29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-11-28 00:00:00 Książki

Drugi numer "Almanachu Prowincjonalnego" zyskał dzięki samej prezentacji sporo walorów. Do kolejnej już publikacji - tym razem dotyczącej włoskich podróży, wspomnień o Papieżu i zawierającej tekst Ryszarda Kincla, zachęcić miał przygotowany wieczór artystyczny. Piękna muzyka, poezja, refleksje...

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (271): Almanach Prowincjonalny, odsłona druga Strony: 1 … 9 10 11Dodaj komentarz
~do Rybniczanina P. (2005-11-29 08:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystko możliwe że kończyłeś w Raciborzu liceum, ale nie pierwsze tylko dziesiąte, zapomniałeś do jedynki dodać zero. Liceum nr.10 to tak zwane IA SCHULLE, kiedyś na placu Mostowym,a teraz na ostrogu:)))

~kolumb (2005-11-29 06:55)

Rybniczaninie to jak piszesz to tak serio? Szok! Bojkotujmy te plakaty! Jadąc dzis do pracy widziałem kolejny-na Starowiejskiej brrr.

~kolumb (2005-11-29 06:53)

O jejciu, to było dobre!! Hahahahahahha

~A-F (2005-11-29 00:43)

Na budynku UM powinien być zainstalowany olbrzymi plakat z podobiznami naszych rajców takich jak: Wojnar, Wiecha, Osuchowski, Szypowski, Ziajka, Frączek + poseł Markowiak i pod tymi fotografiami olbrzymi napis NA TO SOBIE RACIBÓRZ NIE ZASŁUŻYŁ!!!

~Rybniczanin Piotrek (2005-11-28 22:53)

Do racka. oj nie stety nie trafiłeś bo ja kączyłem pierwsze lidzeum ogulnokrztałdządze w raciborzu! jeszcze jagiejś pytania?

~Mirek G. (2005-11-28 22:01)

Dzięki Racek, po przeczytaniu twojego komentarza, jak podsumowałeś Rybniczanina P. aż się posmarkałem ze śmiechu, dawno tak się nie ubawiłem :)))

~A-F (2005-11-28 22:00)

No proszę! Teraz Kupiec Śląski kryje się pod nickiem Mike.:))

~Mike (2005-11-28 21:53)

To dziwne, bo Ani Rybniczanie, ani Raciborzanie nie są winni tej sytuacji tylko pieprzony marketing zasranych hiperblaszaków; Jestem z Rybca i jakoś nie czuję się ponad innymi miastami przez jakiś tam blaszak. Ci co się wywyższają to dzieciaki. I nie zaprzeczalne jest to że Racibórz ma lepszą starówkę:). Nie dajcie Sobie wciskać Tandetnych badziewiastych blaszaków.

~Racek (2005-11-28 21:36)

do Rybniczanina Piotrka! Ty analfabeto, napewno konczyłes szkołe w Rybniku.

~Rybniczanin Piotrek (2005-11-28 21:03)

Przepraszam ale przez przypadek nacisnołem ENTER  Jezeli Jakiś MoD by mogł to niech usunie poprzedni muj komentarz.   Ja spoczatku mylsalem jak bylo w gazetach pełno to myslałem że to jakaś akcja Wladz miasta na to żeby rybnik był czysciejszy bardziej ekologiczny mi szczerze ta lekrama sie zabradzo niepodoba według mnie rybnik nie zasłuzył na takie coś Bo przecierz Rybnik nie powinien nikomu sie kojarzyć z Śmiecmi bo według mnie jest to tak okazane na tych bilbordach i w gazetach.

~Rybniczanin Piotrek (2005-11-28 20:57)

Ja spoczatku jak jeszcze były tylko napis RYBNIK NA TO NIE ZASŁUZYŁ

~kolumb (2005-11-28 20:33)

A propos peteqa. I o to mi chodzi. Tą reklama pokazaliście, ze Rybnik jest extra bo ma nowy sklep do którego warto jeździć i to tam, a nie tu, zostawiac kase.

~kolumb (2005-11-28 20:31)

Bez obrazy, ale wydaje mi sie że burzysz się bo nie jesteś stąd. Gdyby w Rybniku była reklama Raciborza tez by mi to nie przeszkadzało:-) Przecież to jawne zwrócenie uwagi na inne miasto, konkurencyjne miasto, na to ze jest lepsze? Moim zdaniem to nie w porządku i mnie te billboardy na pewno wkurzają.

~peteq (2005-11-28 20:28)

A ja się cieszę bo nie trzeba będzie jeździć do Zabrza. I Media Markt się cieszy bo przez takie zamieszanie ma dodatkową reklamę..same plusy.   ha ha

~Rybniczanin (2005-11-28 20:19)

Pamiętam jak w Żorach otwirali Leroy Merlin bilbordy wisiały w całym regionie i zapraszały do sklepu w Żorach, to dlaczego jest takie wielkie obużenie wśród Raciborzan że w Rybniku otwierają MediaMarkt ? to tylko jeden sklep a jakie halo jest a jak otworzą Tesco, Plaze, Focus Park, Carrefour, Castorame, OBI, to niechce widzieć co się będzie tu działo. Jest to normalna reklama taka jak wszystkie ! w Żorach czy Wodzisławiu też wiszą bilbordy z tą reklamą a nie ma tam takiego zamieszania.

~Arteks (2005-11-28 19:43)

powiedział też częściowo ma sens gdyż nie gdzie indziej a właśnie w Raciborzu i Jastrzębiu miejscowi kupcy wywołali wojnę marketom. A w Rybniku władze miasta (jak przystało na profesjonalistów) zrobili mikołjakowy prezent dla kupców z targowiska i obniżyli opłaty za handel. Być może jest to nagroda za to, że rybniccy kupcy nie zachowali się niedojrzale i nie kompromitowali Rybnika jakimiś głupimi wiecami czy blokadami.

~Arteks (2005-11-28 19:40)

Zastanawiam się czy ta osoba która napisała ten tekst nie ma jakiegoś poczucia humoru czy co. Wśród ludzi drętwych w Rybniku reklama MM też wywołała emocje (najpierw wisiały plakaty ze śmietnikiem). W Warszawie jak otwierali MM wisiały billboardy z wielkim szczurem i napisami: WARSZAWA NA TO NIE ZASŁUŻYŁA... Tak więc podniecanie się niby reklamą innego miasta w Raciborzu jest zupełnie bez sensu. Popieram Raciborzan którzy uważają, że Osuchowski zbyt słabo dba o interesy miasta ale to co

~kolumb (2005-11-28 16:41)

No własnie! A już miałem pisac o tej sprawie na forum:-) Ej,o co biega w ogóle? Przeciez to antyreklama dla naszego miasta, naszych sklepów. U nas nie warto kupować czy co? Trzeba SWOICH mieszkańców wysyłac do Rybnika? Zakupy tam to dla Raciborza mniejszy dochód, nie kumają czy co?? Żeby taki plakat sobie wywiesić na własnym podwórku....... Sranie do swojego gniazda!

~raciborzanie!!!!!!!! (2005-11-28 15:52)

Ha,Ha,Ha!!!!!!!!! Wszystkie drogi prowadza do Rybnika!!!Zobaczyć raz RYBNIK,i umrzeć!!!!!!Gdyby nie Warszawa to Rybnik,byłby stolicą!!!!! Przenieśmy stolicę do RYBNIKA!!!!!

~AA (2005-11-28 15:09)

Tradycyjnie: sukces ma wielu ojców, porażka jedną matkę.

~A-F (2005-11-28 14:44)

No to już jest przegięcie co powiedział Osuchowski:"życzyłbym sobie, żeby raciborzanie byli tak przychylni inestycjom jak rybniczanie..." Czy on w ogóle wie co się w mieście dzieje?, jakie są społeczne oczekiwania wobec władz miasta?, ile to już padało komentarz, że w Raciborzu potrzebne są inwestycje a UM śpi lub się wadzi?. Proszę Państwa i w ten sposób władza pokazała, że nas lekceważy, ma nas w dupie a co gorsza nas raciborzan obarcza za niepowodzenia!!!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 9 10 11
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog