29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-01-17 00:00:00 Pozostałe placówki

Biblioteka Pedagogiczna poleca:

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (32): Biblioteka Pedagogiczna poleca: Strony: 1 2Dodaj komentarz
~wierny uczeń (2008-04-30 09:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oglądałem fotorelacje z tego muppet show i zastanawia mnie, jak wielka jest megalomania tej pani? co to w końcu było? przedstawienie uczniów czy okajki? Jeśli ten występ to tylko lansik okajki, to artykuł powinien  nosić tytuł "wiejska potańcówa". PS. Zdjęcie "kobieta i mikrofon" - bezcenne

~Armagedon (2008-04-30 07:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To pradwa jest to bardzo niesprawiedliwa osoba, wybierała sobie osoby a reszta nie istniała, prawdziwy pedagog;-)

~wierny uczeń (2008-04-30 07:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli chodzi o obłudę religijną i robienie wokół siebie szumu, to ta pani jest Frączkiem w spódnicy. Na wszystko patrzy przez pryzmat JP2 (to chyba jakaś miłość platoniczna??). Poza tym zawsze faworyzowała swoich uczniów, którzy występowali w jej teatrzykach i byli "wiernymi poddanymi".

~coiffeur (2008-04-29 16:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co tu duzo gadać! Baba z fryzurą o takich kolorowych fjutach na pewno jest megierą.

~special offer (2008-04-29 13:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

emeryturka + pavulon.

~Dolphin (2008-04-29 12:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prof. Okay (nie mylic z OKEJ - jak czesto powtarzala)nie byla o.k. - no moze dla tych, co byli lizusami. Reszta "orala" nosami wszelkie lektury, by w miare nie zababrac sobie swiadectwa maturalnego przez mierna ocene z j. polskiego. Ona byla niesprawiedliwa i tyle.

~111 (2008-04-29 09:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Boże o jakich Wy piszecie wykładach tej pani. Forma wypowiedzi poprzedzona tytułem samodzielnego naukowca typu profesor jest z grzeczności, czy rzeczywiście ma ona ten tytuł, to powinno być np.prof.zwyczajny, lub w mniejszym stopniu, prof. nadzwyczajny dalej prof. dr hab. Myślę , że wykłady dopiero was czekają. Za jej sprawą to są tylko lekcje - dzieciaki.

~sergo (2008-04-28 20:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

niech pani pamięta: skrzywdzony człowiek, upokorzony tylko dlatego, że jakaś wykształciucha uważała się za lepszą z powodu miejsca swojgo pochodzenia, potrafi długo pamietać, a pani wspaniale haniebne zachowanie i czyny pociągną się za panią jeszcze długo, być może do końca pani dni...

~sergo (2008-04-28 19:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

demencja starcza też ma różne oblicza, stad pewnie jej nagły zwrot w stronę wczesniej tępionej i nienawidzonej gwary i kultury śląskiej. Być może, skoro mowa jest od dłuższego czasu o Europie regionów, nasza psorzyna doszła (bo do tytułu profesora nawet licealnego jej niezwykle daleko), że warto byłoby teraz potłuc dla poklasku coś regionalnego. Dla Teresy Okaj godność i honor nie istnieją. Każdy może zrobić z siebie błazna...

~lila (2008-04-28 15:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co za miłość do gwary śląskiej ha ha, chyba się przewrócę, wielka mi poetka, nienawidziła ślązaków i gwary, to było oczywiste w szkole 

~yhm (2008-04-28 13:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

yhm, no bo pani Okaj wszystko się już miesza. Mam nadzieje, że teraz, kiedy się już szkoła skończyła wiecęj uczniów pójdzie w ślady "dawnej uczennicy" i pokaże prawdziwe oblicze ten pani! więcej info o OKay przy okazji artykułu o grafomaństwie i wierszoklectwie

~Dawna uczennica (2008-04-28 12:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie rozumiem, jak ktoś, kto wcześniej tępił gwarę, teraz ją propaguje i wskazuje bogactwo kultury tej ziemi. Ja bym się pod ziemię zapadła!

~Tomasz D. (2007-10-16 17:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moją wychowawczynią była prof. Teresa Okaj... Hehe pomimo wielu nieporozumień pomiędzy nami nie moge powiedzieć złego słowa na Tą właśnie osobę... Szkoda tylko że klasa mnie zapomniała....:( Smutno mi z teog pwodu...ale cóż... pozdrowienia dla 4E...

~Tomasz D. (2007-10-16 17:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam.... Jestem bylym uczniem ZSE w Raciborzu... Lecz nie dane mi było skończyć szkoły...wyjechałem do U.K. A za rok planuje wyjechac do U.S.A. aby tam wstąpić do wojska... Tak więc mówiąc ..c.d.n.

~Dana (2007-08-25 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

znam p Okaj sprzed 15 lat jako nauczycielkę która TĘPIŁA uczniów posługyjących się gwarą śląską

~"Śląski podwieczorek (2007-08-25 16:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystko byłoby o.k, gdyby zajęcia tzw kółka teatralnego odbywały się po lekcjach. A tak tracimy przeciętnie po dwa tygodnie zajęć. Przeciwstawić się nie możemy, byłby to koniec "szkolnej kariery". Ta Pani funkcjonuje w dziwacznych układach.

~Lukasz K. (2007-03-29 16:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani prof.Okaj jest bardzo dobra nauczycielka... Jej wyklady sa bardzo dobre, pomocne w nauce. Jest wymagajaca, ale jaki nauczyciel w szkole średniej nie jest...?? Jest bardzo dobra nauczycielka i ciesze sie ze moge miec z nia lekcje, poniewaz to zaszczyt:) Pozdrawiam:)

~uczennica (2007-03-29 06:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem uczennicą Pani profesor Okaj i sądzę ze pani(chć dużo wymaga) jest ok!!!

~Łukasz J. (2007-03-27 16:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem uczniem Pani Okaj.Biore również udział w jej zajęciach poza lekcyjnych. Jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru:)Dziekuje Bogu, że są tacy ludzie jeszcze na tym świecie, którzy dbają o śląską tradycje i tak dobrze współpracują z młodzieżą...Biesiady są wspaniałe:)Jak można mówić takie rzeczy o Niej?Wszyscy, którzy piszą jakieś brednie o niej i o kółku KŁAMIĄ!!!Wcale tak nie jest,że osoby które uczęszczają na kółko są jej pupilkami!Ja nie wiem komu przyszło coś takiego do głowy.

~taki ktoś (2007-02-07 14:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gratuluję Pani Okaj i młodszym kolegom, sama kiedyś występowałam w "Podwieczorku" i przyznam, że jest to świetna zabawa (oczywiście dla tych, którzy lubią regionalne utwory), nie jest prawdą, że nie musieliśmy się uczyć i przygotowywać do zajęć tak jak reszta klasy,wręcz przeciwnie, wstyd było być nieprzygotowanym. A co do wykładów- jeśli się nie słucha , nie robi notatek i nie uczy dodatkowo z książki to matura sama się nie zda. Pani Okaj po prostu wymaga kultury stąd te "niemądre" komentarze.

~absolwentka (2007-01-29 18:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja również byłam uczennicom pani okaj i wiem że nikt tam nie chodzi na te jej próby z miłości do teatru.a ona sama nie potrafi nikogo do matury przygotować.same z koleżankami chodziłyśmy na korki bo wykłady okaj są nadprogramowe i wcale do matury nie potrzebne.

~iwi (2007-01-24 13:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadzam się z ireną. Pani Okaj nie jest OK jak sama twierdzi. jest tyranką i strasznie stronniczym nauczycielem. Nie cierpię jej. Przez swoje zachowanie traci uczniów nie biorących udziału w jej projektach, zamykając się w grupie swoich pupilków.

~matka (2007-01-23 14:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem jedna z matek wystepujących tam uczni, ktoś kto twierdzi,że Pani Okaj to tyranka, a uczniowie nie maja zeszytów, to chyba w życiu nie chodzila do szkoly i nie zna Pani Okaj, to wspaniały Pedagog, któremu "chce" sie pracować z mlodzieżą, kosztem wlasnego wolnego czasu. Lepiej gdyby siedzieli w barze przy piwie...prawda ? Dziękuję w imieniu wszystkich rodziców, zarówno Pani Teresie Okaj jak i występującej Młodzieży, wielkie brawa.

~SMERFETKA (2007-01-22 18:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

KAŻDY Z NAS POTRZEBUJE REGIONALIZMU WIĘC JAK NAJBARDZIEJ POTRZEBNE SĄ WYSTĘPY I KULTYWOWANIE TRADYCJI ŚLĄSKIEJ

~irena (2007-01-22 12:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja byłam uczennicą sławnej tyranki Pani Okaj i wiem że osoby występujące w jej przedstawieniach nie robią tego tak do końca dla celów duchowych. Moje koleżanki z Ekonomika uczestniczące w projektach Pani Okaj nawet nie prowadziły zesztów do języka polskiego. A mnie gnębiła bo nie wpadałam w zachwyt nad jej działalnością.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog