29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-05-26 00:00:00 Podstawówki

Z okazji Dnia Matki wzsyscy uczniowie klas młodszych SSP 15 przygotowywali dla mam prezenty, upominki, programy artystyczne i spotkania z poczęstunkiem.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (23): Dzień Matki Strony: 1Dodaj komentarz
~jestemtu (2006-07-16 09:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wojnarowi prosze dać luzik , on ma naprawde problemy . no i wazne ze poszedl na kompromis z osuchowskim , poprostu dogadali sie ! i chwala im za to !

~mieszkamtu (2006-07-16 08:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do grega ! na mojej dzialce moge robic wszystko co mi sie podoba , pod warunkiem ze mi wladza pozwoli ! od niedawna moge nawet wywalic z dzialki kazdego nawet silą , kto tam wejdzie nieproszony itd itd

~oswald (2006-07-16 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bo to trzeba robic taki plan zeby ziajce pasowało ! to proste !

~oswald (2006-07-16 07:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kto zgadnie ile miasto wzielo za sprzedaz ziemi po ślązaku firmie kaufland ?

~Rzeczywistość (2006-06-03 04:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gdyby tak Wojnar ambitnie modernizował swoją rodzine to synek jego by nie zamordował człowieka. Na tym polu jest cieniasem.

~ J.K. (2006-06-01 12:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja się dowiedziałem, że radny Niewrzoł na ostatniej sesji w interpelacjach domagał się od prezydenta aby w omawianiu działalności między sesjami mówił o konkretnej realizacji uchwał i planu rozwoju miasta a nie opowiadał o imprezach w Raciborzu i swoich oraz zastępców spotkaniach Domagał się też zestawienia zleconych a nie zrealizowanych dokumentacji inwestycyjnych i remontowych w tej kadencji.Ile kosztowały  miasto i kto ponosi winę za włożenie ich do szuflady.Zmarnowane pieniądze   

~Arteks do Rybn. (2006-05-31 17:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Myślę, że niewiele gdyż Rybniczanie są bardziej otwarci na różnego rodzaju inwestycje, a siatka powiązań lokalnego biznesu i władz miejskich jest luźniejsza niż w Raciborzu. Anegdota o handlarzach targowych: koleżanka kupiła kapustę na straganie, wybrała i podała sprzedawczyni. Ta ją spakowała tak jak zdolny cyrkowiec do reklamówki i w domu hokus pokus - inna kapusta, mniejsza i zgnita w środku... Ta koleżanka po zakupy nie chodzi już na targ tylko do Reala i innych marketów... Tacy są nasikupcy

~do A_F (2006-05-31 16:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F. Inwestycje w Zdieszowicach to kampania wyborcza burmistrza - od 4 lat wmienia stale te same firmy. Podjedź do Zdieszowic i zapytaj sie mieszkańców. I nie wierz we wszystko co piszą gazety czy inne media.

~greg (2006-05-31 05:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teraz dopiero wszyscy, którzy chcą cos wybudować zobaczą jaki ten plan jest "knotem". Nic własciwie nie wolno na swojej dzialce zrobić.

~rybniczanin (2006-05-30 10:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Arteks, naprawdę myślisz, że Kupiec Śląski mógłby coś negatywnego zdziałać w Rybniku? W Raciborzu sie handryczyli, bo długo trwało uchwalanie planów przestrzennych. W Rybniku nowe plany są gotowe od ponad roku.Co więc kupcy mogliby oprotestować?

~Arteks (2006-05-29 21:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi A-F, posyłaj wszystkich tylko nie Kupca! Wyobraź sobie, że w Rybniku jest planowana kolejna bardzo duża inwestycja handlowa łącząca się z zagospodarowaniem dużych nieużytków przy wyjeździe na Wodzisław. Zdaje się, że teraz miałby tam powstać kompleks hipermarketów. Zerknij na link: www.rig.citymedia.pl/mapa%203.html

~A-F (2006-05-29 14:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W dzisiejszym "wydaniu" Nowej trybuny Opolskiej w wersji internetowej można przeczytać jak kwitną inwestycje w kilkunasto-tysięcznych Zdzieszowicach (aż wstyd, że 60 tysięczny Racibórz z powodu prezydentów byłych i obecnych, radnych jest inwestycyjnym za..tyłczem). www.nto.pl "Tu biznes hula".

~A-F (2006-05-29 13:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O tym też wiem, że robią tam zakupy (ba nawet Nowiny Rybnickie zrobiły fotkę w Realu byłemu prezesowi Kupca Śl. gdy jeszcze piastował to stanowisko i opublikowało na łamach prasy). My chętnie byśmy Wam posłali Kupca Śląskiego na dłużej ( tak by mogli zrobić pare pikiet, blokad itp:)))) Co Wy na to?;)

~rybniczanin (2006-05-29 10:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F, alez Kupiec Śląski odwiedza nas w Rybniku, robi zakupy w Realu, hehe

~A-F (2006-05-29 09:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiemy już o tym Arteksie, wiemy:) A co Ty na to, że wyślemy Wam do Rybnika Kupca Śląskiego?:)))))

~Arteks (2006-05-29 09:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziwi mnie A-F, że nikt jeszcze nie napisał o tak ważnym wydarzeniu jak wydanie pozwolenia przez UM spółce Schevier. A więc jedna z najbardziej osławionych inwestycji w naszym subregionie jednak rusza ku sporej radości wielu Raciborza, a ku wielkiemu smutkowi Kupcowi Śląskiemu ;)

~AXZ (2006-05-28 17:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zły plan to tragedia. Jak sie wybuduje coś co nie powinno w jakimś mijescu stać, to się potem nie wysadzi tego w powietrze btylko bedzie stać i szpecić...

~architekt (2006-05-28 08:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I tu się  z Toba A-F nie zgodzę. Bo Ziajka i Frączek jako jedyni radni byli przeciwni i "walczyli" z Panem Przewodniczącym, że plan jest zły. Na to Przewodniczący odpowiadał lepszy zły iż żaden ( w domyśle: lepszy taki który spełnia oczekiwania naszej grupy- trzymającej władzę niż plan który spełnia oczekiwania wszystkich) 

~Arteks (2006-05-27 20:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Plan zagospodarowania to podtawa dla każdego miasta. Z pewnością zaowocuje to nowymi budowami w Raciborzu. Swoją drogą w Rybniku chyba już rok temu był załatwiony i to dla całego miasta(!) Jako ciekawostkę abyście nie sądzili, że w Rybniku buduje się nie tylko markety, centra rozrywki, drogi i kanalizację odaję informację, że Rettig rozbudowuje swoją fabrykę budując nową halę fabryczną o wielkości 10 tys m 2. Planują też zatrudnienie kilkadziesiąt nowych osób.

~A-F (2006-05-27 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żeby było jasne -ja bardzo oczekuję zmian w mieście i jeśli coś temu przeszkadza to należy to zmienić, poprawić, nowelizować. Ale to wszystko musi być zrobione z rozumem, spokojem i skutecznie a nie przerabiane w teleekspresowym tempie tylko dlatego, że wszyscy radni (Wojnar, Lenk, Ziajka, Frączek e tutti quanti) mają przedwyborcze parcie.

~architekt (2006-05-27 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, dokładnie A-F. Po raz pierwszy zgadam się z Twoją wypowiedzią. Pomimo tego, że plan jest niezgodny ze studium (najprawdopodobniej będzie to skutkować jego uchyleniem) ekipa Wojnara go uchwala na hura. Pytanie dlaczego?

~A-F (2006-05-26 21:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...wcześniej w czasie trwania kadencji?. Teraz byśmy byli daleko do przodu a nie w ogonku inwestycji.

~A-F (2006-05-26 21:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No proszę jak na nich działa bliskość wyborów samorządowych. Tylko obawiam się, że z wielu lat sennych, przespanych i zmarnowanych ( z czego nie było żadnych korzyści dla miasta i mieszkańców)urząd zaczyna wpadać w chaos decyzyjny( z tego też nic dobrego nie będzie), który ma stworzyć wrażenie zajęcia się radnych problemami miasta. Na to był czas przez ostatnie 4 lata by z rozumem i konkretną wiedzą wprowadzać w życie lub nowelizować a nie teraz wszystko na "hura!" Czemu tym nie zajmowaliście...

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog