29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-09-21 00:00:00 Pozostałe placówki

Zajęcia realizowane w naszej Poradni w roku szkolnym 2006/2007 dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (14): Nowa oferta Poradni Strony: 1Dodaj komentarz
~BRUM (2006-10-22 15:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Raciborzanie dziękują politykom za ogrodową... Kochamy Was... Bedziemy na Was głosować!! ZApomnimy, że jesteście leszcze.... po prostu ogrodowa napawa mnie amnezją!!!! Buzi

~Karol (2006-10-22 14:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ul. Ogrodowa  chwała ,ze w końcu zabrano sie za jej remont.

~asfd (2006-09-25 09:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Paweł - szkoda, że nie napisałeś o tym, że auta parkujące na Warszawskiej - przy nowych blokach i pod szkołą medyczną - ograniczają bardzo widoczność. Poza tym jeżeli mieszkasz obok, to dobrze wiesz, że wieczorami często przejeżdżają przez ten stop bez zatrzymywania z pełną prędkością.

~Paweł (2006-09-22 13:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie wy nie wiecie co mówicie, ja mieszkam obok i wiem na czy polegał problem z wypadkami. Uważam że remont skrzyżowania Matejki-Warszawska był potrzebny ponieważ, wypadek w tym miejscu prawie zawsze był z udziełem osoby z poza Raciborza która jadąc od strony MINI-mala byly pewne że jadą drogą główną z pierszeństwem i przez nie zatrzymywały się na STOPIE. I dlatego uważam że powyższenie skrzyżowania i zbudowanie go z czeronych kostek, zwróci uwagę kierowców z poza Raciborza. Pozdro Paweł.

~TO Ja Jadę (2006-09-22 11:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie prawdą jedst żo dokłada się 1.5km  bo wszyscy działkowcy ,( któym DYREKTOR pzd obiecywał  ten dojazd) DOKŁADAJĄ  w obie strony  20 km .A geyby po zakonczonej dniówce  podrównać plac budowy i uczyńić go drożnym  to dokładaliby  TYLKO  10 km .Oczywiście potrzeba  dobrej woli i wzajemnego zrozumienia .

~K (2006-09-22 07:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skuteczność nowego skrzyżowania na Matejki jest znikoma. Ciekawe czyj to był projekt. Na szczęście jednak nie powstało tam kolejne "rondo-doniczka"!

~Józek (2006-09-22 06:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy robienie wymyślnych skrzyżowań, dróg, przejść dla pieszych zapewni nam bezpieczeństwo, otóż NIE!Prawo jazdy dostają wszyscy, którzy opłacą, przejdą szkolenie a następnie egzamin.Cykl szkolenia przyszłych kierowców umożliwia mnożenie durniów z uprawieniami.Dzieje się tak już od dawna.Wykluczanie ich odbywa się w sposób naturalny.Szkoda, że cierpią na tym Ci, którzy przestrzegają przepisy ruchu drogowego.

~RACIBORZANKA (2006-09-22 05:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Remont skrzyżowania na Matejki to kpina. Jedynym rozwiązaniem jest wywieszenie szyldu z kwotą 120.000zł. Wtedy zszokowani kierowcy napewno zwolnią , żeby stuknąć się w czoło.

~Raciborzanka (2006-09-21 17:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W koncu Ogrodowa a inaczej mowiac sernik z bakaliami zaczeli kasac

~pisior (2006-09-21 15:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O tak co pół roku wystarczy nawet co rok. Nie podoba mi się jednak pomysł z nowym chodnikiem. Stary był z płyt, muzyki chodnikowej można było z nich posłuchać. leżałem, słuchałem, teraz to tylko wspomienia zostaną. A może by zamiast kostek zastosować mp3? albo taśmę szpulową? Idąc od stalmacha na opawską można by kilka kawałków Dody odsłuchać.

~loc (2006-09-21 12:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podwyzszenie powinno byc ale wyzsze wtedy wszyscy musieliby zwolnic. Tak rozwiazany jest problem na przyklad w holandii i pomysl sie sprawdzil.

~asdf (2006-09-21 11:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ach te rybnickie kompleksy A-Fa :)

~A-F (2006-09-21 11:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No wreszcie doczekaliśmy się remontu ogrodowej! Ale te wybory działają mobilizująco na władze (może powinny odbywać się co pół roku a wtedy Racibórz będzie mógł poruszać sie takim tempem rozwoju jak obecnie Rybnik:)))

~asdf (2006-09-21 11:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skrzyżowanie Matejki/Warszawska to kpina. Kierowcy nic nie zwalniają - pieniądze wyrzucone w błoto.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog