29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2016-03-14 14:18:57 Wiadomości

W tym roku po raz kolejny odbędzie się dzieło duszpasterskie "Noc Konfesjonałów". W Wielką Środę 23 marca w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w godzinach spowiadać będą księża naszego dekanatu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Noc konfesjonałów w Raciborzu Strony: 1Dodaj komentarz
~tik (2016-03-18 08:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No tak drogi kropeczku, dokładnie takiej reakcji od Ciebie oczekiwałem. Opowiadań /nawet faktów/ które dobrze znam i cieszę się , że polskie prawo się za nie bierze /bo inaczej byś ich nie znał/ Ale pytasz o moje postępowanie ? Nie wiem, nie oceniam,bo jestem po prostu zwykłym człowiekiem który popełnia błędy /grzechy/ i znam dzięki Bogu sposób na uwolnienie się od frustracji i nie wykorzystuję pozornie  anonimowej formy mediów aby się odreagować tak jak Ty to czynisz. Na pewno Ty w swojej    frustracji za swe zboczone postępowanie wobec siebie i dzieci - nie znajdujesz uwolnienia i satysfakcji . Tym się chyba różnimy. Nie wciskam Tobie kitu i nie zaprzeczam temu co mi w punktach zacytowałeś, bo cechą ludzką jest grzeszyć.  Czemu patrzysz na /WYBRANYCH/ innych , czemu wybierasz fakty z grona ludzi,których w Polsce jest setki tysięcy! Czy nie spotkałeś się  z licznymi zawodami /takze pedagogami, lekarzami politykami itp. /że popełniają TAKIE i wiele innych łajdactw?  Tak więc o ile możnaby Ciebie o coś prosić, to abyś nie skupiał się na patrzeniu na postępowanie innych, abyś np.pisząc, nie obrażał innych i nie cieszył się jeśli znajdziesz podobnego do siebie w zakresie obrzydliwego knucia przeciw wierzącym co POTWIERDZIŁEŚ  poprzez łajdacko haniebną akcję oszukiwania spowiednika. Zapewniam,że pewnie nie wzbudziłeś w CHŁOPIE podobnych jak zboczonych myśli  o jakich piszesz.Po prostu  F U J, smród lub poważna choroba psychiczna !!!!!

~kropka (2016-03-17 21:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tiku nie wciskaj mi kitu. Nie piszesz w jakiej kulturze wychowujesz swoje dzieci? Bo ja, słysząc choćby o takich przypadkach, nie zaufałbym komuś z wyższym wykształceniem czy Namaszczeniem od Boga.
Ksiądz Antoni W. były proboszcz parafii Świętych Apostołów Szymona iJudy Tadeusza w położonych na obrzeżach Olsztyna D. (diecezjawarmińsko-mazurska), skazany na 3,5 roku wiezienia za płatny seks z14-letnimi chłopcami.
* ks. Stefan S. rezydent w parafii św. Wojciecha we wsi K. (diecezjaradomska), trafił do aresztu decyzją Sądu Rejonowego w P. za gwałt zużyciem przemocy ."Może mieć nadzieję na uratowanie swojej "męskości",bo jego niepełnosprawna ofiara miała już ponad 15 lat.
* ks. dr. Dariusza K. z diecezji płockiej, byłego dyrektoradiecezjalnego Papieskich Dzieł Misyjnych i sekretarza krajowegoPapieskiej Unii Misyjnej, specjalizującego się też w molestowaniuseksualnym dorosłych już kleryków seminarium duchownego
* ks. proboszcz Marek K. z P. (archidiecezja wrocławska) usiłowałdoprowadzić 14-letniego ministranta do "poddania się innej czynnościseksualnej" - jak to określiła prokuratura, a co faktycznie polegałona onanizowaniu chłopca. W komputerze plebana policja znalazła ponad240 filmów świadczących i zdjęć pornograficznych świadczących o jegoupodobaniach do seksu męsko-chłopięcego. Dostał za całokształt 2 latawięzienia w zawieszeniu na 5 lat
Ks. Michał M., były proboszcz z Pszczyny-Piasku ( archidiec. Katowicka), został skazany w 2005 roku na 2 lata więzienia w zawieszeniu ipięcioletni zakaz pracy z dziećmi za poddawanie 3 małoletnichdziewczynek "innym czynnościom seksualnym". Z błogosławieństwem idzięki łaskawości abp. Damiana Zimonia pedofil pracuje obecnie jakorezydent przy parafii w Jastrzębiu-Zdroju.

~tik (2016-03-16 18:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"kropeczku"Nie udawaj greka i nie wmawiaj komuś , że czegoś nie lubi. Pozwalasz sobie kpić z tego co dla setek milionów ludzi na świecie jest sprawą świętą / SAKRAMENT/ Np.ja idę do spowiedzi aby wyzwolić się z uczucia winy za zło które wyrządziłem a to w przekonaniu o MIŁOSIERDZIU BOŻYM  . Ty kpisz z kapłana który  mocą posiadanych kompetencji /po wielu latach studiów i odebranych święceń/  - umożliwia mi i pomaga w tym akcie. Jeśli Tobie w głowie plączą się seksualne scenki i chcesz nimi łajdacko obarczyć  kapłana, to pewnie nie wiesz,że to jest dowód na Twó j poważny problem psychologiczny i ciekawe jak Ty wychowujesz swoje dzieci /jak piszesz,że  masz/ skoro tak bardzo starasz się o ich ukierunkowanie  ... CZYM ? prawdą o swym zboczeniu ? Naprawdę podaruj sobie tej plątaniny  pisemnej i nie szczyć się  tym,co raczej świadczy o bardzo poważnych odchyłach które ukrywasz przed ludżmi  , a w przekonaniu o ANIMOWOŚCI  wypluwasz z siebie ! Napradę nie czuj się obrażony !

~kropka (2016-03-16 07:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mój komentarz był odpowiedzią do Grzesznika, nie do artykułu, czy sakramentu. Słowem, jeśli nie lubisz się spowiadać- to nie rób tego. Nikt cię nie zmusza. Osobiście nie uważam by kapłan pod przykrywką Boga mógł cię rozgrzeszyć.

~tik (2016-03-15 20:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No ładnie panie kropku,odbarwiasz się. Kpisz ze świętości ludzi wierzących np co do Sakramentu Pokuty. W tym wypadku wprowadzony z potrzeby ludzi pragnących pewnej intymności i dyskrecji. Zobacz, jakoś nikt nie ubliżał Tobie za odsłoniecie się  co do poglądów i sposobu wychowywania dzieci  oraz nader przychylny stosunek do pana NM. Nie masz człowieku za grosz KLASY . Czy ktoś zakpił z Twoich pogladów? A WIĘC SPRÓBÓJ  SIĘ SAM OCENIĆ ZA TWÓ OSTATNI KOMENTARZ. Jeśli tak wychowujesz także swe dzieci,to gratuluję Ci przeżyć za kilka lat gdy  one dorosną i ocenią Twą  stabilność i konsekwencję w poglądach deklarowanych i stosowanych.

~kropka (2016-03-15 07:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja tam lubię. W szczególności uwielbiam spowiadać się z nie swoich grzeszków, snując przy tym erotyczne fascynacje, tak by ksiądz też miał coś z życia. W końcu też jest chłopem.

~Grzesznik (2016-03-14 17:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak ja nielubie sie spowiadać :(

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog