29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-06-21 00:00:00 Gimnazja

W tym roku szkolnym,19 czerwca lk. Ia gimn. ZSO w Krzyżanowicach wyruszyła trasą rowerową śladami ginących zawodów.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (50): Cudze chwalicie, swego nie znacie Strony: 1 2Dodaj komentarz
~zzz (2006-06-28 22:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F , w tym temacie pełna zgoda. Pada, błyska , grzmi - trochę wytchnienia  !!! PA ! 

~A-F (2006-06-28 22:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzięki Bogu, że zaczęło padać i jest jakieś wytchnienie od tych upałów.

~Tomasz (2006-06-28 11:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spoko. W Stodołach byłem przypadkiem ;-)

~Arteks do Tomasza (2006-06-28 10:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W takim razie sorry. Moje dane pochodzily z zeszlego roku...

~obserwator (2006-06-28 10:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A w poniedziałek przez cały dzień paliły się latarnie na ulicy Jana Pawła od świateł aż do klasztoru.

~A-F (2006-06-28 09:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakiś kompletny debil (inaczej nie można określić takiej osoby) wylał w taki upał gnojowicę koło mostu na Uldze i teraz capi od basenu na Oborze aż do ZEWu.

~Tomasz (2006-06-27 13:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Arteksa: " Chodzi mi o besen należący dawniej do Elektrowni Rybnik za zaporą na zalewie. " - nie wiem jak dziś, ale w sobotę (kiedy to pisałeś) i niedzielę basen był nieczynny.

~Tomasz (2006-06-27 13:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do S.H. A kto dał mu absulatorium z wykonania budżetu? Święty Mikołaj???

~S.H. (2006-06-27 13:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do A-F. G-no to ty robisz w tym mieście bo tylko mącisz i krytykujesz smarkaczu. Nigdy nie widziśz co zrobiono.  Jeżeli masz pretensje to kieruj je do prezydenta. To on ma władzę wykonawczą , jednoosobowo.W tej kadencji miał wybudować drugą nieckę pod OBorą. Zostawiono tam miejsce i zapas w stacji uzdatniania i oczyszczania wody. Chłopie zapoznaj się lepiej z realiami i weż się sam do porządnej roboty. Paru gnojków ciągle nalatuje na radnych.Przestańcie zaśmiecać internet.

~A-F (2006-06-27 12:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Najnowsze wiadomości: w 30 tysięcznej Oleśnicy zbudowano za kilkanaście milionów złoty (pieniądze z UM) Park Wodny (AquaPark). Nie jest to jedyna inwestycja w mieście, które było postrzegane jako za...pie. W Raciborzu UM wraz z radnymi woli myśleć o nowym pomniku i o sporze gdzie go postawić. już nawet małe miasteczka nas prześcigają a Prezydent z radą gó..no zrobili i gó..no robią dla miasta i mieszkańców. Oto informacja o Oleśnickim parku wodnym: http://cbsonline.pl/aktualnosci.php?id=74

~OLS (2006-06-25 21:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy ktos zna jeszcz jakieś fajne kapieliska niedleko Raciborza

~Tomasz (2006-06-25 14:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na końcu to od Rybnika (Chałupek) :-) <a href=http://www.moporuba.cz/poruba/koupaliste.jpg>ZDJECIE</a>  <A href=http://www.sweb.cz/penziondehylov/Koupaliste.htm>FOTOGALERIA</A>

~Arteks (2006-06-25 14:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widziałem reklamy w OStrawie w tramwaju tego kąpieliska. Rzeczywiście wyglądało bardzo atrakcyjnie. Z tym, że Poruba to raczej na końcu Ostrawy. To dzielnica w stylu krakowskiej "Nowej Huty". Dużo budynków w stylu soc-realizmu. Łatwo ją odróżnić wśród innych dzielnic.

~Tomasz (2006-06-25 13:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Kasi: Kąpielisko jest w dzielnicy Poruba. Jadąc od strony Hlucina chyba pierwsza dzielnica. W porównaniu z tym kąpieliskiem, nasz basenik to jak miska z wodą.

~Arteks (2006-06-24 21:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rewelacyjny besen jest w Rybniku. Nie chodzi mi o osławioną Rudę bo tam są dzikie tłumy. Chodzi mi o besen należący dawniej do Elektrowni Rybnik za zaporą na zalewie. Trochę trudno trafić ale jeśli już ktoś dojedzie przeżyje miły szok bo jest bardzo czysto i nie jest tłoczno. Basen jest położony w bardzo fajnym miejscu, w lesie. Niedaleko znajdują się również ośrodki turystyczne nad zalewem, przystanie, dużo gastronomii i ośrodek hippiczny w weekendy prawie zawsze są jakieś zawody lub pokazy.

~Kasia (2006-06-24 13:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podajcie jakeiś info i namiary na kąpielisko w Ostravie, coś takiego jak jest w Hlucinie.

~obserwator (2006-06-23 15:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I coż ze saupaly, ze wmiescie jest tylko jedna fontanna ktora ma moze z 40 lat, i coż ze ludzie nie maja gdzie sie ochlodzić, i coż ze dziury w jezdniach, i coz ze w miescie brud i smrod i ubostwo, i tez i coz mozna przytaczac i przytaczac.Ale wlodaży miesta i starostwa to nie wrusza byle im bylo dobrze, dobrze wedrowali za nasze pieniadze, maja w gabinetach klimatyzatory .A jak ktos skrytykuje prace urzedu czy starostwa to sie obyzaja.Na co. Chyba na swoja nie kompetencje.Byle do wyborow.

~Alkaprim (2006-06-23 13:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziś już nie ma upału. Artkuł nieaktualny.

~? (2006-06-23 09:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ile kilometrów jest do Gorzyc -bo do Opola to troche daleko

~Mariusz (2006-06-22 17:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W Gorzycach też budują fajny basen. Przy wyjeździe z Gorzyc na Chałupki po lewej stronie. Ma fajną krzywą wierzę - taki bajer.

~A-F (2006-06-22 14:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Właśnie znalazłem informację o nowootwartym basenie dla mieszkańców Opola (jaka szkoda, że w Raciborzu na Oborze budowa basenu zakończyła się na jednej tylko niecce. http://miasta.gazeta.pl/opole/1,35086,3432331.html

~zark (2006-06-22 11:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Polecam kąpielisko w Ostravie,tylko 38 km z Raciborza,czysto,przyjemnie,akwen wodny ok.3ha,bardzo bezpieczny,zjeżdzalnie,baza gastronomiczna wzorcowa

~J.K. (2006-06-22 10:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, to wszystko zależy od dyrektora Kwaśnego i prezydenta miasta.Radni wnioskują, uchwalają ale prezydent robi swoje. Byłam na sesji 21.06. Radny Niewrzoł interpelował ostro o opóżnieniu w otwarciu kąpieliska i sygnalizował , iż dzieciaki chodzą na pożwirowisko na Ostrogu.Kwaśny jest za długo na tym stanowisku,.Trzeba nowe,kompetentne siły do tej pracy która wymaga inicjatyw i elestyczności działania.

~Maria (2006-06-22 07:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapraszam na basenik w Nowym Bohuminie ! Tanio, fajnie ślizgaweczki itp. Miód malina !

~adwocem (2006-06-22 07:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Od tygodnia grzeje się w basenie woda.W dn.24.06 basen będzie czynny.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog