29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-11 09:34:58 Relacje

Spektakl w reżyserii Teresy Okaj oraz aktorów z zespołu teatralnego Te-Reg-Rec.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): "Zemsta" w wykonaniu młodych raciborzan w Strzesze Strony: 1Dodaj komentarz
~spox (2014-11-14 09:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to się Okajowa wykosztowała...

~ss (2014-11-13 17:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Za brody, peruki też nie płaciliśmy.

~aaaaa (2014-11-13 15:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja też brałam udział w spektaklu i też, zresztą jak kazde z naszej siódemki nie poniosłam kosztów za stroje.

~mr (2014-11-12 22:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyli za wypozyczenie strojow zaplacila Teresa Okaj, bo w to ze RCK  wylozylo na cos pieniadze nie wierze. Zmuszenie do wylozenia pieniedzy przez mlodziez uczaca sie byloby nie na miejscu, chociaz pewnie  skladki za zajecia w rck dalej sa ... Ale czy to jest najwazniejsze? Ile, co kto i na co?

~do wtorek (2014-11-12 08:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To kto finansuje stroje, rekwizyty i resztę niezbędnych elementów? RCK?

~wtorek (2014-11-11 14:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Też grałem w "Zemście" i nie dałem ani grosza za stroje. Aktor jest odpowiedzialny za naukę tekstu i ogranie roli, resztą zajmuje się pani Okaj i osoby odpowiedzialne za przygotowanie.
Drogi "hmm", zapraszam do grupy, a przekonasz się sam :)

~wwwww (2014-11-11 13:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Grałem w ,,Zemście ". Pani Teresa Okaj  zawsze dba żebyśmy  nie ponosili zadnych kosztów finansowych i stara się o wszytkie potrzebne rekwizyty poświęcając swój czas i energię.Nigdy nie pokrywaliśmy żadnych wydatków związanych z występami i mogliśmy liczyć na wsparcie pani Okaj.

~hmm (2014-11-11 11:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zastanawia mnie skąd oni mają kasę na takie kostiumy - czy RCK dokładał do realizacji tego spektaklu czy to może pani Okaj zmusiłą uczniów do wykładania z własnej kieszeni?

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog