29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-26 12:47:38 Wiadomości

Kandydaci do fotela prezydenckiego w radiowym studiu wreszcie stanęli twarzą w twarz. Pełna relacja z DEBATY>>   Zdjęcia>>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (73): Lenk vs Ronin. Bezpośrednie starcie Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~NIEurządnik (2014-11-26 14:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę, że urzędnicy rzucilisię "do komentarzy" by dalej najeżdżać na oponentkę;
A może by w pracy pracować a komentarze pisać z domu ? No chyba, że to polecenie służbowe więc cóż dodać;
Wnioski: widać butę prezydęta - Pani Anna - dobre wrażenie !

~samuraj (2014-11-26 14:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lenk nie błyszczał, ale Ronin to porażka. Zasłanianie się ekspertami przy pytaniu o fundusze europejskie - to jakieś nieporozumienie. Jesli ktoś po debacie zagłosuje na Ronin, to znaczy, że jest zaślepiony jakąś fobią i nienawiścią. Gdzieś przeczytałe fajne zdanie: "Wyborcy mają już dość siedzenia po pas w g...nie, postanowili się zanurzyć po uszy". Jak ulał pasuje do wyborców Anny R.

~Mieszkanka Ostroga (2014-11-26 14:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przykro mi jeśli śmieszy Pana dzielnica zalewowa. Pana to nie dosięgło ale ja jako doświadczona zalewowo mieszkanka tej dzielnicy, za każdym razem gdy widzę jak podnosi się poziom Odry, serce podchodzi mi do gardła. Bardzo śmieszne...

~mieszkaniec (2014-11-26 14:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Prezydencie Lenk!
Liczę na to, że po wygranej (bo tak się stanie), wszystko to Pan sobie na spokojnie przemyśli, wyciągnie wnioski i rzeczywiście popchnie Pan to miasto do przodu. Z wykorzystaniem pomysłów kontrkandydatki, z otwartym umysłem ale także świadomością, że Racibórz bardzo potrzebuje potężnego impulsu i poważnych zmian. Pan jest w stanie tego dokonać i myślę, że ten przedwybrczy dla pana horror dodatkowo Pana zmobilizuje.
Pozdrawiam

~Pytanie do Wawa (2014-11-26 13:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Wawoczny,, dlaczego Pan tak wił się na podsumowaniu dziennikarskim debaty w Vanessie, chował głowę w dłoni... Mowa ciała wiele potrafi powiedzieć o człowieku i jego stosunku do sprawy. Co, przerżnęła Pana ulubienica, przerżnęła!!!?

~As (2014-11-26 13:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co tu wiele pisać , Ronin w debacie poległa, same dyrdymolenie

~raciborzanin56532 (2014-11-26 13:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moje niewielkie wątpliwości rozwiała ta debata. Oby wygrał pan Lenk, bo w przeciwnym razie może być ciężko w tym mieście. Ja nie narzekam na jego kadencję, poza tym - jeszcze się nie urodził taki co by każdemu dogodził.

~skrusz beton (2014-11-26 13:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A mury runą

~kabaret (2014-11-26 13:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Interesowały mnie głównie pytania zadawane przez kandydatów i tu zdecydowanie 2:0 dla Pana Lenka. Pytania zadane przez Panią Ronin były żenujące i praktycznie mogły pozostać bez odpowiedzi a to właśnie tu można było się wykazać. Jeżeli już nie sama kandydatka to przynajmniej tajemnicze zaplecze mogło się tu wykazać. Po tej debacie, Pani Anna Ronin nie pozostawiła mi wyboru -głosuję na Pana Lenka mimo, że przed wyborami miałem nadzieję na zmiany.

~Mig 23 (2014-11-26 13:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja obstawiam obecnego prezydenta, chociaż wiem, na
czym stoję, a tej pani nie można zaufać, jej zaplecze jest nie jasne i
podejrzane.

~BLEF (2014-11-26 13:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli pan Lenk jest taki dobry dla Raciborza i Mówi tyle o współpracy to jak przegra; to jak jest chłop z jajami to pomoże pani Roni w środkach unijnych - jako doradca - dla dobra raciborza. Jak ma głęboko racibórz - to wogółe się do niej nie odezwie

~gapia (2014-11-26 13:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moim zdaniem Anna Ronin wyszła super to jest moja Pani prezydent !!

~Zona (2014-11-26 13:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko nie światła ledowe w mieście! Prezydent Lenk wie jak stworzyć nowe miejsca pracy. Zakłady okulistyczne będą kwitły gdy wzrośnie zapotrzebowanie na okulary jak masowo zacznie nam się pogarszać wzrok od tych ledówek. Tylko ciekawe czy w końcu ruszą operacje okulistyczne w naszym zadbanym, "dofinansowanym" szpitalu, na które czeka się po kilkanaście lat a oddział okulistyczny to fikcja i utrzymywanie go za nasze pieniądze chociaż nic nie można załatwić. To chyba po to żebyśmy byli ślepi na to co obecna władza robi w mieście.
Na potwierdzenie moich tez taki oto link: http://grawitacja44.wordpress.com/2010/04/18/zarowki-energooszczedne-szkodliwie-na-wzrok-psychike-uklad-nerwowy-i-hormonaly/

~ja. (2014-11-26 13:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja mam tylko 23 lata i mieszkam w Raciborzu. Nie utrzymują mnie "rodzice". Utrzymuję się sama, bo pracuję pod Raciborzem. Musze dojeżdżać do pracy, żeby ją mieć. Mieszkam w spółdzielnianym mieszkaniu, za które co miesiąc dostaję podwyższony czynsz.... moja siostra płaci tyle ile ja za mieszkanie w mieście wojewódzkim na północy Polski, w centrum miasta. Wieczorami mogę iść na piwo do żabki, które wypiję sobie w domu, bo gdzie mam iść? Jakie mamy kluby w Raciborzu? 3 razy w roku odbywa się tutaj "festyn", który niekoniecznie mi odpowiada. Nie mamy galerii i sklepów, gdzie można kupić NORMALNY asortyment. Nie mamy basenu, żeby w lato się pokąpać w CYWILIZOWANYCH warunkach. Nie ma placów zabaw na tyle dobrych, żeby nie martwić się o bezpieczeństwo dziecka. Pozdro. Taki mamy klimat. Wolę zaryzykować głosem na Ronin, niż dalej chodzić ulicami miasta i zastanawiać się, gdzie się wyprowadzę.

~Wydmuszka (2014-11-26 13:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bummmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kononowicz zmartwychwstał politycznie, lecz dziś nosi niemiecką sukienkę, zamiast tureckiego sweterka.

~Klapa (2014-11-26 13:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

LENK GÓRĄ! aTAKI RONIN ŻADNYCH KONKRETÓW TYLKO LANIE WODY. NAWET RADĘ MIASTA ZDYSKRYMINOWAŁA. ALE JAJA :)

~MASAKRA (2014-11-26 13:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ktoś, kto ma wieloletnie doświadczenie w radio, pani AR mówi jak by sprzedawała całe życie w sklepie mięsnym. TRAGEDIA. I co wy na to raciborscy intelekualiści? To nadal wasz kandydatka? Takiego prezydenta chcecie mieć?

~ale obciach (2014-11-26 13:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podsumowanie debaty przygotowane przed debatą! Ale wiocha!

~Krusz beton (2014-11-26 13:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

https://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

~hehe (2014-11-26 13:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale jaja! Czy ktoś zwrócił  uwagę że Lenk potrafi się teleportować? Na koniec przeczytał z kartki wcześniej przygotowaną przemowę na temat marności kandydatki w debacie  - przemowa była napisana przed debatą. Dobre :D

~Kamila (2014-11-26 12:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nic się nie dzieje?! Oczywiście ludzie tylko potrafią narzekać .. Sami malkontenci w tym raciborzu,?! Mamy piękny aquapark, są organizowane koncerty, spotkania, pogadanki i nawet darmowe kursy! W mieście dzieje się dużo tylko troszeczkę trzeba się tym zainteresować! Ludzie kierują się tym, ze nie maja gdzie piwo lub wódkę wyjsć wieczorami.... Z całym szacunkiem ale nie o to tu chodzi. Mam 25 lat. I nie narzekam na brak pracy, na jakieś utrudnienia.utzymuje sie sama. Od rodziców nic nie dostaje. Ludzie w urzędach są mili, uśmiechnięci i pomagają! O nie! Takie herezje tu pisze?! Jak ktoś może być miły?! Miasto jest ładne, zadbane!! Ludzie ogarnijcie się! Jeśli wierzycie w te obiecanki pani Anny to bardzo się pomyślicie. Zawsze tak było ze raczka rączkę myje i jeżeli pani Anna obejmie rządy ( broń Boże ) to będzie tak samo. Może do "sekty" nie należy, ale dostała bardzo duże wsparcie od Duchów. Zastanówcie sie bo Pan Mirosław Lenk ma bardzo duże doświadczenie i wiedzę i na pewno nie chce nam zaszkodzić.

~bolek (2014-11-26 12:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anka jak to wczesniej dalej najezdza na Lenka , nic na temat swojej ekipy nie powie -dalej tajemnicza. Jak moze ona mowic ze Racek to teren zalewowy takim czyms to nie znajdzie inwestorow.
Raciborz ok malo jest pracy ale kto szuka ten znajdzie.
A prezydent nic nie zrobi jak inwestor chce zlikwidowac miejsce pracy to tez tak zrobi -Prezydent moze jedynie pogadac.

~Sc (2014-11-26 12:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PANI Anna ma rację nic nie ma w tym mieście pracy nie ma,  żadnego zaplecza kulturalnego,  to co było piękne w Raciborzu zniknęło lub zniknie w najbliższym czasie za przeproszeniem gowno się tam dzieje...  Urzędnicy siedzą bo muszą są nieuprzejmi,  żadnych uśmiechniętych twarzy n a ulicach miasto upada.. I chociaż kocham to miasto musze to powiedzieć.  Budowanie aquaparku nie wystarczy
.. Projekty odnośnie wszelkich remontów lub inwestycji powinny być pomysłem Raciborzan młodych ludzi którzy wychowali się tam i wiedzą co będzie dobre,  miasto powinno wspierać swoich. 
Ale często widać jak ręka rękę myje....

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog