29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-05-01 20:35:50 Relacje

Tańce raciborskie, cieszyńskie i krakowskie można było oglądać podczas czwartkowego koncertu "Strzecha i przyjaciele".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): ZPiT "Strzecha" świętował 60-lecie [ZDJĘCIA] Strony: 1Dodaj komentarz
~pff (2014-05-05 06:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cóż, Aldona jest wymagająca więc poza poziomem tańca kształtuje też charaktery, a w Strzesze to jedynie towarzystwo wzajemnej adoracji finansowane przez miasto. Jak ktoś ma wątpliwości co do poziomu to niech sobie po prostu pójdzie na widowisko jednego i drugiego zespołu - sami się przekonacie, że różnica jest ogromna!

~TMM (2014-05-04 18:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może niech nikt nie opisuje atmosfery jeżeli w niej nie uczestniczy. O tej u Aldony dużo słyszałam i jakoś mnie nie ciągnie żeby się tam zapisać....
A co do poziomu - konkurs wygrany, publiczność zawsze zadowolona. Nie ma presji.
Ja zespół podziwiam. podtrzymują kulturęi poświęcają czas na tworzenie czegoś pięknego

~uff... (2014-05-02 13:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a moze to nie ,,poziom,, jest najwazniejszy ?
W koncu to jest ZESPOL AMATORSKI !
Moze fakt, ze ludzie ,,spod "Strzechy" wyszli  do Siebie,, i przez tyle lat TWAJA wystarcza ?.To Oni od juz 60-u lat tworza Kulture . Tutejsza. Prawdziwa. Wciaz zywa. Dla Siebie ale i ... Ciebie. Moze przylacz do Nich i tworz to co ... ONI. Pokaz co potrafisz ...

~ja (2014-05-02 12:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Buahahaha ales wypocil spostrzezenie.Akurat cos o poziomie i o tej"przyjaznej i zdrowej atmosferze"u aldony wiemy, wiec prosze cie nie pisz bzdur!!!!

~pff (2014-05-02 07:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Strzecha promowana jako zespół reprezentacyjny Raciborza ma bardzoe kiepski i słaby poziom, a ludzie tam tańczący żyją wyobrażeniem o byciu jakimiś wielkimi gwiazdami. Dużo zdrowsza atmosfera i lepszy poziom jest w "Żródle" Aldony Krupy!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog