29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-04-04 00:00:00 Kina

Tęgi emeryt z byłego NRD o nazwisku Schultze odkrywa korzenie bluesa w Ameryce, Tobiasz kręci film o bracie i zauważa, że pomiędzy jego dziewczyną a bratem coś iskrzy, Dan przyjeżdża z San Francisco do Hamburga, żeby odkryć historię swoich dziadków Wolf. Między innymi o tym opowiadały filmy podczas piątego już przeglądu kina niemieckiego w Polsce, w tym w Raciborzu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (186): Jubileusz dużego formatu Strony: 1 … 6 7 8Dodaj komentarz
~ja (2006-04-04 22:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rzeczywiście, jeśli chodzi o kupno ubran w naszym mieście nie ma takiej możliwości.Owszem plastikowe wdzianka dla 15-latek i na ty koniec. Pozostaje wycieczka do Rybnika, Opola.

~ja (2006-04-04 22:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to odciąży Minimal, ale szkoda tych małych sklepików na schodkach, nie wytrzymają konkurencji.

~A-F (2006-04-04 22:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kaufland

~ja (2006-04-04 22:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co budują za pocztą na miejscu dawnej fabryki cukierków?

~A-F (2006-04-04 22:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Frączek klika, którą pan razem Urbasem reprezentujecie stanowicie jedną wielką szkodę dla tego miasta, która bedzie robiła wszystko by utrudnić życie mieszkańcom i rozpatrywanie mojego słownictw(użyłem tylko pierwszych i ostatnich liter) świadczy tylko o tym, że nie macie żadnych argumentów by się usprawiedliwić przed społeczeństwem. A tak przy okazji Rychu użyłem języka, które wcale nie jest Ci obce (a zwłaszcza w relacjach z pracownikami) więc daruj sobie tą dwulicowość!

~darius (2006-04-04 21:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do ciekawe Rysiu,bo w sąsiednim wątku Twój kumpel pisze,ze poszło 100 tysięcy:)

~Rysiek Fraczek (2006-04-04 21:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F Jeżeli bedziesz przeklinał to nikt Ci nie bedzie odpowiadał. Proponuję doczytaj artykuł. Chyba nie uwierzysz, że jeden człowiek może zablokowac cokolwiek. Zapoznaj się też z danymi ile miasto zapłaciło setek tysiecy, za arboretum. Same projekty to 200 tyś poszłoo w błoto, akapulko 450 tys itd. Pozdrawiam.

~A-F (2006-04-04 19:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech mi Urbas powie jakie to walory przyrodnicze i krajobrazowe posiada Kamieniok. To co wygaduje i wyprawia Urbas przypomina pier...nie kotka za pomocą młotka!!!. Jakoś za cholerę nie widzę tam malarzy, którzy zachwycając się pięknem i urokiem Kamienioka rozstawiają swoje sztalugi by na nich powstawały wspaniałe dzieła uwieczniające bogactwo przyrodnicze tego księżycowego krajobrazu jakim był i jest Kamieniok.

~A-F (2006-04-04 19:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To miasto ma wyjątkowego pecha polegającego na tym, że tym miastem rządzili/sterowali kombinatorzy i do władzy już się pchają starzy i nowi (ale też kombinatorzy).

~przegrani (2006-04-04 18:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mowie Wam nigdy nic poza chlebem i mlekiem nie kupie w tym miescie. O ubraniach nie wspomne bo od kilku lat kupuje w innych miastach. Ludzie do Rybnika jest tylko 30 km, wsiadajcie w auta i uciekajcie.

~przegrani (2006-04-04 18:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W naszym miescie nigdy nic nie powstanie. Jestem zalamany, zaluje ze kilka lat temu po skonczeniu studiow zdecydowalem sie pozostac w tym miescie. To dziwne ze w Rybniku powstaje na przelomie 06/07 az 7 hipermarketow, a u nas jakies badziewie. Zaluje i spadam z tej dziury.

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 6 7 8
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog