29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-06-25 08:39:37 Wiadomości

Sebastian Dapa, pomysłodawca Fabryki Biznesu w kilku słowach o misji swojego przedsięwzięcia.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Fabryka Biznesu pomaga w Raciborzu Strony: 1Dodaj komentarz
~Sebastian Dapa (2015-07-20 09:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie "niedowiarku", oczywiste jest, że w pracy zarabiam. Fabryka Biznesu pomaga klientom, ale to również moja praca. Istotne jest natomiast to, że instytucje finansowe są stroną, która płaci za moją usługę, nie klienci. Zapraszam na spotkanie, a później porównanie mojej oferty z ofertami placówek bankowych. Zachęcam również do zapoznania się z artykułami na stronie mojej firmy www.fabrykabiznesu.info

~niedowiarek (2015-07-15 09:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wierzę w cuda ani cudotwórców. Z pewnością nie robi Pan tego za darmo, jak wszyscy pośrednicy bierze Pan pieniądze za coś co człowiek może załatwić sam, no ale wygodnictwo wiadomo kosztuje.

~MM (2015-07-08 09:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O, Pan Sebastian. Czy mi się wydaje czy pracował Pan kiedyś w Idea Banku ? Byłam tam i dobrze Pana wspominam. Teraz niczego nie potrzebuję ale zgłoszę się do Pana w odpowiednim czasie. Powodzenia życzę.

~dupa (2015-06-28 08:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Sebastianie, dziękuję za odpowiedź. Szukając nowych ofert produktów finansowych na pewno zwrócę się do Pana, żeby sprawdzić, czy Pana rozwiązania będą bardziej korzystne.

~Sebastian Dapa (2015-06-27 20:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie "dupa" (z góry założę rodzaj męski) dziękuję, że przeczytał Pan artykuł. Zapraszam na spotkanie, na którym z przyjemnością wytłumaczę zasadę działania mojej firmy. Jeśli Pan ma czas na wyszukiwanie ofert, rzecz jasna może Pan to robić. Jedno jest pewne, banki nie będą licytowały się o Pana ofertę, Pan będzie szukał tych podstawowych. Działalność mojej firmy to trochę szersze spektrum, niż  oferta banków. Zapraszam zainteresowanych i tych mniej. Chętnie wyjaśnię wątpliwości.

~dupa (2015-06-27 12:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zwykła sprzedaż produktów finansowych różnych banków, czyli coś, co kazdy mniej ogarnięty przedsiębiorca potrafi wybrać i porównać sam.

~Mieczysław (2015-06-25 11:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mi załatwiali leasing i przebili wszystkie oferty. Zgadzam się, Pan Sebastian to bardzo dobry doradca i dobrze że o nim piszą bo takich doradców trzeba polecać.

~Piotr (2015-06-25 09:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W przeszłości miałem przyjemność współpracować z Panem Sebastianem i bardzo się cieszę, że postawił na własną działalność. Trzymam kciuki i polecam każdego, kto chciałby choćby porozmawiać o inwestowaniu. Ma pojęcie i naprawdę potrafi dobrze doradzić.
Panie Sebastianie, do usłyszenia wkrótce!
P.N.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog