29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-01-02 12:02:08 Wypoczynek

Polska ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w całej Unii.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Katastrofalny stan powietrza w południowej Polsce Strony: 1Dodaj komentarz
~fog (2015-01-02 20:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Za to prezydent wyładował kilka milionów w straszacy teraz skwer.I to sie nazywa gospodarzenie.A ostatnio 570 tys w jakies wiaty na rowery. Za te pieniadze szlo by w takim budynku zrobić centralne i jeszcze na remont by wystarczyło. TU pieniadze by się nawet znalazly na takie prace ale nie ma gospodarza na obrzeżach miasta slamsy bo tak te budynki wyglądają a w centrum się miliony topi w beznadziejne wygladajace skwery.

~do vhilo (2015-01-02 19:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te budynki stawiano kiedyś z ówczesnymi standardami.Kamienice te wyglądały pewnie kiedyś dużo lepiej.Niestety jak się nie remontuje od 70 lat to nawet bunkier nosiłby ślady czasu.Nie wściekaj sie,te budynki stoją teraz w Polsce,a tu wiesz jak jest.Byle do jutra,jakoś to będzie.Jak to żeśmy dostali tak stoi.Dobrze,że tego na warszawkę nie wywieźli,bo inne budynki wyburzono na potrzeby stolycy he he he

~vhilo (2015-01-02 18:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mieszkam bardzo blisko ul.Michejdy.Z tej ulicy idzie taki dym ze starych przedwojennych kamienic że jest zgroza.To są chyba domy z miejskiego zarzadu budynków. Kiedy one przestaną kopcić panie prezydencie???Kiedy miasto podłączy je do centralnego miejskiego  ogrzewania? Pozatym te domy tak obskurnie wyglądają one chyba remontu nie pamiętają od czasu jak je budowano.

~Ela (2015-01-02 16:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedy Pan prezydent zacznie biegać aby w raciborzu było można normalnie oddychać czystym powietrzem ?

~JhF (2015-01-02 13:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prawdę trzeba przyznać że w końcu prezydent powinien się wziąć do roboty a nie skwery robić czy przystanie kajakowe za miliony złotych. Bo powietrze w Raciborzu mamy fatalne!

~daj (2015-01-02 12:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie jest prawdą że miasta wydają olbrzymie pieniądze. Z raportu NIK  wynika że tylko Kraków podejmuje konkretne działania i adekwatne środki finansowe na likwidację niskiej emisji.Dużo robi też Zabrze.W Raciborzu za kadencji obecnego prezydenta Lenka prawie nie zrobiono nic. Kwoty jakie miasto pod przywództwem Platformy Obywatelskiej i prezydenta Lenka wydaje są tak małe że u nas problem nigdy nie zostanie rozwiązany. Może za kilkadziesiąt lat gdy do tej pory umrze w Raciborzu wiele jeszcze ludzi z powodu fatalnej jakosci powietrza.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog