29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-01-17 00:00:00 Pozostałe placówki

Biblioteka Pedagogiczna poleca:

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (32): Biblioteka Pedagogiczna poleca: Strony: 1 2Dodaj komentarz
~NIUSIA (2007-01-21 17:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

UWAżAM żE PODWIECZORKI REGIONALNE KTóRE PRZYGOTOWUJE MOJA PANI PROFESOR TO WSPANIAłA ZABAWA A ZARAZ KULTWOWANIE TRADYCJI.WIEC CZEKAM NA NA NASTęPNE:)

~Majka (2007-01-21 17:49)

Do Anonima , wiesz co własnie nawet nie wiesz ile czasu i sil trzeba włożyć w taki występ , występowałam w zeszłym roku i poczulam to na własnej skórze . Bo to nie jest zabawa , do tego trzeba się przygotowywac i uczestniczyć w próbach:) Na pewno Biesiada była udana :) pozdrowionka

~jeden z rodziców (2007-01-21 15:25)

Gratuluje Biesiady!! Była wspaniała!! Ci uczniowie mają wielki talent, a ich profesorka pomogła im w tym aby pokazali na co ich stać i to co w nich najlepsze!! Prawdziwa profesjonalistka!! Kapitalnie było zabawy i śmiechu co nie miara!! A ta lokomotywa... było cudownie!

~uczen ZSE (2007-01-21 15:19)

Zwracam sie do anonima... jesli tak sie nie podobało to dlaczego nie masz cywilnej odwagi napisac kim jestes anonimy dawno wyszły z mody... skad wiesz ile młodziez wystepujaca na biesiadzie wylewała potow podczas prob jak sie starała!! i to po lekcjach z własnej woli bo chciała zeby zgromadzeni ludzie choc nachwile zapomnieli o trudach codziennego zycia i sie pobawili!!

~Sebastian ARA (2007-01-19 16:46)

Podobno spektakl został zaproszony do Warszawy. Życzę powodzenia.

~Anonim (2007-01-18 18:36)

Totalna klapa nieszlo ani tam wejsc... moze i nawet fajne ale powiem ze widzialem o wiele lepsze.. i to w wykonaniu gimnazjalistow!! Ale coz co sie mozna spodziewac po okaj...

~ROCH ANTKOWIAK (2007-01-18 16:32)

żałuję, że nie mogłem osobiście oglądać spektaklu Teresy Okaj i jej wspaniale uzdolnionej młodzieży. Na podstawie fotoreportażu wnoszę, że na oczach widzów dokonano prawdziwego artystycznego cudu. Chodziłem z Teresą do szkoły średniej, i wiem, że ona już wtedy potrafiła czarować słowem i obrazem. Gratuluję Teresie Okaj, gratuluję młodzieży, zazdroszczę Raciborzowi.  Roch A.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog