29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-04-11 00:00:00 Pozostałe placówki

Dnia 19 kwietnia w auli Politechniki Śląskiej w Rybniku w trakcie Targów Książki Edukacyjnej odbędą się BEZPŁATNE warsztaty metodyczne dla nauczycieli

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (98): Targi książki i warsztaty dla nauczycieli Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~no cóż (2007-04-17 12:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sprawa niby jest a jej nima! Jak to jest?  A swoją drogą jak M.L. ma się odessać od Ojca wszystkich Raciborzan, skoro wszystko właśnie jemu zawdzięcza ( włącznie z posadą osobistego kierowcy)?

~stary testament (2007-04-17 06:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do poniższego tekstu.To właśnie świadczy o ...spętane miasto....nikt z kompetętnej władzy nie umie ,,wypunktować ,,Frączka i dać temu merytoryczny odpór, albo skierować sprawę do sądu o...zniesławienie.

~do redaktora R.F. (2007-04-16 20:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakoś cicho o tej sprawie Panie Ryśku? Przynajmniej z kręgów urzędowych - prokuratura i.t.p., bo o sprawie poza tym mówi całe miasto.

~Dociekliwy (2007-04-15 14:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Autor artykułu zapomniał dodać, że prezydent Osuchowski wydał dla wspomnianego przedsiębiorcy decyzję o warunkach zabudowy pod obiekt handlowy i to po tym jak wniósł powództwo o rozwiązanie umowy wieczystego użytkowania.

~? (2007-04-15 09:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niektórzy lubią w innych rzucać, tylko że niekiedy biorą do ręki bumerang.

~Do Rysia (2007-04-15 07:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawy czy Pan, który kupił działkę dostał SMS z urzędu, a swoja drogą mam nadzieję,że p.Lenk tak samo szybko będzie załatwiać inne rzeczy, bo jak narazie to w mieści jest jeden syf (plakaty wyborcze p. Siedlaczka i Myśliwego do teraz wiszą na kubłach na śmieci ( w miejscach publicznych,  pozostaną do  następnej kampanii?)

~czonek (2007-04-14 22:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak ja to kocham obserwować gdy ludziom nerwy puszczają i zaczynają robić w moim kierunku osobiste wycieczki. Jaka wtedy wychodzi z nich akademicka wprost małomiasteczkowość, zajadłość i zcietrzewienie zwykłych kmiotków. haha

~Wojtek (2007-04-14 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Ryszardzie - co oznacza termin "do wyjaśnienia sprawy" ? Proszę wyjasnic nam kto i co będzie wyjasniał? I dlaczego, skoro miał Pan taka sama wiedzę ws. Ślązaka - nie zajał sie Pan nagłosnieniem tej samej "afery" w czasie gdy byl Pan jeszcze radnym? Pytam nie ze złosliwosci, ale z powodu iż nie rozumiem co sie faktycznie dzieje... bo na moje oko wszystko choc smierdzi, to jednak odbyło sie w zgodzie z litera prawa. Dlaczego nie działał Osuchowski? Czy tylko dlatego, że na niczym się nie zna

~do czonkzai tym podo (2007-04-14 20:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wystarczy chciec czonek zeby zobaczyc kim jestes a jestes czlowiekiem o srednim zarysie i nawet wspominasz o chocholim tancu co swiadczy o fakcie ze liznąłes srednie ogolne i to jest twoj dramat kiedy nie mieszasz się do polityki a szczeksz na karawanę ktora nadal proje piasek pustyni raciborza

~Ryszard Fraczek (2007-04-14 06:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

będzie rodziło niepotrzebne podejrzenia wobec wnioskodawców i głosujących.

~Ryszard Fraczek (2007-04-14 06:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wieczyste użytkowanie za powyższy teren to roczna opłata w wysokości kilkuset złotych.  Trzy  dni po artykule tj. 11.04.2007 właściciel terenu przedsiębiorca wystąpił do Prezydenta z wnioskiem o przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Prezydent tego samego dnia już przygotował uchwałę. W dniu następnym   przesłał go radnym. Po co ten pośpiech? Moim zdaniem do czasu wyjaśnienia sprawy  prezydent lub radni powinni zdjąć uchwałę z porządku sesji. Głosowanie nad uchwałą będz

~Wojtek (2007-04-13 23:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wy naprawde myślicie, że wasze krzyki w internecie zachęca prokuraturę do jakiś działań? Na szczęście Frączek jest bardziej kumaty i poza napisaniem artykułu zrobił co miał zrobić. Zobaczymy co z tego wyniknie - czy to afera, czy tylko kombinacje polityczne. Przypominam, że uzytkownik wieczysty płaci gminie za to uzytkowanie, co zręcznie pominięto w artykule...

~Ala (2007-04-13 18:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wierzę w Pana Frączyka i w jego sprawiedliwość. Napewno trzeba o tym poinformować Ojca Rydzyka i Radio Maryja.

~czonek (2007-04-13 09:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

TAK CHCEMY, własnie TAK chcemy, z ministrem albo z CBA. Mleko się już i tak rozlało, gruntów ani  kasy nie ma, to niech chociaż będzie jak najwiekszy smród zanim kolesiostwo pod stół pozamiata. Jak przyjdą z góry, a trzeba przyznać, że jest po co jeżeli to wszystko się potwierdzi, to i prokuratura poskacze jak po rozpalonych węglach. Chcę zobaczyć ten chocholi taniec.

~stary testament (2007-04-13 09:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

APEL do PROKURATURY RACIBÓRZ- SPRAWDZCIE FAKTY PODANE PRZEZ R.FRĄCZKA, CHYBA NIE CHCECIE,ŻEBY WZIĄŁ SIĘ ZA  TO PAN MINISTER ZIOBRO

~obserwator (2007-04-13 09:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

CZONEK - trzymam Twoją stronę,Wojtek jeszcze jest na etape embrionalnym, jeżeli wypowiada się w sprawach samorządności i demokracji

~czonek (2007-04-13 08:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teraz wiem na czym stoję. Najzwyczajniej utożsamiałeś mnie z którąś z osób zbliżonych do publicznych wydażeń. Niesłusznie. Jestem najzwyczajniejszym w świecie obywatelem Raciborza, trzymającym się z dala od lokalnej polityki bo mnie to nie kręci. Ale jak najbardziej kreca mnie skutki tej polityki   i to co dzieje się w mieście i kilka innych dziedzin. Mój zachwyt i uznanie budzą dzieła wielkie (choć małe) i złość rzeczy podłe i nikczemne, dlatego zabieram tutaj głos. Ot wszytko.

~mao (2007-04-13 08:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

w tkim razie jakie powinno być rozwiązanie.Władza centralna mówi o prawie sprawiedliwości.Merytorycznienależy rozwiazywać problemy.Sa przedstawiciele PiS w Władzach miasta więc do dzieła. 

~Wojtek (2007-04-13 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czonek - tylko Ci sie tak wydaje ;) Udzielasz sie tu od jakiegos czasu - wiadomo z kim grałeś i z kim usiłujesz grac i mniej więcej wiadomo kim z kilku osób które gdzies tam sie pojawiają jesteś ;) I wiadomo, że to nie Ty wykonujesz prace, które opisuja Oblicza ;)

~czonek (2007-04-13 08:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wojtek, czy ty czasami przeczytasz to co napiszesz zanim klikniesz "wyślij" (wiesz to czasami wystarcza zamiast myślenia). Człowieku JAKIE fakty  z mojego działania TY możesz znać, opisać i tym bardziej ocenić. Jestem tu anonimowym użytkownikiem a Ty nawet nie możesz przypuszczać kim jestem, jak wygladam, gdzie mieszkam, co robię, więc na Boga - O JAKICH OCZYWISTYCH FAKTACH PISZESZ. To są po prostu twoje urojenia i fantazje.

~obserwator (2007-04-13 07:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeżeli facetowi udało się wybronić /umieścic syna w zakładzie psychiatrycznym/mordercę, to k....a musi mieć chody i pieniądze i znając prawników nie  byle jakie- a skąd?

~stary testament (2007-04-13 07:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W Krakowie juz wpadli samorządowcy na publicznych gruntach, przyjdzie kolej na naszego ..doputy dzban wodę nosi....Szkoda, że nie można liczyć na raciborskich prokuratorów,bo jeżeli fakty podane przez Frączka potwierdzą się to brrrr!

~Wojtek (2007-04-13 00:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiesz, o to moglibysmy sie pospierać akurat. Ale nie ma po co, ja nie mam zamiaru. Pisze tylko o oczywistym fakcie - Ty nie zrobisz w tym temacie kompletnie nic, będziesz tylko ryczał na tym forum. I to nie jest mechanizm demokratyczny, tylko psychologiczny;) Na szczeście sa tacy, którzy poza miauczeniem do poduszki na powaznie działają...

~czonek (2007-04-12 12:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

aha, zapomniałem - UWOLNIĆ RACIBÓRZ!!!

~czonek (2007-04-12 12:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak można poniżej przeczytać - user WOJTEK to kolejny obywatel demokratycznej RP mający mniejsze niż przeciętne (na poziomie gimnazjum) pojęcie o mechanizmach demokracji.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog