29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-10-13 15:48:40 Zdarzenia

Kierujący audi potrącił rowerzystę. (zobacz zdjęcia czytelnika)

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Groźna kolizja na Drzymały Strony: 1Dodaj komentarz
~hehe (2014-10-13 19:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W dzień w terenie zabudowanym nie jest wymagana! Nawet gdyby chyba rowerzyści obwiesili się odblaskami dookoła i tak nie było by to receptą na bezpieczenstwo.Samochody jeżdżą z zapalonymi światłami cały dzien a mimo to jest bardzo wiele wypadków między samochodami .Może zaproponujesz na samochody zakładać duże kamizelki ;-)

~a... (2014-10-13 18:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kamizelka gdzie ?

~bicykl (2014-10-13 17:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tego wynika że jest zapotrzebowanie na ścieżki rowerowe.Jeśli się da to jest prośba aby budować nowe ścieżki. Tym bardziej że rower to pojazd ekologiczny i zdrowy.Po ulicach strach jeździć rowerem tyle wypadków kolizji między samochodami więc rowerzyści są na drodze najbardziej bezbronni obok pieszych.

~raciborzanka (2014-10-13 16:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

popieram :) ja rowerem też boję się wyjeżdżać na ulice,bo za wiele się czyta o potrąceniach rowerzystów..niedawno moja siostra została potrącona i już wogóle się boję..albo na piechotę albo samochodem - wtedy czuję się bezpiecznie..rowerem mało,a jak już to tylko tam gdzie ścieżka rowerowa .

~tatu (2014-10-13 15:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wtedy było już jasno patrz zdjecia.Policja  prawdopodobnie przyjechała w krótkim czasie po tym wypadku. Ewidentna wina kerowcy samochodu. Ja na ulicę rowerem nie wyjadę już. Jak nie będzie ścieżki rowerowej to jadę po chodniku nie mam zamiaru być następną ofiarą potrącenia przez samochód na drodze.

~????????? (2014-10-13 14:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hmm może dlatego w niego uderzył bo nie miał żadnego światełka. Nie rozumiem dlaczego rowerzyści są tak bezmyślni i jeżdżą bez żadnego światełka. Ludzie zacznijcie jeździć w kamizelce odblaskowej i zamontujcie sobie oświetlenie w tych rowerach.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog