29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-03-24 00:00:00 Podstawówki

W dniu 24 marca (sobota) w SP nr 5 w Raciborzu odbędzie się "Dzień otwartych drzwi". Jest to okazją do miłego spędzenia czasu, ale równocześnie do zdobycia podstawowych informacji na temat nauczania dwujęzycznego w związku z planowanym otwarciem oddziałów dwujęzycznych w szkole.

Dyrektor i Rada Rodziców SP nr 5 w Raciborzu serdecznie zapraszają.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (57): Dzień otwartych drzwi Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~zdziwiony (2007-03-27 11:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

paranoja

~asdf (2007-03-27 10:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzisiaj ekipa remontowa wskoczyła na rondo. Łatają dziury gumą arabską. Oznakowanie remontu jest jak zwykle beznadziejne. Życzę powodzenia podczas powrotu do domu. Oczywiście remontują to w ciągu dnia i skończą o 14 zostawiając barierki i pachołki :)

~Czytelnik (2007-03-27 09:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do zubi: Napisałeś: Brakuje tylko odpowiednich znaków poziomych. One są ale nakazują inaczej niż pionowe, gdyż z prawego pasa jest obowiązkowy nakaz zjazdu w prawo w Bosacką. Można by to uzupełnić w galerii zdjęć.   

~Ulga (2007-03-27 08:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i wyszło szydło z worka . A jakie to szydło  opisuje Redaktor Wawoczny w nowinach (rzecz o moście pontonowym )

~jaro (2007-03-27 06:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Fotograf Jeżeli możesz to proszę dożucić parę fotek na raciborz.net.pl   Tak w ogóle to pierwszy raz widziałem korek od ronda pod BP na ul.Reymonta :/

~zubi (2007-03-26 20:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem kto jest specem od oznakowania w Raciborzu ale ze znaku pionowego na moście wynika, że można jechać prosto z dwóch pasów w strone Markowic. Brakuje tylko odpowiednich znaków poziomych

~fotograf (2007-03-26 19:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam ,,ULGA,,nareszcie ktoś docenił moje intencje/wszelaki postęp jest dziełem ludzi niezadowolanych-B.SHAW Będę dalej ,,pstrykał,,i pokazywał ,jeżeli moderatorzy nie zablokuja.Zrobiłem fotki spacerkiem po ruinach w Raciborzu i nie puszczono!

~Paw (2007-03-26 17:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy to jest napewno  w Raciborzu ? Wyglądajak by we Wrocławiu . Zaczynam  być dumny  z mego Grodu  niby mały  a jaki ruch .Te zdjęcia  przeczą tym co mają  kompleksy  że tu żyja ..

~Ulga (2007-03-26 07:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lato  JEDEN most ,zima DRUGI most a dołem Odra płynie i nasza cierpliwość .

~111 (2007-03-26 07:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jest to problem, nie da się ukryć. Do otwarcia mostu jest bliżej niż dalej. Będzie dobrze i to się liczy. Dajmy sobie na wstrzymanie emocjom. Nie jest źle, ale będzie lepiej!

~Ulga (2007-03-26 05:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Do fotografa "  prosimy  o dalsze  foto-relacje . Jak umies dorzuć  datę na foto. Te  ujęcia  mają dużo uroku i pokazują  naszą wielkość . No i skuteczność organizatorów ruchu i ich zmagań o dobro kierowców .

~czonek (2007-03-25 21:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo proszę uważnie czytać co  ja i inni to napisaliśmy zanim nam ktokolwiek zarzuci czyny których nie popełnilismy. To bardzo dobrze że remontują most, nikt tego nie neguje, ale organizacja objazdu w związku z tym zbawiennym remontem to zwyczajny skandal i nieudolność, gdyby warunki nie pozwalały na nic innego to bym cicho siedział, ale tu błędy popełniono tak krarygodne, że przy normalnym zarządzie to by kilka głów poleciało.

~rybak (2007-03-25 19:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ludzie czemu my tacy jesteśmy? remontują most- źle! jak by nie remontowali, a coś by się stało to...a co robią władze/co zrobiły itd.! w mieście coś zaczyna się dziać i niestety wymaga to pewnych wyrzeczeń Nas wszystkich- mieszkańców!przynajmniej narazie! Ja jestem ZA i sam jeżdze tą drogą kilka razy w tygodniu! przynajmniej coś ruszyło w mieście!

~lenk (2007-03-25 18:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mowilem, zebyscie nie musieli wyjezdzac, wiec po co jezdzicie. Siedziec na tyłkach i już! Korki mi tu robić będziecie!

~Niemiec (2007-03-25 18:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Poproscie Unie ,napewno  dostaniecie na nowy Most!

~Bojanów (2007-03-25 16:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak,jest ciężko.Jednak nie jest aż tak tragicznie.może dlatego aż tak tego źle nie widzę bo jestem przyzwyczajony do dużego natężenia ruchu.Choć pochodzę ze wsi to już jeździłem po Amsterdamie w godzinach szczytu.Tam też są roboty drogowe i objazdy a ludzie nie załamują się i dają sobie radę.Czekam tylko z niecierpliwością na efekty pracy drogowców.Życzę wszystkim powodzenia i zwłaszcza kierowcom :Uzbrojcie się w cierpliwośc!!

~do komentarzy (2007-03-25 15:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Załóz sobie bloga

~czonek (2007-03-25 12:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do fotograf. Brum zbyt delikatnie się wyraził gdy powiedział o ""stłuczce"" tira malucha i policji. Czy nie ma lepszych programów do organizowania forów dyskusyjnych czy chociazby komentarzy pod artykułami zorganizowanych w watki. te uprzejmości: do Lolka do Bruma do Fotografa do wszytskich świetych. Postuluję rozbudowac komenmtarze i zlikwidowac forum gdzie nikt nie zglada a gdzie każdy artykuł tworzy nowy watek

~lolek do brum i foto (2007-03-25 11:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Słuchajcie my mówimy o dwóch różnych zdarzeniach. Corsa o której pisałem zepsuał się około godziny 17.30 w piątek na wysokości siedziby firmy BMP na Ostrogu. W chwili kiedy tamtędy przejeżdżałem (wracałem od strony Markowic) była już laweta i policja pas ruch z Raciborza w stronę markowic był zakorkowany-korek aż do Urzędu Miasta-KOSZMAR. Pozdrawiam.

~fotograf (2007-03-25 10:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do ,,lolek,, i BRUM- TO WODA na mój młyn-stłuczka zapewne przyczyną tłoku.I cóż wystarczyła stłuczka,żeby wszystko zakorkować.

~BRUM do Lolka (2007-03-25 10:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przyczyną korka była stłuczka  - na wysokości "Mrówki", w której  uczestniczyły 3 pojazdy- bus policyjny,126P,TIR. Jadący maluchem mieli wielkie szczęście -groziła im harmonijka.. Zajechała nawet straż ze sprzętem do wycinania... Wszystko się dobrze skończyło - maluch do kasacji. Byłem, widziałem,napisałem.

~lolek do fotografa (2007-03-25 08:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Otóż corsy sobie nie wymyśliłem. Władz ne bronę a obecną sytuację z objazdem uważam za absurdalną tak jak  władzę w mieście więc nie wiem do czego pijesz. Ponadto codziennie jeżdże trasą na gliwice już od 2 lat tak wiec wiem jak było przed objazdem a jak jest po jego wdrożeniu w przeciwieństwie do ciebie. Dodając swój komentarz stwierdziłem tylko fakt nic po za tym. A goście z corsy chyba o zepchnięciu nie pomyśleli za co powinni dostac mandat.   

~KaMyk (2007-03-25 08:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem czemu nie podejmuje sie wątku  udrożnienia  poprzez utwardzenie zwirem ,szrutem  i zaprawą asfaltowa   nitki -Płonia -lewa strona ŻWIROWNI-Brzezie .Tam już  jest szlak . Gdyby  ukierunkować  tam ruch do 3,5 tony  w jedną chociażby strone . O ile mniej bólu dla kierunku   Markowice ..Czemu  się  tego nie dostrzega . Niech ktoś nam to wytłumaczy. Jakie siły stoją za tym zaniechaniem ..   

~fotograf (2007-03-25 07:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj ,,lolek,, lolek corsę wystarczyło zepchnąć na istniejący tam parking.Jeżeli tej corsy nie wymyśliłeś,bo widać,że jesteś obrońcą władz.Podaj swój adres e-mail,a wyślę Ci zdjęcia z innych dni i najpierw sprawdzę czy jakiś samochód się nie popsuł!

~lolek (2007-03-25 07:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a czy ktoś wie czym spowodowany został ten korek? Otóz wracając z pracy do domu tj z Gliwic do Raciborza zauważyłem,że około 300-500 metrów przed światłami koło cmentarza zepsuł sie  samochód-opel corsa na wodzisławskich rejestracjach,tamując tym samym cały pas ruchu w stronę Markowic. Czekano na lawete która przyjechała i zabrała samochód.  Z tąd cały ten cyrk. 

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog