29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-06-02 00:00:00 Pozostałe placówki

W Wypożyczalni Głównej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. J. Kasprowicza 12 są już m.in.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Z bibliotecznej półki Strony: 1Dodaj komentarz
~Oburzony (2006-06-05 04:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Powinni od razu im przysadzic taką karę, żeby sie udławili. I od razu niech splajtuja. Jak raz podpadniesz z czymś na rynku to jestes spalony-zycze tego z całego serca takim firmom!

~Kasia (2006-06-03 21:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oprócz tego ze wymieniają płyn powinni jeszcze dodać coś jako rekompensate, nie wiadomo na ile mógł się wzrok popsuć, a jeśli nie to przecież było oczywiste narażenie na utrate zdrowia.

~g (2006-06-02 10:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

trzeba czytac między wierszami. Oficjalne komunikaty zawsze takie są zeby nie zaszkodzić firmie na rynku. To tak jak stewardesa w samolocie w którym skrzydła odpadły: "Spokojnie to tylko awaria".

~Fuck! (2006-06-02 09:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Słyszałem,że wymieniają tylko te biało-niebieskie a nie wszystkie ReNu. Ale tez nie wszystkie sklepy jeszcze o tym wiedzą-byłem w Vission Expres i babka była zdziwiona. Ale wkońcu wymieniła. Jej szczęście!Naukowcy nie stwierdzili grzyba-no pewnie! Przepłaceni. Gdyby to okazało sie prawdą firma nie miałaby juz czego szukac na światowych rynkach!

~Klara (2006-06-02 09:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a co z moimi gałami? przez ten płyn gały z orbit mi wylazły i wyglądam jak kameleon.

~A. (2006-06-02 09:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, tak, byłam kilka dni temu wymienic płyn w sklepie na Solnej. Wymieniaja bez problemu. Kurde, zużyłam juz pól butelki, mam nadzieje, że nic mi nie będzie!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog