29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-08-12 09:45 Pozostałe  Autor: ms. Hyde

U W A G A na.......niepełnosprawnch fizycznie !
Czy można być zadowolonym z tego, że odmówiło się pomocy biednemu, schorowanemu człowiekowi w podeszłym wieku? Niestety tak. Jan Filip Libicki, senator milioner z PO, chwali się w internecie, że to on nie zgodził się na ustawę, która dawała emerytom darmowe leki - czytamy w "Super Expresie".

Pod koniec minionego tygodnia wyższa izba parlamentu nie zgodziła się na bezpłatne leki dla seniorów i najuboższych. Z wnioskiem o odrzucenie projektu wystąpił niepełnosprawny ruchowo senator Jan Filip Libicki. <span lang="EN">Senator</span><span lang="EN"> Platformy ogłosił: "to ja zabrałem darmowe leki emerytom". Wpisem tym ściągnął na siebie falę oburzenia. </span>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Uwaga ! Strony: 1Dodaj komentarz
~hehehe (2014-08-13 09:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wyrwał się Filip L IBICKI ,jak Filip z....konopii !

~oto kto Go wypromował (2014-08-13 09:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[size= small]   Na koniec chce podzi[/size]<span style="font-family: Calibri; font-size: small;"><span style="font-family: Calibri; font-size: small;"><span lang="P">ękować wszystkim tym, którzy do tego momentu mnie doprowadzili./LIBICKI/ A więc: Joannie Kluzik – Rostkowskiej, Jarosławowi Gowinowi, krajowym władzom Platformy Obywatelskiej, wielkopolskim władzom PO wszystkich szczebli i osobom wszystkich funkcji z jej przewodniczącym i przewodniczącym subregionu pilskiego na czele. Chcę także szczególnie mocno podziękować posłowi Waldy Dzikowskiemu, dzięki któremu jestem w senackim okręgu nr 89,  z którym od pół roku bardzo się związałem. To właśnie dlatego będę członkiem koła PO w Grodzisku Wielkopolskim.</span></span></span>

~i ma swoich wyborców! (2014-08-12 12:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kawał pospolitego gada ! Fujjjjjjjjjjj!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog