29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-06-21 00:00:00 Podstawówki

20 czerwca uczniowie klas czwartych, którzy zdali egzamin na kartę rowerową spotkali się z rowerami przed szkołą.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (37): Błogosławieństwo Świętego Krzysztofa Strony: 1 2Dodaj komentarz
~jojo (2006-06-22 18:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

silentwind ty glowo kapusciana nie wszyscy co mieszkaja w niemczech sa niemcami a wcale nie gebelsami zastanawiam sie jak dlugo ty wogole mieszkasz w Raciborzu bo ja mieszkalem bardzo dlugo

~jojo (2006-06-22 18:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

silendwid jestes prostakiem to nie polacy a slazacy strzelili gola ty pusta glowo a to juz jest cos innego

~dfhjdhjkdk (2006-06-22 11:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pilch Pilchem,krytyka wskazana,kpiny również..co więc budzi mój sprzeciw?Nie żebym był jakiś narodowiec,albo patriota chociaż,ale krytykować i wyśmiewać też trzeba umieć,nie będzie tego robił byle szmaciarz,zakochany w dojczmarce i ojro,któremu piana cieknie z pyska na samo wspomnienie polski.Polityka?Proponuję raczej Bild..ale na litość boską,nie pisz już!Zajmij się czymś,budową,czyszczeniem parabelki po dziadku,liczeniem gwiazdek na koszulkach,czymkolwiek,ale oszczędź sobie i innym tej żenady

~Joachim (2006-06-22 09:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

drackifuckiracki na budowe mojego domu potrzebuje kafelkarzy place 6€ za godz zloz podanie moze sie zalapiesz

~Joachim (2006-06-22 09:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a propos dshfjiki fucki racki kkto ma 3 gwiazdy na koszulce reprezentacyjnej ... to ci co kafelek nie umieja ulozyc hahahahahah

~Joachim (2006-06-22 09:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a propos dshfjiki fucki racki kkto ma 3 gwiazdy na koszulce reprezentacyjnej ... to ci co kafelek nie umieja ulozyc hahahahahah

~Joachim (2006-06-22 09:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiscie wasz oberbambus raczej sie nie zalapal na WM . Gra u Turkow. Ebi w Borussia Dortmund ; Krzynowek Leverkusen . A najlepiej To przeczytajcie felieton Jerzego Pilicha w Polityce Nr 24 (2558) To ja bylem jeszcze wyrozumialy dla waszego blamazu . Ladne dziewczeta i stoje kibicow a sp. trener Gorski w grobie sie przewraca Niedorajdy !!!! Grützi

~dsfhjhdgkjhg (2006-06-22 08:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

P.S. występ "naszej reprezentacji" był katastrofalnie tragiczny, zgoda... ale i tak o klasę lepszy od poziomu twoich wypowiedzi. Gdybyś ty, szanowny panie Joachim potrafił wypowiedzieć się tak, jak oni grali, kto wie, może zostałbyś inkarnacją Haralda Schmidta i mógłbyś zarabiać swoją grafomanią sporą kasę, a tak pozostaje jedynie budowa i wylewanie frustracji w internecie 

~silentwind (2006-06-22 08:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koleś, gebelsy nie potrafią ani strzelić gola, ani położyć sobie kafelek. Do wszystkiego muszą brać Polaków :)))   

~hjhgkfuklkl (2006-06-22 08:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Długo?Moim zdaniem nie dłużej niż 2 lata,przypomnij sobie występ waszej FC Międzynarodówki na Euro 2004,a dopiero potem szczekaj.Albo bezradność i bicie głową w mur w ćwierćwinale z Chorwacją (MŚ 98) czy mecz z Bułgarią 4 lata wcześniej.Ale co tu dużo mówić,po tak fantastycznych występach niemiecka federacja poszła po rozum do głowy i skrzyknęła ekipę polaków,turków,afroniemców, kuranich, odonkorów, śwajcarów i diabli wiedzą kogo jeszcze, chyba tylko ufoludka brakuje.. to i zaczęli jakoś grać

~Joachim (2006-06-22 04:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nastepne mecze z Nepalem ; Bhutanem albo Monaco wygracie na pewno . Takiego dziadowstwa co wasza reprezentacja pokazala na WM dlugo juz nie widzialem .Z republika bananowa 2:1 z Indianami z Equadoru  0:2 .Brakuje jeszcze przegrana z Pigmejami Babinga ale oni pilki nie graja .

~A (2006-06-21 22:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja będę kibicowac dobrej piłce i słusznym ecyzjom sędziowskim. Naszym zawodnikom współczuję, piętruszka, którą wygrali się nie podzielą, gratuluję kibicom. I tego mi szkoda, że my biało-czerwoni kibice nie pojedziemy na następne mecze.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog