29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-02-24 20:14 Felietony  Autor: student1963

NOWA JAKOŚĆ – CREDO  KOMENTATORA

To łatwe przecież takie pisanie bez podpisywania, ale mam ten komfort, że nie reprezentuję żadnej partii ani komitetu. Moim skromnym celem jest chcę przekazać opinie ludzi z ulicy, barów sklepów, poczekalni wszelakiego typu, usłyszanych i przekazanych przez ludzi tego miasta, a kogoś z zewnątrz. Ja jestem w jednym z nich tylko.  NOWĄ JAKOŚĆ -może tego właśnie szukamy i oczekujemy. Na szczęście wszyscy ci moi ludzie udzielający „wywiadu” poza kamerami i gazetami utwierdzają mnie w tym , że i ja tez mam racje.  Nasze spostrzeżenia i  opinie są podobne-może zbyt amatorskie i nie nadające się na profesjonalna publicystykę, ale za to szczere. Nie mamy jednak jak nasi leonidasi utartych schematów i patrzenia na otaczająca nas  rzeczywistość przez pryzmat posiadanych stanowisk urzędniczych czy władzy. Nie obchodzi nas żadna poprawności polityczna ani program wyborczy. Chcemy kolorowego miasta, małych sklepów, rzemiosła rodzimego na wysokim poziomie, polskich produktów i polskich supermarketów. Nie ma wśród nas obawy, że wypadniemy nagle z obiegu, ale nas nie wybiorą w następnej kadencji, nie jesteśmy tez jak niektórzy naczelnicy w UM, bojący się swojego pana Leonidasa ( co ono powie na to i owo…… albo musze robić tak jak on mi karzę albo lepiej nic nowego nie wymyślać, bo to morze się nie podobać, itd.). Nie musimy być wierni i mierni jednocześnie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (3): Nowa Jakość – Credo Komentatora Strony: 1Dodaj komentarz
student1963 (2014-02-25 19:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JAK TYLE PŁACA ZA MARNA ROBOTE
TO NIC TYLKO KANDYDOWAC
12 000zł pensji dla LEONIDASA A NAMIESTNIKOWEGO pensja 34 000zł przyznana przez radę nadzorcza nowoczesnej
HMMMMMMMMMMMMMMMMM

student1963 (2014-02-24 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dyskusja juz trwa sledź,np.
Nasz Racibórz-nasze Miasto
w Raciborzu żyje się coraz gorzej
Będą zachęcać do Raciborza. "Zamieszkaj tu bo warto
Dostatki i niedostatki.Racibórz przyszłości
Ukraina jak Racibórz. Szukając rozwiązania
Prezydent Raciborza przestrzega świętego prawa własności?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog