29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2016-01-25 17:56:49 Wiadomości

Radny Klima proponuje kolejny pomysł, mający na celu większą integrację wśród radnych, usprawnienie pracy rady oraz zatarcie podziałów pomiędzy opozycją a koalicją. Dużo zależy od tego... gdzie kto siedzi.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Gorące krzesła w radzie? P. Klima: zamieńmy się stołkami Strony: 1Dodaj komentarz
~pola (2016-02-18 21:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zmiana stołka w rytm wyliczanki  > chodzi lisek koło drogi..< , pikniki i zabawy integracyj ne dla radnych ...Panie Klima !!!!! chyba że pan za to wszystko bedzie placił z własnej kieszeni, a nie  z naszego  budzetu miasta,pieniedzy podatnika!!! Nie wiem  kto tego pana wybrał na radnego,ale wiemy że w aptece są różne ogłupiacze. Czy to ich wpływ ?

~wiatrak (2016-02-02 22:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja się z klimą zamienię, ja!

~apteka (2016-02-01 12:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie z miasta wyjeżdżają a zdziecinniały Klima chce się bawić w przesiadanie się na stołkach. Głupota do kwadratu. Niech jeszcze wymyśli spotkania integracyjne dla radnych, mocno zakrapiane i z automatem na prezerwatywy.

~Zx (2016-01-31 14:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo podoba mi się ten projekt.Z tym że proponowałbym dobrowolność zmiany miejsc przykładowo  x osób jest za zmianą i w ramach tej liczby x  dobrowolna zmiana miejsc.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog