29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-02-24 00:00:00 Z gmin

Zasadnicze pytanie na jakie odpowiadać ma strategia to: "Gdzie Racibórz będzie za 10 lat?". Biorąc pod uwagę plany, za 10 lat Racibórz ma być lepiej skomunikowanym miastem, rozwijającym się pod względem przedsiębiorczości, współpracy transgranicznej, ma stać się ugruntowanym ośrodkiem naukowym. Wszystko to na bazie ekologii, bo z tego właśnie miasto słynie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (54): Stategia dla mieszkańców i z myślą o nich Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~taki jeden (2006-02-24 23:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

uwielbiam "konsultantów zewnętrznych"..najczęściej to ludzie,kótrzy nie mają zielonego pojęcia o naszym mieście i na podst.materiałów przekazanych przez nasz UM piszą coś,co mógłby napisac pracownik Wydziału Rozwoju Gosp..Byloby taniej i lepiej.Wiem coś o tym,bo sam w tym uczestniczyłem jako "konsultant zewn".Moja firma tak konstruowała umowy,żeby UM lub przysłał wszystkie materiały,ktore my przepisywalismy,zmieniajac troche zdania(np.ze starej Strategii:)lub ze strategi podobnego miasta,gminy).

~Iza (2006-02-24 17:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po co wybiegać w przyszłość, trzeba się już teraz wziąść do roboty, by nasze miasto nie było spychane do miana źle prosperującej mieściny.Służby odpowiedzialne za rozwój miasta i za czystość w mieście powinny wziąść się do pracy a nie udawać że pracują.Miasto jest brudne i zaniedbane, straż miejska woli karać mandatami za złe parkowanie itp. niż egzekwować od właścicieli nieruchomości ładu i czystości.Wystarczy przejść przez podwórko znajdujące się miedzy ulicą Długą a Solną,centrum miasta wstyd

~obserwator (2006-02-24 16:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A może by opublikować ten projekt w całości na portalu?

~A-F (2006-02-24 13:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak nic się nie zmieni to Racibórz za 10 lat będzie w Rybniku jako jedna z dzielnic :( Mam nadzieję, że to nie jest tylko przedwyborcze bicie piany bo jeśli po wyborach znów na stołkach posadzimy obecnych "budowniczych" czyli Osuchowców, Wojnarowców i Markowiakowców to za 10 lat Racibórz będzie tak atrakcyjnym miasteczkiem jak Kietrz. Od JUŻ potrzebny jest rozwój, inwestycje, modernizacje a nie przy okazji kolejnych wyborów.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog