29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-01-16 00:00:00 Gimnazja

Hasło wystawy powstało w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (21): Krzyżanowice: Wystawa prac uczniowskich Strony: 1Dodaj komentarz
~ja (2006-01-30 18:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

szkoła sportowa powinna być tylko w SP8- I WYSTARCZY. Tam jest basen i troche odremontowano z wierzchu ten budyneczek. Ateraz po likwidacji SP11dzieci pujdą do takiego molocha- fatalnie!!- Nic dobrego z tego nie bedzie, ale kogo to obchodzi!! - tu liczy się kasa!!!!!!!!!!!!

~nowa (2006-01-30 18:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jestem nsuczucielką i przeraża mnie myślenie władz. Najlepiej oszczędzać na budżetówce,  a kiedy władze uszczupla swoje wynagrodzenia, ich praca przecieą nie nprzunosi żadnych korzusci ,patzą tylko jak sobie przyszłość zabezpieczyć, są zupełnie bezkarni. gdybym zarabiała 10 000 tez bym miała opinię publiczną w d....

~OKO (2006-01-22 07:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

-oczywiśćie chodziło mi o ambicje polityczne a nie jak napisałem niżej społeczne-

~OKO (2006-01-22 07:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Urbas to młody prawnik, działa w różnych organizacjach społecznych i jak widać ma ambicje społeczne, to dobrze , że tacy młodzi i wykształceni biorą się za miasto , a tobie A-F wydaje się , że tylko Ty masz patent na mądrość , trochę więcej skromności A-F, zza winkla to jest łatwo krytykować i pisać swoje komentarze pod innym nazwiskiem, mimo tego pozdrawiam A-F.

~kupiec (2006-01-21 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F! Znam Urbasa i bzdurą jest to, że Urbas ma chrapkę na najwyższe stanowisko w Kupcu. Skąd ty masz takie informacje? I co masz do Urbasa, że tak ci przeszkadza?

~A-F (2006-01-20 20:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prosze bardzo głosuj sobie Janie na Urbasa ale potem się obudzisz z ręką w nocniku i będziesz sobie pluć w brodę (ale już to będzie trochę za późno). A co to za twierdzenie, że "każdy kto zna Urbasa wie, że A-F pisze bzdury"??. Czy znajomość z Urbasem wpływa "oświecająco" na owego znajomego? a może Urbas gada tylko o A-F? jeśli tak to nie wiele ma do powiedzenia!

~JAN (2006-01-20 19:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nareszcie ktoś powiedział prawde o A-F.Każda choroba jest przykra, ale wiadomo jest kto wysępuje pod nickiem A-F. Ten człowiek cierpi na phrenia paranoidales.Sorry.

~kupiec (2006-01-20 18:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Urbasowi proponowano funkcję prezesa stowarzyszenia, ale odmówił. Sprawa jest jasna. Każdy kto zna Urbasa wie, że A-F pisze bzdury.

~wm (2006-01-19 22:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

v-ce prezydent zapominając kogo ma przed sobą "wyrecytował"pięknie rodzicom i nauczycielom,jak to w okolicznych szkołach bedą dopełniac klasy uczniami z SP-11 do 30-35 osób-można sobie dośpiewac,że większośc nauczycieli 11 straci pracę.Na marginesie czyżby rozgrywki polityczne kosztem dzieci?

~A-F (2006-01-19 21:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja kiedyś apelowałem o to by wybierać ludzi młodych do UM ale nie powiązanych żadnymi układami a p.Urbas niestety jest koniem trojańskim obłudnika klasy "de lux" Frączka. Przecież teraz Kupcem Śląskim trzęsie Urbas ( z olbrzymią chrapką na najwyższe stanowisko w Kupcu)i Rycho. Mamy wymienić radnych na nowych i lepszych a nie na znajomych obecnych radnych.

~Rabbi (2006-01-19 16:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do rodzica. Proszę wytłumaczyć Pani A-f o co chodzi. Z głębokim poważaniem

~do A - F (2006-01-19 15:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rodzice uczniów SP 11 kategorycznie nie godzą się na przejście naszych dzieci do SSP 15 ale pan Lenk, co wczoraj pokazał na spotkaniu komisji oświaty ma to głęboko w d .... .

~A-F (2006-01-19 11:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do rodzica: może coś więcej o tej zgodzie rodzica na przejście do szkoły sportowej ( czy już rodzice się dogadali i wyrażają zgodę by jednak dzieci przechodziły do 15?). Będę wdzięczny za szersze informację o tym.

~rodzic (2006-01-19 07:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zibi boli Cię to, że Urbas "tak zawzięcie broni szkoły"! Bo ma argumenty! Wczoraj na komisji oświaty to komisji oświaty (byłam tam)zabrakło argumentów, gdy Urbas mówił o zgodzie rodzica na przejscie dziecka do szkoły sportowej. Jedynym argumentem komisji, aby wybrnąć z błędu, jaki uchwaliła RAda była likwidacja, czy zmiana nazwy Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 15. I tak się prowaadzi u nas politykę oświatową.

~antyzibi (2006-01-19 06:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JA mówie 1000xtak, bo słyszałam, że Urbas nie jest do końca przeciwny marketom a naszemu miastu sprzydałaby sie radykalna zmiana

~zibi (2006-01-17 23:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

1000x NIE!!!!!!!!Skad ten pomysł? Jego Wioletka prezydentową? Nigdy! Urbas tak zawżięcie broni szkoły,bo jego zona tam próbuje czegos dzieci nauczyć!! No,ale Urbasa teście staną na głowie żeby zięć został zauwazalny!!!!

~A-F (2006-01-17 23:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A to dobre sobie ha ha ha!. Jeśli to ma być potencjalny kandydat na przyszłego prezydenta to ja się wyprowadzam z tego miasta bo znając publicznie wygłaszane poglądy przez p.Urbasa nie doczekamy się w tym mieście żadnej inwestycji i budowy czegokolwiek w mieście ( bo to coś z całą pewnością będzie szkodzić kupcom) -przypomnijcie sobie pikiety pod UM przeciwko budowaniu w mieście wielkich sklepów. Co to będzie za prezydent, w którego gabinecie będzie co chwila rezydował Rzyszard Frączek?

~salomon (2006-01-17 22:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to nie tylko pro-natura,to równierz kandydatna PREZYDENTA co wy na to

~A-F (2006-01-17 20:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadza się salomonie + v-ce prezes Kupca Śląskiego.

~do Salomona (2006-01-17 20:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A czy w tym tekście jest mowa o pronaturze, przewodniczącym, czy całkiem innym problemie? Przeczytaj!

~salomon (2006-01-17 20:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czy ten przewodniczący to nie ta sama osoba która rządzi słynnm stowarzyszeniem ,, Pro- Natura

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog