29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-10-22 08:31:22 Wiadomości

Po raz pierwszy w historii obchodzimy święto liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): 22 października - wspomnienie św. Jana Pawła II Strony: 1Dodaj komentarz
~dlaczego? (2014-11-06 14:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Człowiek z człowieka robi świętego !

~Wierząca (2014-10-23 20:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech te szkoły patronalne opiszą na portalu i przyślą zdjęcia z uroczystego święta św. Jana Pawła II u nich.

~Wiem (2014-10-22 13:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na terenie powiatu raciborskiego mamy 3 szkoły patronackie Jana Pawła II.
Można o nich przeczytać w duży folderze autorstwa Krystiana Niewrzoła pt. 'Miejsca Pamięci o św. Janie Pawle II na ziemi Raciborskiej", wydanym przez Raciborskie Media. Można je jeszcze nabyć w księgarni OFICYNA I SOWA na Dłuigiej

~Wiem (2014-10-22 13:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na terenie powiatu raciborskiego mamy 3 szkoły patronackie Jana Pawła II.
Można o nich przeczytać w duży folderze autorstwa Krystiana Niewrzoła pt. 'Miejsca Pamięci o św. Janie Pawle II na ziemi Raciborskiej", wydanym przez Raciborskie Media. Można je jeszcze nabyć w księgarni OFICYNA I SOWA na Dłuigiej

~Katolik (2014-10-22 08:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co u nas w Raciborzu, oprócz nabożeństw i Eucharystii? Mija szybko czas. Mija też okres euforii i bliższego zainteresowania pontyfikatem , życiem i nauczaniem naszego Wielkiego Rodaka.Mam tu na uwadze również proboszczów wielu parafii w Polsce. Oczywiście powstały różne grupy i stowarzyszenie św. Jana Pawła II.Modlimy się do Niego. Ale czy rozważamy i wcielamy w nasze życie słowa św. Jana Pawła II, co obiecaliśmy Mu podczas pielgrzymek do ojczyzny i na Placu św. Piotra?

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog