29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-11-07 00:00:00 Podstawówki

Organizatorzy konkursu recytacji wierszy patriotycznych nawiązali do słów prymasa Stefana Wyszyńskiego: "Żeby Polska Polską była".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): "Żeby Polska Polską była" Strony: 1Dodaj komentarz
~Socke (2006-03-27 06:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Ewy. Banalna to jestes ty. Jak mozna byc tak płytkim i pozbawionym wrażliwości!!! No i co z tego że słyszysz to cały czas?? Zresztą i tak nie zrozumiesz..sensu mojej wypowiedzi..

~ewa (2006-03-26 17:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jest to piękne ale jak słysze to już tysiące razy z ust wielu ludzi to jest to już nudne.

~?? (2006-03-26 16:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nawet jesli banalne, to prawdziwe. czlowiek napisal, to co czul wiec po co ten krzyk?

~ewa (2006-03-25 23:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Socke,  te ostatnie zdanie jest tak płytkie i banalne że aż żygac się chce już tymi oklepanymi frazami.

~Socke (2006-03-25 11:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W życiu czasem tak jest,że ucieka się, zmienia swoj wizerunek, zaciera ślady przeszłości..pania adwokat byłam dla ciebie..teraz jestem kelnerką..której ty juz nie znasz..To dziwne.. Ja nie zamierzam niczego zmieniać. Dalej chce aby w moim telefonie w numerach wybieranych na pierwszym planie było twoje imię..

~TESS [email protected] (2006-03-15 14:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gratuluje odwagi!Zycie jest jak okret plynacy po oceanie,wie skad wyplywa lecz nie wie gdzie stanie.Pozdrawiam,co nas nie zabije to nas wzmocni. Chetnie nawiaze  kontakt. TESS

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog