29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-05-10 00:00:00 Podstawówki

Wojtek Zaremba, uczeń Sportowej Szkoły Podstawowej nr15 uczestniczył w finałowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego "The Globe".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (36): IV miejsce w The Globe Strony: 1 2Dodaj komentarz
~wiesia (2006-05-17 23:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

najpierw do oka - och nieładnie tak nalatywać na piguły , ciekawe co wskórasz jak sie dostaniesz w ich ręce ciekawe czy im to wtedy wypomnisz czy będziesz leżał posłuszny i nie puścisz pary z gęby. ciekawe jaka wtedy by była twoja postawa cwaniaku!!!??? a co do zabawy o kórej pisszesz to powiem tylko tyle ze każdy ma prawo do zabaw , potańcówek i imprez a takich u nas nie brakuje. ciekawe czy ty po pracy siedzisz w domu i nie korzystasz z przyjemności???

~Oko (2006-05-15 15:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wypowiedź "oko" z 14:21 nie jest moja. ktoś się podszywa. A ty kolego ładną sobie ksywę wybrałeś. jeśli ktoś się zastanawia, gdzie podziali się wszyscy idioci, a później patrzą na ciebie i już wiedzą, że idiotów nie brakuje. Cenię ludzi za tak otwartą samokrytykę! Dobrze,że idiotów nie brakuje! Przynajmniej wiem, kogo muszę unikać

~idiotów nie brakuje (2006-05-15 12:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oko albo jestes księdzem albo nie lubisz tych co walczą o swoje czyli jesteś beznadziejnym,sługusem systemu,który próbuje się nam wcismąć,nie po to urodziliśmy sie w tym kraju żeby za lepszą płacą jeździć po świecie,impreza z okazji dnia pielęgniarki nie ma żadnego związku ze strajkiem,pielegniarki płacą cały rok składki i mają prawo do tego żeby raz w roku odpocząc od codzienności,a jak by strajk górników wypadł akurat na barbórkę,ludzie jesteście beznadziejni,zajmijcie się lepiej sobą.

~oko (2006-05-15 12:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

och biedne te pielęgniarki tak mało zarabiają  , normalnie tylko współczuć. Jestem z wami myślami i trzymam za was!!!!! Strajkujcie do oporu , aż wam dadzą to co się wam należy

~s. (2006-05-14 17:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dbajcie o swoje, strajkuja górnicy, nauczyciele,rolnicy, pocztowcy, wiec i Lekarz , i pielegniarka  też  człowiek.... !

~edek (2006-05-14 15:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do rac. Oko ma chyba racje, skoro cie tak wkurzyły jego poglądy i oceniasz je jako prymitywne??? Widocznie dotknął czułej struny i nie masz rzetelnego kontrargumentu, żeby odpowiedzieć, więć łatwiej Ci jest kogoś obrazić. Zaiste dobre podejście do człowieka, a może tak traktujesz pacjentów w przychodni publicznej, a potem na prywatnej (nieopodatkowanej) praktyce?

~rac (2006-05-13 21:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dość prymitywny

~rac (2006-05-13 21:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

średnio o 10 lat krócej od reszty społeczeństwa. Mam smutną świadomość, że to co piszę i tak nie trafi do pewnych zniewolonych umysłów (obecnie zniewolonych przez media), są ludzie tak bardzo przywiązani do swoich poglądów, że stają się szczelni na wszelką argumentację i dalej będą pleść swoje androny, nie mam w związku z tym zamiaru dalej śledzić tej czczej, demokratycznej paplaniny. Z pozdrowieniami. A’propos proponuję zmienić styl pisania, bo aż nadto zdradza pana czy też pani poziom- d

~rac (2006-05-13 21:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

uszczuplająca się kadra lekarska przenosi obowiązki i zadania tych którzy wyjechali na tych którzy zostają. Tak łacno również nie proponowałbym lekarzom wyjazdu za granicę, bo alternatywą będzie znachor lub znachorka, na lekarza z Ukrainy czy też Białorusi również bym nie liczył, bo nawet w tych biednych krajach lekarze zarabiają dwukrotnie więcej niż w tym państwie. Nie ma pani czy też pan pojęcia, jak wygląda ten zawód, jaki stres mu towarzyszy, wystarczy zauważyć, że lekarz w Polsce żyje śred

~rac (2006-05-13 21:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

(tyle wypada średnio dyżurów na lekarza- nie liczonych jako nadgodziny- w odpowiedzi dla któregoś z piszących ale jako zwykłe godziny robocze przy tym wierzcie lub nie- nie wliczane do lat pracy) razy 24godziny i ten wynik dodać do miesięcznego godzinowego wymiaru czasu pracy pomniejszonego pięć dniówek (dyżury w dni robocze) niezależnie od tego jeszcze pozostaje nierzadko praca w NZOZie itd.- w tym państwie trudno znaleźć innych leni, którzy pracują w takim wymiarze godzin, a przy tym stale usz

~rac (2006-05-13 21:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wdając się w zbytnią polemikę z p. OKO (byłoby to poniżej mojej godności). Łatwo i bezpiecznie jest pisać bądź co jako anonim. Prawdopodobnie jak każdy, prędzej lub później trafi pan lub pani do któregoś z konowałów, a wtedy zwykle zmienia się perspektywa. Co do konowałów z tego szpitala- leczy się u nich rocznie kilkanaście tysięcy chorych i wbrew pańskiemu czy też pani przekonaniu większość opuszcza go z poprawą stanu zdrowia. Co do matematyki proponuję policzyć 7-8 (tyle wypada średnio dy

~Oko (2006-05-13 08:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do łapówkarza: przeczytaj sobie komenatrz "sylwester49@interia." z artykułu "Strajk szpitala" i ciekawe co wtedy odpowiesz mądralo!

~Oko (2006-05-13 08:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do "łapówkarza" pomóc pacjentom to jest twój OBOWIĄZEK! tak jak kierowca, który skończy jeden kurs i zaraz jedzie w następny! Więc nie staraj się wzbudzać litości tutaj! Poza tym, pracujecie na zmiany ranne i wieczorne! Zostając lekarzem, wiedziałeś na co się godzisz, więc teraz nie marudź, tylko do pracy! Tak jak powiedział kolega, poseł Misztal: biedni są biedni bo są nierobami. Jak chcesz wiecej, to pracuj więcej!

~Oko (2006-05-13 08:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A przy okazji znowu zapytam, gdzie jest AF? czyżby naprawdę opuścił nasze grono? Jeśli tak, to posłuchał mojej rady i pojechał sobie na zieloną trawkę. AF nikomu tutaj nie brakuje twojego słodkiego grafomańskiego pierdzenia na tym forum. Więc nie wracaj.

~Oko (2006-05-13 08:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trzeba było wczoraj wejść około 17 do restauracji "raciborska" na rynku, aby zobaczyć na imprezie, jak źle się ma służba zdrowia. Stoliki poustawiane wg oddziałów: pediatria, oddział zakaźny, ginekologia itd. Impreza trwała! Aż uciecha było popatrzeć, że pielegniarki i lekarze ŚWIETNIE SIĘ BAWIĄ! I gdzie ta bieda? Nie ma; tylko robić się nie chce!

~bezsilna (2006-05-12 17:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzisiaj się rozczarowałam- 3m-ce temu zapisałam córkę do specjalisty i niestety odeszłam dzisiaj z kwitkiem. Teraz znowu muszę czekać kolejne 3 m-ce. Ręce opadają. Mam nadzieję, że przynajmniej zabieg, który też był ustalony 3m-ce temu jej zrobią... Większość ludzi mało zarabia w naszym kraju i każdy powinien walczyc o swoje, ale atakujcie tych na górze a nie zwykłych pacjentów, którzy i tak tej sytuacji nie poprawią - chyba że znowu podniosą podatek...aby podnieść pensje górze...

~"łapówkarz" (2006-05-12 15:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przeczytałem jak liczysz dni pracy lekarza, lecz chcę przypomnieć, że chorujesz również w sobotę i w niedzielę i w święta i wtedy też lecisz do "śniadaniowca", który udziela Ci pomocy a znienawidzona pielęgniarka robi Ci zastrzyk, lewatywę lub płukanie żołądka. Potem Ty zdrowy idziesz do domu a oni zajmują się kolejnym takim jak Ty.  Życzę zdrowia!

~edek (2006-05-12 13:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oko, daj mu spokój, nie widzisz, że właśnie ktoś wyjawił na forum swoje plany na najbliższy długi week-end?

~Oko (2006-05-12 10:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ty się PODPISUJ, bo nie ma do kogo adresować odpowiedzi! Ja się nie musze leczyć. Raczej ty powinieneś, bo żeby bronić nierobów, defraudantów, oszustów,łapówkarzy i "śniadaniowców" to trzeba mieć nie po kolei!

~Do:asdf,Oko,edek (2006-05-12 10:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Macie przeogromną rację-powinniście zmienić raciborski szpital na inny,np.w Rybniku lub Branicach,bo tam są odpowiednie oddziały i specjaliści leczący schorzenia,na które prawdopodobnie chorujecie.Na pewno po hospitalizacji w/w szpitalach realniej i mądrzej będziecie patrzeć na życie i innych ludzi.

~edek (2006-05-12 10:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

POPIERAM!!!!!!!!!

~Oko (2006-05-12 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wczoraj w radio a dziś w gazecie, znowu pielęgniarki! Zamiast dawać dzieciom szczypionki, KRADŁY JE. No fakt, ale pewnie dlatego strajkują, bo ich przyłapano. "pani mamo"; dobrze że daje pani pozytywne komentarze, jest pani szczęśliwcem, że udało się pani trafić do dobrych lekarzy. Tutaj powinna powstać lista tych lekarzy, do którcy warto chodzić i tych, których należy omijać szerokim łukiem! Szpital powinien być jak mediamarkt; NIE DLA IDIOTÓW(lekarzy)

~mama dzieci (2006-05-12 08:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie odejdzie od chorych dzieci pani doktor HELENKA HAŁAS!!!!!!!!!Super lekarka!!!!

~Oko (2006-05-12 07:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiście, że są dobrzy lekarze. Ale jest ich tak mało, że nie należy czynić z wyjątku reguły. Konowały to szczwane bestie. Ich instynkt przetrwania i chęć utrzymania zycia na wysokim, snobistycznym poziomie jest ogromny. Więc będą strajkować. A faktem jest, że na prywatnych gabinetach, nie ma żadnych ogłoszeń o STRAJKU.

~Nina (2006-05-11 21:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

„ W chorobie człowiek staje się wizjonerem, widzi więcej, bo życie jest jak lustro. Jeśli krzywo na nie patrzysz też się na ciebie krzywi. Jeśli się uśmiechasz, odwzajemnia uśmiech”. J.P. II

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog