29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-05-05 00:00:00 Styl życia

Bożena Lenort
Rodzice próbują swemu dziecku stworzyć komfortowe warunki, w których bezstresowo, bez żadnych przeszkód i najmniejszego wysiłku mogłoby przeżyć swoje dzieciństwo. Stawiając to sobie za cel, rodzice chronią swoje pociechy przed wszystkimi złymi doświadczeniami. A może już trzeba dać dziecku szansę, aby się usamodzielniło?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (32): Wychowanie do samodzielności Strony: 1 2Dodaj komentarz
~mama (2006-08-10 22:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Uważam, że Pani prezes krzywdzi dzieci, ponieważ lansuje dzieci znajomych do takich grup, ktore wyjeżdzamy na wycieczki zagraniczne, a inne dzieci do takich  grup, aby tylko  wpłacały do pieniędze do kasy, aby fundacia jakoś żyła. Uważa że tańce u dzieci powinne być na I miejscu, a zdrowie na II miejscu. Szkoda, że nie ma w szkołach kółek tanecznych.

~tadzik (2006-07-16 09:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

aldona jest corką oswalda i to jej pomaga ! a oswald sie na wszystkim zna ! ostatnio wyszla za mąż to nawet policja eskortowała orszak slubny ! takie to wazne wydazenie !!!!!!!!! oczywiscie za nasze pieniądze kto zgadnie ile oswald postawił za to policjantom ?

~def (2006-06-01 11:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi abc, a może warto przyjść na zajęcia jakiegoś zespołu, przyjrzeć się metodom pani Aldony i przekonać się dlaczego tak wielu inteligentnych zapisuje do niej dzieci. Jeżeli robisz coś lepszego to zaproś mnie i moje dzieci do siebie, bardziej mnie to przekona niż gołosłowne utyskiwanie i niegrzeczna krytyka zza płotu.

~mrówka (2006-05-19 19:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cały ten list to pic na wode  autorekalma jakiejs  Biesiady Folkloru,co piszac szczerze nie dorasta imprezie "Żródła" do pięt

~A-F (2006-05-18 12:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Domyślam się Tomku. Dzięki:-)

~Tomasz (2006-05-18 10:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Uważaj A-F, ktoś chce stworzyć nową wirtualną osobowość, na prowokowaniu Ciebie ;-)

~A-F (2006-05-18 10:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę, że Oko zwyczajnie się nudzi bo wszędzie wciska ten tekst o tym, że mnie nie ma. z całą satysfakcją informuję, że nigdzie nie wyjechałem ( a sortowanie śmieci to żadna ujma -no chyba że dla Marka).

~abc (2006-05-18 09:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani prezes od wielu lat nie zmieniła metod postępowania. Choć sama jest winna, usiłuje oczernić innych, ale pan L. Wyka coś już chyba wie na ten temat. Od takich ludzi jak pani A. Krupa należy się trzymać z daleka. Wciąż dziwi mnie fakt, że tylu inteligentnych ludzi nie poznało się na tej kobiecie.

~podopieczna (2006-05-18 07:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziwi mnie wciąż, że raciborskie władze dotąd nie przyjrzały się bliżej działalności tego stowarzyszenia i szanownej pani Prezes. Od lat przecież wiadomo, że ta pani prowadzi nieczyste interesy finansowe.

~Fabian (2006-05-11 10:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale was bolą cudze sukcesy!Nie stać was na własne? A czy ty Doda nie jesteś czasem tą gwiazdą, którą Źródło musiało usunąc za zachowanie? Skoro az tak bardzo ich nienawidzisz, to znaczy ze najlepiej wiesz, co straciłaś.Na szczęscie twoje " solówki" w Necie nie budzą już takiego zachwytu.Trochę pokory...

~Marek (2006-05-11 09:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anty-Frączek pojechał do Nimiec na arbait ! Ponoć sortować śmieci .

~Oko (2006-05-11 07:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hohoho! od kilku dni nie widzę mojego "ulubieńca" AeFa! czyżby posłuchał mojej rady i wreszcie sobie pojechał? A może Pan Bóg mu rozum odebrał i nie potrafi już nic napisać? AF dzięki że pojechałeś, powietrze jakieś lepsze na tym forum, kiedy nie podtruwasz tutaj ludzi swoim słodkim pierdzeniem...

~Podatnik (2006-05-10 21:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydało się , że można było " Źródłu" pomóc i teraz szuka sie wyjaśnienia w papierkach. Wiadomo, że prezydent pozostawił decyzję dyrektorowi RCK, który tak zmierzył siły na zamiary nie wystarczyło mu ich na przekręcenie klucza w drzwiach DK. W projekcie Unii Europejskiej tak zmierzył swe siły, ze radni musieli do tej imprezy z "naszych " pieniędzy dopłacić 15 000.Gratuluję gospodarności i czekam na kolejne udane decyzje wiodące tę Placówkę na manowce zapomnienia.

~Qkiz (2006-05-10 20:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... uśmiechem i filiżanką kawy. Ciekaw jestem czy zaglądałeś w długi weekend do budynku Muzeum, Biblioteki Publicznej bądź MDK? Tam pewnie tłumy przewalały się z kąta w kąt? Wykaż się inicjatywą społecznika i znajdź jakąś kasę na jakiś pomnik w mieście. Może Podatnika? Pozdrawiam.

~raciborzanin (2006-05-10 20:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie ma do tej pory żadnego wytłumaczenia ze strony RCK, dlaczego 1 maja nie udostępniono " Źródłu" sceny " Strzechy". Niech Pan Dyrektor RCK nie szafuje słowami wielkiego Polaka, bo w tej kwestii nie zachował się ani jak Polak, ani raciborzanin, ani dyrektor przybytku kultury.Oczekuję wyjaśnienia tej decyzji.

~Qkiz (2006-05-10 20:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja wiem z dobrego źódła, bo z RCK,że takie pismo nie wpłynęło. I kto ma rację? Czyje słowo prawdziwe Podatniku? Może niech Prezes SKZR opublikuje swoje pismo na którym widnieje pieczęć RCK, że owe pismo przyjęło! Czy to, że płacisz podatki uprawnia cię do zmian w Policji, Służbie Zdrowia, bądz SM "Nowoczesna"?  Chodź do RCK a będziesz widział co robią pracownicy RCK. A jak nie to oglądaj oferty na stronie internetowej RCK. Ty na pewno jesteś wzorowym pracownikiem. Wszystkich witasz ...

~Podatnik (2006-05-09 06:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Warto bliżej przyjrzeć się działalności niektórych etatowych pracowników RCK. Ciągle słyszy się utyskiwania na brak środków na działalność merytoryczną. Co wobec tego co robi w ciągu dnia czy miesiąca tylu etatowców a szczególnie hrabia Pan Rapnicki ? Dlaczego nie wykazują własnej inicjatywy, nie szukają sponsorów imprez jak czyni to z powodzeniem wielu społeczników w tym mieście? Panie Prezydencie, szanowni radni weżcie się za kontrolę albo ogłoście konkurs na nowego dyrektora.

~Podatnik (2006-05-08 19:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z rozmów w UM wiem, ze to samo pismo poszło jednocześnie do Dyrektora RCK i Prezydenta, który odpowiedział na prośbę negatywnie po konsultacji z panem Wyką. To kto tu jest czyim pionkiem? A my robaczki - podatnicy utrzymujmy nadal puste w dni świąteczne domy " kultury"...

~wacek (2006-05-07 21:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Slusznosc lezy tym razem po stronie RCK. Swoja droga czesta niekompetencja i brak kultury w tej szacownej instytucji sa powszechnie znane. Ale na takie epitety, do jakich posunal sie uzytkownik "pol..", nie moge sie zgodzic. To juz rynsztok.

~pol.. (2006-05-07 17:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystkie du.. bronią swojej K.... z naczelnym dyrektorem RCK .. Jesteście Bandą Oszołomów i ubliżacie innym a sami siedzicie w domach i nic nie robicie dla miasta i ich szarych obywateli totalna banda ignorantów ......czyli totalni .....

~Tancerz (2006-05-07 17:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo panie Dyrektorze. Pani Aldona ta Wielka ........ Bajeruje rodziców i dziadków dzieci. Cały czas ten sam reperuar. Płacimy wysokie kwoty za wszystko. nareszcie ktoś powiedział  dośc!!!

~zorganizowany (2006-05-07 15:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

popieram stanowisko Dyrektora  RCK.Pani pRezes SKZR jako ,że nic nie robi za darmo bo dostaje na wszystko i za wszystko pieniądze /dotacje i opłaty rodziców za odpłatne nauki/ powinna zadbać o wszystko w tym o logistykę,alternatywne lokalizacje itd dalejjjjjjjjjjjjjjj.Ale jak się chce być gWiazdą to to kosztuje,ale nie cudzym kosztem i autorytetem pani Krupa nie cudzym!!!!!

~Doda (2006-05-06 10:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nic więc dziwnego drogi Brutusie, że rządając od dyrektora RCK sali, pisze do Prezydenta. Tamten za mały pewnie by pisać doń wprost. Mało odpowiedzialny Prezydent, który dpowiada na pismo nie do niego skierowane. Ale to podkreśla tylko siłę przebicia Cesarzowej.

~Doda (2006-05-06 10:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To niestety obraz poczynan tej kobiety. Głośno, głośniej coraz głośniej - tyle ma być wokół jej osoby. SPOŁECZNIK - z poborami. PEDAGOG - popełniający błędy wychowawcze ( przypominam sprawę słynnej "gwiazdy" wyrzuconej za niesubordynację). Dozgonna pewnie ( jednomyślnie zapewne wybrana, bo jakże by inaczej)PREZES - CHOREOGRAF - i Bóg jeden raczy wiedzieć kto jeszcze. Wszystko i wszyscy kręcić się mają wokół niej. Bo jak nie to nakrzyczy albo zarząda zwolnienia tego czy innego urzędnika.

~Doda (2006-05-06 10:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...raciborsskiej- pracuje nad ukazaniem Cesarzowej jako najbardziej kompetentnej osoby w tym czym się zajmuje. Ze jest arogancką osobą to nie ważne. Ze kłamamie to też nie jest ważne. Ważne, że prze do przodu z całym tym swoim dworem. Od wycieczki do kolejnej wycieczki. Co teraz? Może Acapulco? Pewnie jakiś festiwal tam jest. Warto by zdobyć I miejsce. Nawet jak będzie od końca to w tej raciborskiej prowincji i tak się nie zorientują. A więc przykleiło się (.....) do statku i krzyczy płyniemy

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog