29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-11-22 00:00:00 Relacje

Tegoroczna edycja Festiwalu rozrasta się do ośmiu koncertów zaplanowanych na późnojesienne wieczory od 20 - 27 listopada.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Festiwal Kompozytorów Śląskich już po raz dziewiąty Strony: 1Dodaj komentarz
~A-F (2005-11-23 18:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam taką cichą nadzieję, że to nie był pierwszy i ostatni koncert tego typu w Raciborzu. Będzie extra jak wydział kultury UM i powiatu się dogadają i będą wspólnie organizowały takie koncerty w kościele dla całego powiatu i okolic ( bo muszę przyznać, że reklama była słaba).

~A-F (2005-11-22 15:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To było wspaniałe przeżycie!. I gdzie są teraz ci wszyscy, którzy twierdzili, że się nie opłaca, że pieniądze i inne wymówki gdy proponowałem aby w jednym z raciborskich kościołów odbył się koncert np:Nieszporów Ludźmierskich czy Mszy Kreolskiej???. Wczorajszy koncert jeszcze nie był tym o czym wyzej napisałem ale i tak był EXTRA!!! I tak właśnie trzymać i rozwijać ducha kultury wykorzystując nasze piękne świątynie. Wielkie ukłony dla pana starosty za organizację tej imprezy!

~jaro chórzysta (2005-11-22 12:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... inicjatywy, jak dotąd, jestem bardzo zadowolony i popieram. No chłopaki i dziewczęta z GRUPY R.do dzieła, żebym nie musiał wyjeżdżać do Zabrza, Katowic, Bytomia, Opola aby karmić duszę i dostąpić KATHARSIS. Mam nadzieję, że nie jestem odosobniony w upodobaniach muzycznych i znajdzie się pare duszyczek aby zapełnić salę koncertową. ;)

~jaro chórzysta (2005-11-22 11:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ELEKTRYZUJĄCE przeżycie. Wspaniały koncert! Rewelacyjny występ chóru!Wspaniała inicjatywa.Szkoda, że tylko raz w roku na prowincji (czyt.Racibórz) można usłyszeć profesjonalną muzykę symfoniczną i dobrej jakości śpiew chóralny. A sala koncertowa Szkoły Muzycznej jak się marnowała, tak się marnuje. Możnaby przecież zaprosić na koncert wyjazdowy orkiestrę filharminii z Opola, Zabrza, czy Katowic. Oni na prawdę koncertują!!! Być może nieskromnie podsunę taki pomysł Grupie ROSYNANT, z której

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog