29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-05-04 00:00:00 Pozostałe placówki

Dnia 2 maja mija 55 lat od dokonania pierwszego wpisu w księdze inwentarzowej Biblioteki Pedagogicznej w Raciborzu. Biblioteka została powołana do życia w 1951 roku. Z okazji jubileuszu 55-lecia działalności Biblioteki Pedagogicznej w lokalnym środowisku oświatowym, dnia 25 kwietnia w Sali kameralnej Raciborskiego Centrum Kultury pracownicy biblioteki zorganizowali uroczyste spotkanie w gronie osób związanych z raciborskim środowiskiem oświatowym, nauczycieli bibliotekarzy i przyjaciół biblioteki.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (48): 55 lat biblioteki pedagogicznej Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Szef (2006-06-11 10:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I lekarz chcą podwyszki,a pacjenta traktują jak powiecze,powinny ratowac ludzkie żtcie.

~edek (2006-06-09 08:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nareszcie jakiś rozsądny komentarz. Ewa, masz całkowitą rację!!! POPIERAM

~Ewa (2006-06-09 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

,może lepiej, żeby tacy lekarzy wyjechali jak najszybciej do Irlandii, albo jeszcze dalej i zwolnili swoje etay ludziom, którzy kochają swój zawód i innych ludzi...

~brak słów (2006-05-15 13:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oko na duży palec u nogi mówi się paluch,jak chcesz pisać komentarze,poczytaj fachowej literatury,a taki paznokieć u nogi nie rośnie aż tak szybko żeby w porę tego nie zauważyć,zwykłe zanidbanie ze strony osoby lub opiekuna,wstyd to świadczy tylko jak zwracamy uwagę na higiene osobistą,proponuje kupić nożyczki i prawidłowo obcinac paznokcie  pozdrawiam

~Oko (2006-05-13 14:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

haha! i oni chcą podwyżek? wolne żarty! a tak przy okazji, pytanie do autora artykułu, gdzie tak ładnie nauczyli pana/panią po polskiemu pisać, żeby w oficjalnym tekście pisać "wrastał się boleśnie paznokieć w paluch". co to za forma? jak można napisać PALUCH!? Co to za słownictwo? Paluchem to można sobie w d..pie grzebać albo w nosie! Daniel na pewno z "paluchem" do szpitala nie poszedł. jak już to z PALCEM!

~aaa (2006-05-13 13:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

trzeba obcinac paznokcie, danielku

~Marysieńka (2006-05-11 20:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skącz Marysiu lepiej idz się leczyć.

~Marysia (2006-05-11 20:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dyrektor raciborskiego szpitala to prostak i arogant i nie dziwię się , że jego podwłani są tacy sami dlatego od dawna już leczę się w Rybniku i wszystkim chorym to polecam, w Racku to jest poprostu umieralnia!

~... (2006-05-11 20:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Klasyczny przykład zaniedbania ze strony pacjenta i jak najbardziej prawidłowe postępowanie lekarza. Paznokieć nie wrasta w ciągu kilku godzin to trwa sporo czasu i jeśli się to zaniedba konsekwencje są przykre. A pretensje jak zwykle do słuyżby zdrowia bo to w końcu przez lekarza ów nieszczęsny paznokieć wrósł... Następnym razem jeśli wrośnie komuś z was paznokieć lub zdarzy się cokolwiek równie "poważnego" proponuję wezwać karetkę najlepiej reanimacyjną albo śmigłowiec...

~sylwester49@interia. (2006-05-10 15:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak nazwać lekarza który nie chcę(nie potrafi)uszanować pacjenta gdy jest pytany dlaczego ma gorszą pamieć ma kłopoty rozpoznać znajomych odpowiada że to normalme i ma prawo zapominać przy tej chorobię(zaniki korowe mózgu niewydolność krążeniowa w mózgu)a nie wyjaśni dlaczego tak się dzieję i czym to grozi choremu

~munia (2006-05-10 14:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do Tomka - a to przepraszam, zwracam honor. Pozdrawiam

~Tomasz (2006-05-10 14:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do munii -  O co ci chodzi z "nie porównuj chamstwa i krytyki"?? Przecież rozdzieliłem chamstwo od krytyki... Nie zauważyłaś? Więc żeby było jasne - Twój komentarz jest dla mnie wartościowy i nie ma nic wspólnego z chamstwem bijącym z niektórych sąsiednich. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

~munia (2006-05-10 14:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do Tomka - nie porównuj chamstwa i krytyki-anonimowa jestem tutaj, a lekarz co o jego etyce i podejsciu do pacjenta sądzę dowiedział się jak tylko moj stan mi na to pozwolił; zresztą mój mąż słów krytyki też mu nie zaoszczędził. Nie byliśmy dla lekarza anonimowi... ale nie przejął się tym. Za to pijaka przyprowadzonego przez policję przyjął bez gadania...

~Iza (2006-05-09 18:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wg.Mnie nalezy sie cieszyc ,ze byl w ogole jakis ""lekarz""...bo na dyżurze wieczorem i w dni wolne okulisty wcale nie ma....Wysyłaja do Rybnika.bo tam sa lekarze z kulturą????????????? Po co sztresowac pacjentow???

~maniek (2006-05-09 17:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No....... tak....... paznokiec wrastał się więcej niż jeden dzień-mówia krytycy  A mamie która przyjechala do porodu .to.... co pwiecie?????????????????  Ja wam powiem.PALANTY!!!!!!!!!

~edek (2006-05-09 13:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mf, a twoja jest równie pusta i bezsensowna ja te, które tak oceniasz

~mf (2006-05-09 13:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W całym wątku przeczytałem dwie wypowiedzi, z których jedna jest intersująca i prawdopodobnie PRAWDZIWA (dziękuję "MARYSIU"), a druga budzi szacunek i respekt (dzięki "Tomaszu"). Na resztę szkoda słów...

~kasia (2006-05-09 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trzebaby było społecznej solidarności , żeby oduczyć tych złodzieji brania łapówek ( lekarzy ) a dla panów i pań lekarzy więcej taktu , mądrości i powrotu na studia żeby postudiować etykę zawodową lekarza. Niezłe z was chamy.

~mała (2006-05-09 12:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

stało sie tak dlatego ze kazdy lekarz czeka na kase jak by daniel mu dał w łape to by inaczej na niego patrzył to są nasi polscy lekarze

~Tomasz (2006-05-09 10:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żałosne jest, gdy chamstwo przemawia ze strony lekarza... Tak samo gdy ze strony anonimowego pacjenta. Tacy mądrzy jesteście? Powiedzieliście to co tu piszecie swojemu lekarzowi w twarz? Ilu z was? Możecie to w każdej chwili zrobić! Krytyka - tak. Chamstwo - nie.

~edek (2006-05-09 10:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i ta lekarska banda chce podwyżek, za co? w kamasze ich, a wvcześniej powinna być na tych konowałów kara chłosty, publiczna!

~munia (2006-05-09 07:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Też miałam przeprawę na pogotowiu. w sobotę poważnie sie rozchorowałam-niestety mimo pomocy lekarza z przychodni całodobowej mój stan się pogarszał. Gdy zawioziono mnie na pogotowie (maiłam gorączkę ponad 39 i  traciłam przytomnośc z bólu)odmówiono mi pomocy, bo dość ostrej kłótni z wielką łaska zjawił się lekarz i zaczął krzyczeć, że jemu nikt za to nie płaci. W efekcie do domu wróciłam dopiero po 5 godz, bo okazało się, że jednak nie byłam przewrażliwiona na swoim punkcie. Tak nas traktują....

~bobiczka do ja (2006-05-08 21:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to ile chamy kasują??????

~Lotar (2006-05-07 17:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanowny Panie Danielu a może Pan oczekiwał,że lekarz pełniacy dyżur przeprowadzi zabieg. Poinformował Pana i sierował do Poradni. To Pana niemadre podejscie do dbania o swoje zdrowie, paznokc nie wrósł przez 1 dzień.Pani Danuta- opiekuńcza matka Pana Daniela także nie zauważyła wcześniej wrastajacego paznokcia w paluch.Teza ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

~ja (2006-05-07 15:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bobiczko: lekarz nie kasuje za nocna zmiane 300 zl

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog