29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-12-31 12:09:30 Artykuły

Z prezydentem Raciborza Mirosławem Lenkiem rozmawia dr Janusz Nowak.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (18): "Będę koncentrował się na bieganiu za sprawami miasta!" Strony: 1Dodaj komentarz
~biegacz (2015-02-01 23:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

biegaj mirek, biegaj, to potrafisz!

~@ciekawski (2015-01-31 08:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na  wycinaniu drzew i krzewów oraz na betonowanie i brukowanie skweru i miasta.I pozyskiwanie na to milionów podczas gdy ludzie muszą żyć w zasmrodzonym mieście.

~ciekawski (2015-01-31 06:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A na czym koncentrował się dotychczas ?

~PRezydencie ... (2015-01-03 23:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ty masz nie ,,biegać,,. Ty masz ... MYŚLEĆ !

~mala (2015-01-03 12:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[img]upload/small_0portal_pikieta 020.jpg[/img][img]upload/small_0portal_pikieta 012.jpg[/img]upload/small_12pikieta_04_480_01.jpgupload/small_7pikieta_03_480.jpg

~... (2015-01-03 11:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Grupami ludności w szczególności narażonymi na drażniące działanie pyłu zawieszonego są: WSZYSCY, nie tylko ci wymienieni. Syf, którym musimy oddychać osadza sie w komórkach, stąd w efekcie prędzej czy później( oby wcale) zachorowania na różnego typu raka. Do tego dodajmy syf w żywności i... mamy długie kolejki do lekarzy."-inkaa

~Asta (2015-01-03 11:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie propaganda a fakty.Ci dwaj doprowadzili do zdewastowania parku.Może ktoś na dowód wrzuci tu zdjęcia ?

~inny (2015-01-03 11:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Obsesję to ma L.M na punkcie wycinki drzew.To niebezpieczny człowiek. Wez po uwagę ilu ludzi w raciborzu jest przeciwko wycinaniu drzew w raciborzu a potem zastanów się czy pisze jeden czy wielu ludzi.

~??? (2015-01-03 10:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masz obsesję z tą wycinką drzew?  Propaganda do enty potęgi. Nic poza tym nie potrafisz napisać tylko nicki zmieniasz ?

~bieg po zdrowie? (2015-01-03 09:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam nadzieję że prezydent z wice beda dziś biegali pełny dystans w parku w którym sami  doprowadzili do hekatomby poprzez wycinanie ogromne ilosci drzew i krzewów. I że nie wyślą tylko innych do biegania w nie nadajacym się do zdrowego oddychania raciborskim powietrzu.Dlaczego inni maja sie tylko truć?

~??? (2015-01-03 07:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Źle pojmujesz patriotyzm, co ma do tego, kto jakim autem jeżdzi, jaki ma telewizor,pralkę itp. Kupuje się to, co dostępne na rynku.

~agosch (2015-01-02 07:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

byc prezydentem miasta ktorego najwiekszym zakladem dajacym prace to od 20 lat niemcy .<niemieckie zaklady firmy budowy gospodarstwa rolne ,niemieccy emeryci wymagajacy opieki<to naprawde zaszczyt, hipokryzja w raciborzu siega zenitu ,polscy patrioci pochowali sie w cieplych raciborskich biurach  bankach ,a wiekszosc  wyslali  do pracy  takiej prawdziwej na zachod, do tego lansowac wrogosc do niemiec  a samemu jezdzic bmw vw audi  a i porsze tez widywac,  to,  juz wiekszym pragmatyzmem wykazala sie rumunia ktora  od 2 miesiecy wybrala  niemca na prezydenta nie jakiegos miasta  a calego kraju,

~hmm (2015-01-01 22:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bieganie przy tak zatrutym powietrzu jakie mamy w Raciborzu jest bardzo niezdrowe.Proszę to wziąć pod uwagę.

~zabu (2015-01-01 21:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No nie w Raciborzu jest idealnie a LM  to ideał.A ??? Idealnie  umisz wchodzić w ....ale raczej jesteś zainteresowany stąd twoja nieustanna propaganda sukcesu odnośnie LM.

~Brygida (2015-01-01 19:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie ukrywam, że na prezydenta Lenka zagłosowałam z penym oporem. Anna Ronin to nie moja bajka. Wierzę, że pan Lenk pokaże w tej kadencji nową jakość i że postawi na młodych ludzi i dobre zmiany w miescie. Mam nadzieję, że mój głos nie bedzie głosem zmarnowanym.

~??? (2015-01-01 19:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam nadzieję, że prezydent wiele zmieni w swoim działaniu na rzecz miasta w pozytywny sposób. A ty nic, tylko jedno i to samo klikasz do znudzenia.

~ewwa (2015-01-01 15:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nawet nie czytałem artykułu. Już nie wierzę w obiecanki.Ten prezydent stracił u mnie już kredyt zaufania. Jeśli kilkadziesiąt tysięcy ludzi  musi oddychać powietrzem przez 150 dni w roku które jest smogiem to czym są dzialania jego i jego ekipy przy wycinaniu parku nad Odrą. zastepowanie  zieleni brukiem No czym?

~ja (2015-01-01 12:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Za takie pieniądze to wypadałoby w końcu. Zamiast pieniadze topić na zbytki i do tego niszczyć i wycinać w mieście przyrodę.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog