29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-04-30 00:00:00 Konkursy

Konkurs Raciborskiego Portalu Internetowego i kina Bałtyk rozwiązany. Rozlosowano podwójne bilety na najnowszą komedię romantyczną Woody'ego Allena!

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Wygraj bilet na film "Scoop - gorący temat" Strony: 1Dodaj komentarz
~Markowiczanka (2007-05-08 12:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tego co wiem przygotowania do remontu mostu były juz dawno ,czy ktoś nie mógł wczesniej pomysleć ze tam mieszkaja też ludzie i muszą jakos przemieszczać się. To tak jakby ktoś wybudował dom bez okien . Mandrysz chociaz jest naszym radnym nie zatwierdzał planów obwodnicy tylko ktos wyżej ?!Ale co to kogoś to obchodzi.Dzwoniłam do Katowic odpowiedź była idiotyczna ,nawet pisac mi się nie chce na ten temat.Niedawno ktoś stwierdził że cofiemy się do 19 wieku,przy tych rzadach.

~:) (2007-05-07 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Markowiczanki: Zgłoś się do radnego Mandrysza, na ostatniej sesji mówił o (cytat) "podziemnym rondzie na Londzina" :D

~Markowiczanka (2007-05-07 07:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ta stłuczka to nic , przyjedźcie do Markowic tam, Markowiczanie muszą fruwać nie ma przejść dla pieszych, a ordynarni policjanci karzą nam sie uczyć przepisów jak mamy chodzić po ruchliwej drodze, i straszą nas mandatami. Gdyby te plakaty które były wywieszane w czasie wyborów ,położyć na jezdni nie jeden Markowiczan spokojniej by spał. Gdyby głupota miała skrzydła nie jeden by pofruwał nad naszą dzielnicą.

~zbowidek (2007-05-06 21:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bo tutaj trzeba wybudowac rondo ! bedzie ok

~Jestem (2007-05-02 12:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na tym skrzyżowaniu powinno powstać rondo.Za każdego raciborskiego prezydenta powstawało jedno rondo.Proponuję aby Prezydent Lenk zastanowił się nad tym miejsce.A tak serio,będzie bezpieczniej.I może je nawet budować firma Kampka.O!

~ŁEMKO (2007-05-02 05:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Coś mi zjadło początek tekstu..więc  uzupełnienie do poprzedniego tekstu.-Rzecz się miała   w dn 30 04 07 na czerwonych stopach ul. Ak  od Markowic  przed mostem. A to był czerwony może Ford na rej SRB...

~ŁEMKO (2007-05-02 05:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to już było kilka dobrych sekund po zmianie na czerwone  a ten pirat nadjechał  po prawym ,który był wolny.A może daltonista ??

~A-F (2007-05-01 21:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedyś widziałem jak nyska jadąc K.Miarki na Słowackiego nawet nie zahamowała mimo iż jest tam stop a od strony "domu partii" jechał pojazd, który musiał ostro hamować by się nie cmoknąć z nyską, którą prowadził osobnik najwidoczniej posiadający prawko za kurę, kaczkę lub koszyk jaj.

~blacharz (2007-05-01 19:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bede mial robote

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog