29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-02-19 00:00:00 Relacje

... że nikt jej dziś nie słucha, ale każdy chce być jazzmanem - przewrotnie snuł wczoraj Jan "Ptaszyn" Wróblewski.
Ten wybitny artysta "zasiadł" wczoraj w raciborskiej "Kawiarence Jazzowej".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Jazz to taka muzyka... Strony: 1Dodaj komentarz
~mf (2006-02-20 23:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No już wkrótce - tj. 4 marca w sobote o 19.00 (kawiarenki JAZZowe zawsze są w soboty i zawsze o 19.00) jeden z najwybitniejszych polskich pianistów - ARTUR DUTKIEWICZ wraz ze swoim TRIO (Daniel Biel - kontrabas,  Sebastian Frankiewicz - perkusja) w programie "NIEMEN" posłuchajcie jego muzyki na http://fusion.pl/arturdutkiewicz/muza.html

~Qkiz (2006-02-20 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...koolturką. Panowie i Panie berety z głów - nadchodzi era jazzu w SRC. Gratuluję pracownikom RCK. Sala pokazała, że jest z wami. Ja też. 

~Qkiz (2006-02-20 21:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No cóż, jeśli zważyć, że "Ptak" ma 7 krzyżyk na karku (nie wypominając)to moim zdaniem koncert był w tempie rockowym. Fantastyczny duet piano-bas. R e w e l a c y j n y  basssssssss! To number 1 w kraju!!! Zespół is zespół. A leader rządzi. Więc grali pod dyktando "Ptaka". Muszę przyznać, że czasami denerwował mnie tym wygaszaniem ekspresji pozostałych muzyków.Już wydawało się, że chłopaki popłyną... ale studził zapały szef. Cóż zespół is zespół. Generalnie 5 z plusem. To muzycy z wielką ...

~eMeM (2006-02-20 17:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hmm... Koncert był troszkę monotonny. Wg mnie wszystkie utworki były identyczne dlatego nie piałem z radości gdy wyszli bisować...

~asdf (2006-02-20 08:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co następne? Ja poproszę Sco albo Charliego Huntera :)

~Marta (2006-02-19 17:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brakowało Dody Elektrody !

~mf (2006-02-19 14:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert z każdą minutą coraz lepszy. No i komplet na sali ! Brawo!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog