29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-01-21 18:27:17 Wiadomości

Prezydent Lenk poprosił radnych o wykreślenie z tegorocznego budżetu 1,5 mln zł przeznaczonych na rozbudowę aquaparku o baseny na zewnątrz obiektu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Rozbudowa H2Ostróg raczej nie ruszy w tym roku Strony: 1Dodaj komentarz
~swim (2015-02-01 23:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a myślałem, że sie pobycze w jacuzzi na świezym powietrzu...

~pływak (2015-01-23 22:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byle w ogóle ruszyła, jak na razie H2Ostróg to sukces więc tak trzymać!

~ewel (2015-01-23 09:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Aquapark jest super, nie ma co się sieszyć z rozbudową, chociaż fajnie będzie jak ją zrobią.

~223 (2015-01-22 07:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te 1,5 miliona powinno być przeznaczone i to pilnie na renowacje kamienic z ogrzewaniem piecowym .Czarny trójkąt Stalmacha Bonczyka Ogrodowa Michejdy.Tam jest dużo domów z piecami czy jakimis może kotłowniami.Trzeba likwidować te piece i kotłownie .Panie prezydent czy pan dotrzyma swoich obietnic?

~zoas (2015-01-21 22:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Właśnie wróciłem z miasta.Jest taki smród w powietrzu że teraz charcze dostalem astmy.Pinokio na bzdety wydaje a ja muszę chorować i inni mieszkańcy.Kto normalny go popiera??Kto nie musi wychodzić wieczorami lepiej niech siedzi w domu dla swojego zdrowia.Zresztą i w dzień sytuacja jest niewiele lepsza.O to rzeczywistość za Pinokia.

~Kostek (2015-01-21 21:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kolejna kadencja rozpoczęta, to teraz można rozpocząć odkładanie inwestycji, byleby miasto pozostało tak biedackie jak jest teraz, bo panu L. jest to na rękę... Miasto nie dla młodych ludzi to główny cel pana L.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog