29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-08-28 11:24:43 Racibórz

- Nie powinien politykować - tak o koncercie Kukiza wyraża się prezydent. Bardziej jednak od politykowania razi go pijaństwo, spóźnianie się i gwiazdorskie maniery.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (28): Piją i spóźniają się. Prezydent krytykuje artystów Strony: 1 2Dodaj komentarz
~tja (2014-10-17 09:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Artyści artystami - takie prawo sztuki, ale politycy! Oni robią to samo - jak to skomentuje Lenk?

~oczko (2014-10-17 09:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oni myślą że dobrze robią. Ale to prawda  miasto staje się coraz brzydsze.Szare ponure. Gdzie te zielone ulice i skwery którymi Racibórz się szczycił a przyjezdni nam  ich zazdrościli?

[email protected] (2014-10-17 04:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dlatego betoniarzy trzeba od stoków odłączyć. Co to za polityka aby zieleniec skwer po skwerze niszczyć z przeznaczeniem na parkingi? I to w dodatku na ul.Kasprowicza był parking płatny to  bezmyślnie lepiej było tam wygonic ludzi z samochodami i wyciąć na tej ulicy około 10 dorodnych  drzew i żywopłot  jaki tam rósł także? Jak można likwidować  obecnie istniejace duże parkingi a nastepnie wycinać całą ulice z drzew i budować tam nowy parking? Co za bezmyślność. I fundować miastu w tym rejonie kolejny duży sklep?

~eva (2014-10-16 23:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zezwalanie w miescie na budowę tylu hipermarketów to duży błąd te sklepy nie płacą praktycznie podatków a cenne tereny zamiast przeznaczyć właśnie na parkingi przepadają.Rodzinne sklepy zostały prawie zlikwidowane przez taką politykę w mieście. A przerabianie trawników na parkingi to faktycznie"zabetonowywanie"miasta już nie tylko brukiem ale parkingami.

~p35 (2014-10-16 23:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Raciborzem kierują ludzie którzy szkodzą miastu.Bezmyślnymi decyzjami zarówno w Starostwie i Urzędzie wydaje się wyroki na zielone miejsca skwery w naszym miescie bezpowrotnie zmieniając wieloletni charakter miasta z zielonej oazy na betonowy moloch.Na Kasprowicza ktoś wolał sprzedać miejsce parkingowe pod sklep wielo powierzchniowy a istniejacy od przed wojny charakter  ulicy-parku z wieloletnim drzewami i skwerami zniszczono całkowicie robiąc parking który mozna było zrobić obok na sprzedanym placu pod sklep Dino.To samo jest ze zniszczeniem skwerów przy Urzędzie Stanu Cywilnego.Bezpowrotnie zniszczono charakter tego miejsca które także było od przed wojny. Zamiast stawiać warunek budowanym hipermarketom aby budowały parkingi wielopoziomowe z rezerwą miejsc dla ludzi z miasta nie tylko dla klientów ,to duże tereny sprzedawano i sprzedaje się bezmyślnie i buduje najtanszym kosztem parterowe sklepy z parkingami tylko na swoje potrzeby.A tereny w miescie sa na wage złota więc budować powinno sie wzwyż a nie parterowo a potem płakać ze brakuje miejsc parkingowych i likwidować wielowiekowy charakter miasta ich strefy zielone wycinajac drzewa i kasujac zielence z krzewami pod bezduszne parkingi . Racibórz jest rządzony w fatalny sposób trzeba to uwzględnić przy najbliższych wyborach bo miasto zostanie zupełnie zabetonowane.Nie można zamieniać zielonych stref które istniały od dziesiatek czy setek lat i stanowiły o charakterze miasta, na parkingi a równocześnie duże place sprzedawać na hipermarkety które w dodatku niszczą mały tradycyjny rodzinny handel!Typowa polityka PO sprzedać co się da zrujnować charakter miasta i drobny handel.Co bedziecie sprzedawać jak już wszystko sprzedacie co było do sprzedania? Ogródki działkowe? Czy dlatego może tak pospiesznie budowana jest droga a słupki  ograniczajace ruch samochodów usunięte między działkami na przy ul Pracy?

~basta (2014-08-30 07:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@ Hejt- Vice Versa- Gdyby na świecie była jednomyślność, świat by już nie istniał.

~Hejt (2014-08-30 06:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Basta ty chyba na wysokim stolku siedzisz?Ale przejawiasz tyle szkodliwego myślenia że że powiedziałbym że masz poziom myślenia małego dziecka.

~basta (2014-08-29 21:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pozostał jeden wielki niesmak i kilkanaście tyśięcy w plecy .

~Do mirus (2014-08-29 19:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie intewresuje Cię to ile tysięcy dostali artyści z naszego budżetu?
Budżet miasta się kurczy. Wiele potrzebnych i trwałych rzeczy się nie realizuje. Było, minęło, ktoś dobrze zarobił i wyjechał. Co z tego pozostało?

~tja (2014-08-29 15:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A kogo chciałby Lenk jako gwaizdę wieczoru? Samego siebie na scenie postawić? Z ludką udana z  nich para - mogliby odwalić kabaret. A nie, moment, oni to robią na codzień.

~src (2014-08-29 12:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gwiazdy robia to na co pozwalaja im umowy. A gdzie prezydency prawnicy. Po to sa umowy zeby wszystko dopiac na ostatni guzik i bedzie po sprawie. Dewa lata temu w Pszowie pewien zespol musial dac darmowy koncert dla publicznosci w innym terminie bo wystapil pijany . A bajm tego roku zniewazal publicznosc a miasto za to zaplacilo , dwea lata temu to samo z Lady Pank. Do pracy nalezy przysc trzezwy a nie pijany. A to jest praca artystow .Za wzor trzeba postawic Maryle Rodowicz, Anie Wyszkoni. Krzysztofa Krawczyka, Zbigniewa Wodeckiego i wielu wielu innych , ktorzy szanuja publicznosc i sie nie sponiaja , spiewaja bez playbekow i napewno sa trzezwi.

~pamietam (2014-08-29 05:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lepiej słuchac ,,polityki,, Kukiza niż w y b o r c z y c h     k ł a m s t w     LENKA  cyt........należ wiedziec , że to były......tylko obietnice wyborcze.....koniec cytatu! /patrz basen na Bema i inne/

~mirus (2014-08-28 22:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odczepta się od radnego.Żaden zmarły nie chce żeby po nim płakać bo to nic nie daje.Memoriał jest bardzo dobry .A występ Kukiza chyba najlepszy od lat na Memoriale.Tylko zlitujcie się !Po co to odpalanie petard i w dodatku w godzinach późno nocnych gdy wielu ludzi już spi.

~A czy Borowik ... (2014-08-28 22:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

był 26-ego choćby z wieńcem w lesie przy symbolicznym kamieniu ? Trzeba mieć nadzieję, że to już ostatni , taki Jego [Borowika vel ,,grzybka,, ] ,,memoriał,,.

~MyśląCY (2014-08-28 21:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co roku na portalu upominam się o opublikowanie kosztów tzw. MEMORIAŁU. Przecież to pieniądze z naszych podatków.
Tragicznie zmarłym strażakom nie jest potrzebna feta i zabawa. Trzeba zmienić koncepcję obchodów tej straszliwej.
rocznicy. Czy nadal mamny tolerować pomysły Pana Borowika - radnego, szczególnie przed wyborami samorządpowymi?

~MaRuda (2014-08-28 19:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Maciej Zembaty przytaczał odpowiedź Leonarda Cohena na propozycję poczęstunku alkoholem przy posłku:
"Dziękuję, poza pracą nie piję", czy jakoś tak podobnie.

~maryla (2014-08-28 17:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ciężkie jest życie gwiazdy, to nie to co praca w urzędzie

~Fan tvn-ów (2014-08-28 15:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Musicie zaprosić na następny koncert zespół DISCO POLO. One śpiwewają o pierdołach. Nie znam na świecie zespołu Rockowego, który nie porusza spraw  polityki , czy spraw dotyczących społeczeństwa. TEN KONCERT I TAK BYŁ JAK DO GRZECZNYCH DZIECI.

~big (2014-08-28 15:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli...

~szok (2014-08-28 13:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taka forma Memoriału od początku mnie nie odpowiadała. Jeżeli miasto dokłada się finansowo, to prezydent ma prawo wnieść swoje uwagi co do formy tego Memoriału.

~xxx (2014-08-28 13:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Prezydent Lenk czuje z tego powodu niesmak, jednak nie to najbardziej
drażni go u artystów zapraszanych na koncerty organizowane przez miasto"
Kukiz i koncert organizowany przez miasto? Miasto dopłaciło do prywaty (jednej osoby?) zwanej Memoriałem i jeszcze śmie mieć bezczelność krytykować dobór i jakość artystów?
Bardzo ciekawym jest jaka formę prawną ma Memoriał i przez jakie podmioty jest rozliczany.

~basta (2014-08-28 13:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Popeeram w tym przypadku prezydenta. Polityka na koncercie z okazji Memoriału była nie na miejscu. Nikt nie podważa jego muzyki ale politykowanie i wulgaryzmy.

~Pl (2014-08-28 13:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert Kukuza był super.Jeśli Raciborzanie odsuną w końcu tych ludzi od stołków to może skończy sie wycinanie drzew w Raciborzu.A pewna firma przestanie zabrukowywać miasto.

~hiPOkryzja (2014-08-28 12:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teraz wypada czekać na reakcje włodarza miasta jak np. jakiś kabaret będzie krytykował  rząd czy też opozycję! A koncert Kukiza był udany!

~miki (2014-08-28 12:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja też mam nadzieje że przyjezdny nie będzie więcej z jemu podobnymi Raciborza psuł.I do tego polskich artystów obrażał.Za takie coś każdy normalnie myślący wyborca powinien wiedzieć jak głosować na wyborach samorzadowych.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog