29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-08-29 14:46:52 Komunikacja w regionie

Droga wojewódzka 933 to ważne połączenie między Wodzisławem a Raciborzem. Jej stan techniczny powoduje, że wielu mieszkańców obu powiatów musi pomyśleć w konsekwencji o remoncie samochodu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Droga 933 na sesji powiatu wodzisławskiego Strony: 1Dodaj komentarz
~MK (2014-08-31 14:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zakupy w marketach -kasa transferowana za granicę. Podatki od pracy -"warszawka", stamtąd jakieś ochłapy trafiają z powrotem na Śląsk, z tych ochłapów jakieś kości dostaje subregion, a ogryzki z tych kości dopiero trafiają do takiego Racka :( Warszawa ma w doopie Śląsk, a Katowice mają Racibórz tamże, a nawet taki Rybnik, co kiedyś był osadą rybacką leżącą w Księstwie Raciborskim dzisiaj ogrywa nas jak chce.

~do MK (2014-08-31 13:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masz rację!Obojętnie gdzie co kupisz to kasa pójdzie do naszej stolycy-warszawki!Tam mieszczą się siedziby główne większości firm w PL.Siedziby główne firm nierzadko to małe mieszkanka gdzieś w Warszafce.Najważniejsze to wyciągnąć kasę ze wszystkich województw w naszym kraju

~MK (2014-08-31 11:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@hmm - myślisz że jak nosa nie wystawisz poza Racek to nie nabijasz innym portfeli? chyba że jesteś tak świadomym lokalnym patriotą, że nie robisz np. zakupów w marketach :) A to że Tobie się ta droga nie przyda, nie znaczy że wszystkim; otóż wyobraź sobie że ja codzienie od lat dojeżdżam tą drogą do pracy, +  weekendowe wypady w góry, a przy okazji widzę ile się w Wodzisławiu zmienia, buduje itd nie to co u nas :( więc zamiast lekceważyć to raczej by wypadało uczyć się od nich. Tam tak samo mogą mówić, po co mamy jeździć do Raciborza, a jednak wszędzie są tam drogowskazy na Racibórz, tylko nasze miasto jakoś dupą odwrócone jest do Wodzisławia, bo u nas znaki to są tylko na Rybnik.

~hmm (2014-08-30 09:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A po co mi paszport skoro jestem lokalnym patriotą i nie mam zamiaru się ruszać nigdzie za granicę, żeby nabijać swoją kasą portfele innych?

~hm (2014-08-29 18:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Możesz np. po paszport tam jechać zamiast do syfiastego zapchanego i megalomańskiego rybnika :)

~hmm (2014-08-29 14:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A niby dlaczego ta droga taka ważna? Po co Raciborzanie mieliby jeździć do Wodzisławia?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog