29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-01-26 19:43:40 Wiadomości

Radny Klima przestrzega pozostałych radnych po tym, jak ci nie zgodzili się na jego pomysł, by rzeczy ważne dla miasta konsultować z duchownymi.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Piotr Klima: Pójdziecie do piekła Strony: 1Dodaj komentarz
~hot (2015-02-01 23:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

piekło jest tu, dalego chodzić nie trzeba, wystarczy wejśc do internetu...

~ada (2015-01-29 06:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Uważam, że to dobry pomysł żeby zapraszać do dyskusji o sprawach rodzinnych przedstawicieli duchowieństwa funkcjonujących w Raciborzu kościołów i związków wyznaniowych, ponieważ dobrze znają ludzkie problemy. Popieram p. Klimę, że z taką propozycją wystąpił.!!! pzdr

~maxi (2015-01-27 15:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do zdziwinego. A ile to Kościół chce dołożyć kasy do polityki prorodzinnej???? Ile ty zdziwiony chcesz dać ze swojej kieszeni? O ile wiem ,to przedstawiciele kościoła raczej ręce wyciągają po kasę z budżetu gminy.Czy budżet gminy ma być nadzorowany i rozliczany przez Kościół i Klimę??? Ten już niech rozlicza raczej swoje apteki

~Meeee (2015-01-27 09:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W takim razie chyba bardziej boję się tego Nieba : )

~do mieszkańca (2015-01-27 09:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak,  katolik i piekło to  całkiem różne pojęcia.
LUDZIE ( KATOLICY RACIBORSCY) OPAMIĘTAJCIE SIĘ,  straszenie piekłem niegodne?
Wam się w glowach pomieszało zacznijcie czytać Pismo Swięte, bo myślicie, że odklepanie niedzielnej mszy to jest WIARA???

~mieszkaniec (2015-01-27 08:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Piotr powinien miec zrobione badania na poczytalność. A straszenie piekłem jest niegodne prawdziwego katolika. Chory umysł

~W/t/f? (2015-01-26 22:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Miasto wyznaniowe się marzy? Pierwszy kalifat w Polsce?

~Zdziwiony (2015-01-26 21:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przecież większość radnych ślubując dodawało słowa "I tak mi dopomóż Bóg". Większość radnych jest ochrzczonych i chodzi do kościoła. Jacy to katolicy? Wstydzą się swojej wiary i kościoła. Oj Panowie , wielu z Was udaje katolików. A gdzie obroma swojego Kościoła. Pomysł Pana Klimy wydaje mi się bardzo mądry i rzeczowy. Utworzenie przy Prezydencie Miasta komitetu doradczego w sprawach polityki prorodzinnej z udziałem również księży i pastorów to świetna rzecz . Oni najlepiej znają ludzi i ich problemy.

~maxi (2015-01-26 21:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JAKI RADNY TAKIE POMYSŁY. Ktoś jednak go wybierał.Teraz pewnie ze wstydu sie nie przyzna.

~Wyborca (2015-01-26 20:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

panie Klima-panu pomylily sie funkcje,nie jesteś pan organistą tylko RADNYM.Rozdziel pan kosciół od Państwa zgodnie z konstytucją.Jak pan taki Kościelny to leki za półdarmo proszę wydawać i wszystkie zyski z Apteki w 100% na kosciół przeznaczaj w czasie mszy i w PIC-ie.Popatrz PAN jaki koscielny???

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog