29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-03-03 09:48:35 Z biur poselskich

Nie milkną echa decyzji Rosji o wysłaniu wojsk na Ukrainę i eskalacji konfliktu w tym kraju. Zdecydowanie zareagował także europoseł z Raciborza.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Marek Migalski wzywa do potępienia Putina Strony: 1Dodaj komentarz
~Łukasz (2014-03-03 21:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z całym szacunkiem do Pana Migalskiego, ale stracił okazję, aby siedzieć cicho ;D
Czy on myśli, że parlament europejski nie tyle nawet jest graczem, ale ktokolwiek bierze go pod uwagę jako możliwego gracza? Gracze to np. Złotowłosa Angela, tuski i ekipy (chociaż to raczej pionki, a komor najwyżej "bul" wyrazi), Putin etc. etc.
Ja zdaję sobie sprawę, że z tym gremium teoretycznie powinni się wszycy liczyć, ale fakty mówią same za siebie, bardzo wyraźnie i tym razem dał poseł wyraz swojej naiwności, a w jakim celu? Bo co innego mówić o znoszeniu ograniczeń, podatków różnego rodzaju krępujących gospodarkę, bo to jest cel z jakim ten polityk jest kojarzony.

~Krycha (2014-03-03 17:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

p. Migalski punkty sobie nabija?

~Antymigal (2014-03-03 13:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[email protected] To Polska  maczala tez swoje  palce w ta  cala  rewolucje .  PiS  z  Kaczorem najpierw  byl przeciw  Ukrainie  w  Unii  a  potem jak  sie  zaczely  rozruchy  to Kaczor  polecial tam ze  swoim kuprem . Pytam sie  po co ?  Moze  i  Sikorski na  spólke  z Nimcami akurat zapobiegli temu by  nie  lalo sie  wiecej  krwi na  Majdanie . Na  pewno  nie  bylo tam Migala. Unia  do dzis nie  ma pomyslu na  Ukraine  a  cala  ta  sytuacja  jest wynikiem wielkiego wrazidupstwa  Unii na Ukrainie .  Niby  chcieli miec Ukraine a w sumie nie bylo na  to pieniedzy . Chodzilo tylko o bufor militarny .  A na  to  ta cala  Unia  jest za  cienka  na takiego lisa  jak Putin. Co do Migala ....  ach szkoda  slów . Nie  chce  sie  denerwowac  na jego temat . Bo to pajac  z tytulem dr.

[email protected] (2014-03-03 13:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Poseł Migalski być może ma ciemne włosy.Ty zapewnie to co co jemu przypisałeś czyli właśnie ciemne ale nie włosy ale myślenie.Co Pis?A PO w Kijowie nie było?A SLD nie było ?Do czego doprowadził Sikorski z PO i niemcy którzy tam w Kijowie byli.Może masz problemy z pamięcią?Albo jednak cos nie tak z trzeżwym myśleniem.

~Krokodyl Gienio (2014-03-03 11:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Europoseł to się chyba nie zna... Ukraina już dawno temu została spisana na straty. To amerykanie i brytyjczycy rozbroili ukraińskie arsenały jądrowe w zamian dali obietnice ochrony. I tak głupie Ukraince broń oddali a amykańce i nato palcem nie kiwną. Gospodarczo zaś ukrainę zdradziły Niemce którzy po dnie bałtyku gazociąg ruskim zasponsorowali i tym samym odstawili ukrainę na polityczny śmietnik. Ukraina to zadłużony rozkradziony i pozbawiony armii kraj, w którym aż prosi się o wprowadzenie żelaznej ręki Putina. A winę za obecną sytuację na Ukrainie ponoszą w 100% kraje zachodnie.

~cuśmitumiga (2014-03-03 11:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Krym historycznie nigdy do Ukrainy nie należał. To Chruszczow po partyjnemu przyłatał Krym do swojej ojczystej republiki. Pan Migalski - poza swoją niewiedzą - powinnien mieć jescze jedno na uwadze: w tym konflikcie chodzi o Ukrainę i jej przyszlość, a nie o okazję do dowalenia Putinowi.

~Antymigal (2014-03-03 10:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Migalski ty  frajerze . Co sobie  z tego  zrobi Putin ? Osmieszyl Obame  Snowdenem , zrobil sobie  Igrzyska w  Soczi i wszyscy  moga mu  naskoczyc .  Ukraina jak przedwojenna Polska . Podzielona narodowo . Na  zachodzie  Ukraincy , na  wschodzie  Rosjanie z Donbasem stojac murem za  Rosja . Poludnie  Krymscy  Tatarzy  . Na  Krymie  90 % to Rosjanie .Bylo juz bledem wciaganie  Ukrainy  do negocjacji z EU i Pisowskie wycieczki na  Majdan . Tego Putinowi bylo juz za  duzo . I jak Putin to robi ? Za  ta cala  rewolucja na  Ukrainie stoi zapewne  tez Kreml . Da  sie  rznac  ukraincom miedzy  saba  by  w dogodnym momencie  wejsc  na  Krym . Migalski mimo doktoratu jestes ciemny jak tabaka  w rogu . I  nie  smedz .

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog