29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-12-30 23:51:27 Z regionu

- Jakie trzeba mieć kompetencje, by być urzędowym klakierem bądź zgoła trefnisiem dworskim? - pytała w sejmie Gabriela Lenartowicz podczas dyskusji nad przyszłością polskich mediów publicznych.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (12): G. Lenartowicz: To jest szkółka niedzielna z zakresu mediów Strony: 1Dodaj komentarz
~Czuję smród (2016-01-12 20:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gabriela Lenartowicz - która jako prezez WFOSiGW wykupiła reklamy funduszu ze sobą w roli głównej - we wszystkich możliwych mediach lokalnych (tam, gdzie potem startowała do województwa i potem do sejmu) - dziś broni demokracji medialnej ;)

~gadu (2016-01-07 07:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie straszcie PiSem Polska jest jak na razie bezpiecznym krajem w przeciwieństwie do np Niemiec z powodu islamiskich imigrantów których przyjęły Niemcy."Ani miasto ani policja nie jest w stanie zapewnić bezpieczenstwa turystom i mieszkańcom, zwłaszcza kobietom.Należy przyjąć że ,wysokie zagrożenie napaśią jest tu w w godzinach wieczornych i nocnych"-stwierdziła radna Koloni Judith  Wolter.

~radugad (2016-01-05 16:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A tak wygląda gerlamism w praktyce i do tego PO chciało doprowadzić również w Polsce:  Grupa ok. 100 mężczyzn „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej” zebrała się w noc sylwestrową w okolicach głównej stacji kolejowej i katedry w Kolonii. Osaczali kobiety, napastowali je, a następnie okradali – informuje policja. Podobne napaści zarejestrowano także w Hamburgu i Stuttgarcie.
Nacjonaliści 336 razy zaatakowali ośrodki dla uchodźców w Niemczech. „Nowa skala przemocy”
Minister sprawiedliwości Niemiec Heiko Maas na Twitterze napisał o „obrzydliwych napaściach” i podkreślił, że sprawcy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Przedstawiciele policji i władz Kolonii w zachodnich Niemczech zebrali się we wtorek na nadzwyczajnym spotkaniu w związku z napaściami seksualnymi, do których doszło w sylwestra.

~Miodek (2016-01-04 20:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co za język kultury i miłości reprezentuje zwolennik POlitycznych korupcji.

~do poniżej (2016-01-04 19:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ofermo-czytac nawet nie potrafisz ,napisano PISLAMIŚCI - a ty analfabeto pisowski nawet zza brudnych okularów i zawszonych włosów nie czytasz co pieknie napisano fujaro.Jaeszcze raz piszę PISLAMISCI  I  PISLAMIZM - juz prtzeczytałeś,to idź spać.Państwo było normatywne a teraz za pis-u będzie -PREROGATYWNE- czyli nie ma prawa tylko obowiazuje co kurdupel polituyczny kaczynski  uzna co wg stanu rzeczy jest przydatne i wtedy obowiazuje prerogatywa.To było za komunizmu co tak łamagi pisowskie lubicie pieprzyć.Protesty na ulicach naucza PISLAMISTÓW szacunku dla POLAKÓW I POLSKI.Tylko 18% polaków zagłosowało na chorą politycznie partię.POLACY WYGRAMY i nie będą hordy PISLAMISTÓW niszczyć POLKSKI I PRAWA POLSKI!!!

~do ponizej (2016-01-04 19:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skoro poszesz że politycy PIS mają pyski kłamliwe i o hordach i islamistach.To islamistów chciała sprowadzić PO do Polski i teraz będziemy musieli ich sprowadzić.A pysk to ty trzymaj bo głupoty piszesz że czytać nie idzie.Dość agresji i chamstwa i prymitywizmu i zakłamania waszego ( twoje wpisy najlepiej to ilustrują).A sio od koryta.

~Wyborca (2016-01-04 18:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Posłowie PISlamisci kłamią w zywe oczy,robią hałas aby kazda dyskusja zamieniła się w harmider,bałagan ionopislamisci ratuja POLSKĘ -ale chyba przed doktryną kaczyńskiego naczelnego PISlamisty w kraju przy udziale niezłomnego Pislamisty.POLACY ratujmy się przed hordami pislamistów,to chora politycznie nacja.Ratujmy POLSKĘ I POLAKÓW PRZED  pislamistami.Pani Gabrysiu trzymamy MY POLACY za Panią.Jest Pani rzeczowa to te głupoty pisowskie im wybić z głowy i pysków kłamliwych.Niech zyje POLSKA BEZ kłamliwych pisowców,pislamistów.

~życie (2016-01-04 08:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale Gabryśce tego nie wytłumaczysz, ona jest niereformowalna. Kazali jej szczekać to szczeka bez rozumu.

~Wiol (2016-01-04 07:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PO od stołków nie chce się dać oderwać stąd te bicie piany.Przedtem za PO to był za to pluralizm w mediach jak u Orwella chyba bardziej.Zwolnienie kilkudziesięciu dziennikarzy którzy mieli odwagę mieć inne zdanie niż jedynie sluszna partia PO.Wszystkie media poobsadzane zostały przez ludzi z PO i PSL i to były te konkursy niby w których zawsze wygrywali ludzie jedynych słusznych partii. Teraz jest wycie że demokracja jest zagrożona podczas gdy przez 8 lat rządów PO i PSL jej w mediach prawie nie było. Np Komorowski miał w mediach w kampanii wyborczej wielokrotnie wiecej czasu antenowego niż A.Duda to samo było w czasie kolejnej kampani wyborczej do sejmu i senatu.Dziekujemy za takie układy.Koniec z tym !

~trop (2016-01-03 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gabryśka to już nie potrafisz się podpisać swoim GLena tylko Wyborca?

~Wyborca (2016-01-03 18:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nalezy dać PILAMIZMOWI I PISLAMISTOM odpór gdyż prowadzą POLSKĘ W RUINĘ !!!!!!Ich niezłomny pislamista i guru PISLAMIZMU  to od 1870 roku najgorsza doktryna polityczna dla POLSKI I POLAKÓW.Główna cecha to zemsta polityczna,głupota polityczna,oszukiwanie narodu i skłócanie POLAKÓW ,aby nie chodzili na wybory.Tak się stało ,garstka 18% PISLAMISTÓW zdobyła przez kłamstwo wyborcze władzę.Precz z falszywą polityką.Pislamiści nie damy zniszczyć POLSKI111

~IPN (2016-01-03 18:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odezwała się obrończyni korupcyjnego układu poprzedniej ekipy. Lepiej niech Gabrynia siedzi cicho, bo to wstyd, by bronić zgniliznę.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog