29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-10-11 00:00:00 Gimnazja

7 października uczniowie Gimnazjum Nr 5 pod opieką: pana dyrektora Dariusza Malinowskiego - nauczyciela historii, pani Grażyny Malinowskiej nauczyciela matematyki w Gimnazjum Nr 3, pani Bogusławy Chlebus nauczyciela matematyki w G-5 oraz pana Romana Szczasnego nauczyciela plastyki w G-5 wzięli udział w sobotnim "zdobywaniu gór opawskich" organizowanym przez PTTK Oddział Ziemia Raciborska.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (300): Turystyka w Gimnazjum Nr 5 ciąg dalszy Strony: 1 2 3 … 12Dodaj komentarz
~Do zapytanie (2006-10-19 20:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten łysy gagster robi posłowi-osłowi kampanię. A andrew żali się na każdym kroku, że mu asystenta załatwili.

~zapytanie (2006-10-19 18:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co dzieje się z tym typem od markowiaka co go wypieprzyli na zbita morde z PO?

~;-) (2006-10-19 09:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i tyle krzyku o tego Prejsa, a on olał NG i poszedł do silnieszych...

~jo do A-F (2006-10-19 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zebym ja, kurka,  miała czas na romansowanie ;(

~...wnik (2006-10-19 08:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak oczywiście już przeminoł czas Platformy. Taraz nadszedł czas PiSu. Jedynie słusznej parti, w ogóle nie zajmującej się pluciem,destrukcją i rzucaniem bezpodstawnych oskarżeń na prawo i lewo. Jedynej parti która nie pragnie władzy dla samej władzy, która dba o ludzi i której wszystkie poczynania są w pełni konstruktywne. Czekam aż w konstytucji zostanie zapisane, że to jedyna SŁUSZNA PARTIA.

~BOGTUR (2006-10-19 07:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PLATFORMA , MARKOWIAK ITD  TO POMALENKU BEDA PRZEGRYWAC , POPROSTU "ZA DALEKO PLUJĄ" NIESTETY , A NIE MA JUZ GDZIE PRZESKOCZYC , CZYLI DO DOMKU !

~jo (2006-10-19 06:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Naprawdę nie byłam uprzejma? Hm, poczytaj no dobrze...:>

~tanski.ostrog.net (2006-10-18 21:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ależ A-F to ja się na przyszły rok do ślubowania szykuję a ty  mnie od razu posądzasz:) Pomimo sceptycyzmu "jo" do NG to należy docenić wartości liryczne w twardym po ziemi stąpaniu więc to był przejaw poważania, chociaż wobec narodzin potomka Robeta nie była zbyt grzeczna i uprzejma:(

~A-F (2006-10-18 21:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ehm...ehm...ehm Nie chcę Wam tutaj przeszkadzać ale widzę, że jakiś flirt się rodzi na portalu między Lucy"jo" a kandydatem na powiatowego radnego:)))) Kochani wiosna już dawno minęła;)))))))

~gorzoła (2006-10-18 19:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzisiona piznie. Mocie już gorzoła? Jo leca do nocnygo bo zamknum.

~jo do WT (2006-10-18 18:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No tak, zawsze miałam pretensje do rodziców o to imię:> No i...zarumieniłam się;) Dziękuję:)

~tanski.ostrog.net (2006-10-18 18:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ooo to w takim wypadku "jo" mnie akurat bardziej się podoba:)no i zaczęłaś coraz ładniej pisać, widać doświadczenie życiowe, choć z dużą nutą sceptyzyzmu, choćby w przypadku NG a ten tekst "Potem czas płynie, poznaje się ludzi, rzeczywistość i nie tyle brak ognia, jeszcze nie ten czas, ale zapałki są rozsądniej używane" jest bardzo realistyczny i jednocześnie poetycki:)

~jo (2006-10-18 18:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A już myślałam, że dostałam bana od admina;D Ale jak Tobie nie działa, to ok;) A co do mojego imienia, więc to było tak: miałam zamiar podpisać się oryginalnie jako "ja";D ale się machnęłam, jak zwykle, co zresztą często widać:D i wyszło coś innego;) No a potem chciałam kontynuować dyskusję i nie chciałam mieszać nickami... Och koniec końców prowizorka stała się czymś stałym. Ale masz rację, zdradzę moje imię (no jedno z imion:D)Od tej pory, mów do mnie Lucy ;)hihihihi

~odp do "pytanie" (2006-10-18 18:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Henryk Siedlaczek został komisarzem na 6 miesiecy (statut PO), licząc jakoś od połowy czerwca. Czyli wybory będą w styczniu i wtedy NG (wraz z kołami 1 - stare i 4 - zrobione na szybko przez Stasia Mikę i Marie Wiechę o ile nie wywalą ich za zrobiesie swego komitetu wyborczego) wybierze nowe władze. Przy czym nikt ze starych startowac nie może...

~A-F (2006-10-18 11:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sam chętnie bym się dowiedział co się dzieje z Forum ( miałem zamiar pare ciekawostek napisać ale coś się zablokowało z Forum). Jo a czy ty podpisujesz się imiennie? - jeśli tak to masz bardzo niespotykane imię:)))))

~jo (2006-10-18 10:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co nie szkodzi, byś podpisywał się imiennie ;D A tak przy okazji, czy forum z portalu ma awarię?

~A-F (2006-10-18 09:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiedz droga jo, że byś nie chciała takiego prezydenta jak A-F (zresztą też bym nie chciał takiego prezydenta). Są w mieście ludzie, którzy nadają się na takie miejsce a ja bym chyba musiał mieć ciągle karetkę pogotowia pod urzędem bo albo jakiś radny bądź urzędnik nie wytrzymałby ze mną albo ja bym nie wytrzymał z radnymi lub urzędnikami:) Uważam, że tutaj powinna panować zasada "właściwy człowiek na właściwym miejscu" - mogę pomagać np swoimi pomysłami na portalu:))

~jo (2006-10-18 08:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hahaha, oczywiście miało być: nie startuję:)

~jo (2006-10-18 08:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak dobrze,ze mnie nie podkusiło i nie stratuję, bo nie dość że A-F juz mi się do wieku przyczepia;) to potem jeszcze by zaczął moje ubrania i fryzurę i makijaż i torebki oceniać:> A poważnie. A-Fie, rozważ czy nie powinienes zacząć firmować twoje komentarze własnym imieniem i nazwiskiem. Raz że byłbyby wiarygodniejsze, dwa- zaczęłyby byc bardziej merytoryczne a mnie uszczypliwe, a 3- może mógłbyś na prezydenta startowac? Wiedzę masz, języczek ostry też,może warto się zastanowić ...

~pytanie (2006-10-18 07:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do kiedy Henry Siedlaczek bedzie komisarzem struktur powiatowych PO? Może wreszcie młodzi się usamodzielnią.

~tanski.ostrog.net (2006-10-17 07:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

o realizacje programu jestem spokojny bo to co zebrałem ta konieczne aspekty a co najważniejsze możliwe do realizacji. Większość z nich to działania organizacyjne a nie stricte finansowe.

~tanski.ostrog.net (2006-10-17 07:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

trzymam za słowo:)!!!

~A-F (2006-10-16 23:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...krytyczny i wymagający) a wiesz jaki jestem w komentarzach. Tak jak kiedyś pisałem, że gdy startował Markowiak pierwszy raz do sejmu to dałem mu mój głos ale bacznie obserwowałem i obserwuję co robi i zaraz sypię kawę na ławę. Więc jeśli po wyborach zobaczę, że spocząłęś na laurach to wiedz, że wytoczę działa wielkiego kalibru na portalu:))

~A-F (2006-10-16 23:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No no no -jaka elegancka strona internetowa Waldku:) Wszystko w niej ładnie i logicznie poukładane tak że staje się bardzo czytelne i przystępne. Z tego info o sobie widać, że masz spore doświadczenie ,które powinno być Twoim  atutem. Jeśli dostaniesz się do powiatu (czego Ci życzę)mam nadzieję, że będziesz realizował swoje postanowienia:). Pamiętaj, że po wyborach ja bedę bardzo bacznie obserwował nowych radnych a zwłaszcza moich faworytów (i nie będzie "zmiłuj!" a będę jeszcze bardziej ...

~pewueszet (2006-10-16 22:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Super!Coś mi się wydaje, że będzie to najlepszy program w Rac.:). Byle dało się go później realizować...Ale skoro przyszły radny powiatu interesuje się socjologią, nie może być inaczej...jako jeden z nielicznych kand. na radnych w Rac. dostrzega konieczność wieloaspektowego rozwoju miasta.O czym sam już kiedyś pisał sceptycznie podchodząc do fragmentarycznych projektów.Liczę, że te 17pkt. współpracy pojawi się "gdzieś" jeszcze przed wyborami. W końcu mogę i ja posłodzić komuś szczerze na portalu

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 12
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog