29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-04-19 00:00:00 Podstawówki

Jarosław Piątkowski, Wiktor Karkocha i Grzegorz Kozieł reprezentowali Szkołę Podstawową nr 15 z Oddziałami Sportowymi w turnieju o bezpieczeństwie ruchu drogowym.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (33): Turniej o bezpieczeństwie ruchu drogowego Strony: 1 2Dodaj komentarz
~cyklista (2007-04-19 18:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy to jest  program  zwycięskiego komendanta/?/No to  drugi  patrol  policji za nimi gdy im te bicykle  zwiną . Wszak   te teraz  są w modzie u amatorów  dobrego sprzetu .Władza sama się  upilnuje ..( parafraza J. Urbana )

~Grzesiek (2007-04-19 16:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Straż miejska to ogólnie głupia instytucja... Kupcie im wrotki i kije hokejowe żeby mieli czym przeganiać gołębie zanieczyszczające rynek a przy okazji mogliby zamiatać psie kupy...

~??? (2007-04-19 14:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ja to uważam, że to dobry pomysł. Patrol samochodowy w okolicach parków, lasu Obora cze centrum nie sprawdza się, a pieszo zawsze się mniej obejdzie niż jeżdżąc na rowerze. Jeśli rowery będą dobrze użytkowane (np patrolowanie parków, blokowisk)to jestem całkowicie za.

~11 latek :D (2007-04-19 12:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mnie to tam nie dogonia na rowerach jestem pewien ze nie :)

~mao (2007-04-19 12:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

poroniony pomysł. Patrol rowerowy, a później konny też ładnie wygląda i może obronić władze miasta. Czysta głupota.Patrol pieszy jest rozwiązaniem.A chyba ulica długa jest zamknięta dla ruchu. To jak wjedzie tam patrol. Czyżby prawo było dla małych w tym mieście. Pomyślunku Panie Prezydencie.Szkoda kasy na rowery.A Racibórz to nie Lazurowe Wybrzeże 

~111 (2007-04-19 11:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale jaja!Miasto w sumie, a problemy metropolii. Dajcie sobie spokój. Problemy globalne mają się i też miarodojnie do naszych, tych lokalnych. Radaktor jest nawiedzony!!!!!

~Rozśmieszony (2007-04-19 11:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co do „wyłapania” jeżdżących po ulicy Długiej: jak rowery pomogą Strażnikom Miejskim, bo nie potrafię sobie wyobrazić emocjonujących i szybkich pościgów w ich wykonaniu, no chyba, że mam za płytką wyobraźnie? Jestem też ciekaw czym wyjadą(marka, model) w miasto-może jakieś Wasze propozycje?

~WT (2007-04-19 10:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Słusznie. A sobie niech prezydent kupi hulajnogę.I tak każde rozpoczęte zadanie kuleje a każdy pomysł jest koślawy.Nie bedzie tracił paliwa na samochodzie służbowym.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog