29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-01-22 18:21:46 Felietony

Zachęcamy do lektury gorzkich przemyśleń naszego Czytelnika. Czy Waszym zdaniem życie w Raciborzu jest aż tak beznadziejne?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (124): Czytelnicy piszą: w Raciborzu żyje się coraz gorzej Strony: 1 2 3 4 5Dodaj komentarz
student1963 (2014-04-29 18:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Miasto
z zewnątrz niby kolorowa buda
w środku pusto i nuda
choć podobno, gdy prezydent gada
jemu nasze echo odpowiada
A ich najgłówniejsze poglądy
To potulni emeryci i bezkresne rządy

student1963 (2014-04-14 09:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żyje się coraz gorzej, bo ludzie narzekają zamiast probować coś zmienić. Nie chce się nikomu inwestować w to miasto - ani pieniędzy, ani energii.

ale z taka opinia trudno sie nie zgodzic

student1963 (2014-04-14 09:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no tak jak mamy takie wypowiedzi no to itak wybieramy
Spadaj stąd, oszołomie. Przez Ciebie nawet czytać mi się tych arykułów
nie chce, idioto! A redakcja chyba na siłę sobie zbiera komentarze
akceptując taki spam!
-ale cóz jest wolnośc slowa wiecpiszcie tylko czy takie dyrdymały cos wnosza

~oko obserwatora (2014-04-12 13:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ALE TADEUSZOWI WOJNAROWI - PRZEWODNICZACEMU RADY MIASTA .....CORAZ LEPIEJ - 34 000 NETTO ZDZIERA Z EMERYTÓW I RENCISTÓW I 2 000 ZŁ ZA TO ZE CZASEM PODRZEMIE NA SESJI !upload/small_15ScreenShot066.jpgupload/small_90ScreenShot097.jpg

student1963 (2014-04-09 16:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

szajbus psychiczny pukniety
to najczesciej uzywane przyiotki
ale argumentów brak

student1963 (2014-04-09 11:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No Tak Jak Sie Nie Ma Nic Do Powiedzenia To Najjlepiej Obrazić

~do student! (2014-04-08 06:50)
Ocena: -1 + | - Cytuj

Spadaj stąd, oszołomie. Przez Ciebie nawet czytać mi się tych arykułów nie chce, idioto! A redakcja chyba na siłę sobie zbiera komentarze akceptując taki spam!

student1963 (2014-04-07 15:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kocham to moje miasto Racibórz i nienawidze,kocham za to że, z roku na rok pieknieje a z nadejściem wiosny w cudowny sposób odkrywam je na nowo  Nienawidze je za wegetacje i coraz większa biede w która popadaja mieszkancy.....prezydent, zamiast patrzec na Warszawe niech  zadba o  swój ogródek i robic wszystko żeby raciborzanie tutaj chcieli zostac a kobiety rodzic tutaj dzieci,zamiast uciekać zagranice............

MYSLE ZE POWALCZYC W KONCU ILE MOZNA MARNOWAC I NISZCZYC NASZA PRZYSZŁOSC MŁODZI NIECH GLOSUJA I I WYKRESLAJA Z ZYCIA NASZEGO MIASTA TYCH NIEUDACZNIKOW GPOSPODARCZYCH
Czytelnicy piszą: Zmieniamy mundurki czy zmieniamy władzę?

student1963 (2014-04-01 16:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do student1963 napisał:

Nie rozumiem jednego:W Polsce zawsze było byle jak,a ty się tutaj wściekasz.W tym kraju nikt nigdy nie myślął do przodu.Tu się żyje chwilą.Mamy konsekwencje:uciekają stąd wszyscy i coraz więcej nie wraca.Jedynie Ślązacy wracają,bo trudno im zapomnieć o swojej małej ojczyźnie.

ALE MOZEMY TO ZMIENIC

student1963 (2014-04-01 16:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

rss nasze maisto dziala aktywnie
a ja czekam na przeszep bidra moze za dwwa trzy lata
a robie co moge i umie
aty

~do student1963 (2014-04-01 10:39)
Ocena: -1 + | - Cytuj

Co zrobic jak wszyscy wyjechali do Niemiec,Anglii i Holandii?My tylko gadac potrafimy.Tobie tez dobrze gadac,bo masz tam jakas rencine.I tak ci sie udalo,gdybys mieszkal gdzies pod Lublinem to bys nawet polowy swego swiadczenia nie mial...

student1963 (2014-03-31 22:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żyje się coraz gorzej, bo ludzie narzekają zamiast probować coś zmienić. Nie chce się nikomu inwestować w to miasto - ani pieniędzy, ani energii.

POPIERAM -DO ROBOTY

student1963 (2014-03-31 22:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

NOWA JAKOŚĆ – CREDO  KOMENTATORA
To łatwe przecież takie pisanie bez podpisywania, ale mam ten komfort, że nie reprezentuję żadnej partii ani komitetu. Moim skromnym celem jest chcę przekazać opinie ludzi z ulicy, barów sklepów, poczekalni wszelakiego typu, usłyszanych i przekazanych przez ludzi tego miasta, a kogoś z zewnątrz. Ja jestem w jednym z nich tylko.  NOWĄ JAKOŚĆ -może tego właśnie szukamy i oczekujemy. Na szczęście wszyscy ci moi ludzie udzielający „wywiadu” poza kamerami i gazetami utwierdzają mnie w tym , że i ja tez mam racje.  Nasze spostrzeżenia i  opinie są podobne-może zbyt amatorskie i nie nadające się na profesjonalna publicystykę, ale za to szczere. Nie mamy jednak jak nasi leonidasi utartych schematów i patrzenia na otaczająca nas  rzeczywistość przez pryzmat posiadanych stanowisk urzędniczych czy władzy. Nie obchodzi nas żadna poprawności polityczna ani program wyborczy. Chcemy kolorowego miasta, małych sklepów, rzemiosła rodzimego na wysokim poziomie, polskich produktów i polskich supermarketów. Nie ma wśród nas obawy, że wypadniemy nagle z obiegu, ale nas nie wybiorą w następnej kadencji, nie jesteśmy tez jak niektórzy naczelnicy w UM, bojący się swojego pana Leonidasa ( co ono powie na to i owo…… albo musze robić tak jak on mi karzę albo lepiej nic nowego nie wymyślać, bo to morze się nie podobać, itd.). Nie musimy być wierni i mierni jednocześnie.
-MŁODZI W WAS NADZEJA

student1963 (2014-03-31 22:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Młodzi Do Roboty

student1963 (2014-03-30 21:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wybory będą na jesień samorządowe a do europarlamentu chyba w maju.Trzeba szczególnie wreszcie podziękować prezesowi i temu układowi

TO CHYBA CZASNAJWYŻSZY

student1963 (2014-03-30 12:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kocham to moje miasto Racibórz i nienawidze,kocham za to że, z roku na rok pieknieje a z nadejściem wiosny w cudowny sposób odkrywam je na nowo  Nienawidze je za wegetacje i coraz większa biede w która popadaja mieszkancy.....prezydent, zamiast patrzec na Warszawe niech  zadba o  swój ogródek i robic wszystko żeby raciborzanie tutaj chcieli zostac a kobiety rodzic tutaj dzieci,zamiast uciekać zagranice............

CHURA TO JEST MOJJ GŁOS DZIEKI ZA TAKIE KROTKIE ACZKOLWEK RZECZOWE

student1963 (2014-03-30 12:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Każde miejsce pięknieje na wiosnę i wydaje się ładniejsze, ale niestety nie każde jest tak zabite dechami jak Racibórz.

NIESTETY MASZ RACJE
ALE TAK TOJEST JAW U WLADZY HISTERYK I PANI NAUCZYCIELKA

~niestety (2014-03-28 06:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Każde miejsce pięknieje na wiosnę i wydaje się ładniejsze, ale niestety nie każde jest tak zabite dechami jak Racibórz.

~Nutka1963 (2014-03-27 18:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kocham to moje miasto Racibórz i nienawidze,kocham za to że, z roku na rok pieknieje a z nadejściem wiosny w cudowny sposób odkrywam je na nowo  Nienawidze je za wegetacje i coraz większa biede w która popadaja mieszkancy.....prezydent, zamiast patrzec na Warszawe niech  zadba o  swój ogródek i robic wszystko żeby raciborzanie tutaj chcieli zostac a kobiety rodzic tutaj dzieci,zamiast uciekać zagranice............

student1963 (2014-03-27 11:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do student1963 napisał:

Nie rozumiem jednego:W Polsce zawsze było byle jak,a ty się tutaj wściekasz.W tym kraju nikt nigdy nie myślął do przodu.Tu się żyje chwilą.Mamy konsekwencje:uciekają stąd wszyscy i coraz więcej nie wraca.Jedynie Ślązacy wracają,bo trudno im zapomnieć o swojej małej ojczyźnie.

ALE MOZEMY TO ZMIENIC

student1963 (2014-03-24 20:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

NO FAKT TU SIE MYSLI NA CZTERY LATAALBO PRZED WYBORAMI
- A MOZE TAK RAZEM POSIEDZIEC POMYSLEC CO ZROBIC ZEBY TO MIASTO SIE ROZWIJALO BYLA PRACA -ZSATONÓWCIE SIE ZRÓBCIE PROGRAM PONADPODZIAŁAMI TAKI CO ZA 4 8 I 20 LAT DA TEMU MIASTU SUKCES A NIE *** SIE ZAJMUJECIE
NO ALE......JESTEM JUZ WKU................
Plotkara: Czego nie udało się Panu zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Przydupas: To jest pytanie, na które  nie wolno mi głośno odpowiadać, głównie dlatego że nie ma  jeszcze strategii leonidasa. A poza tym zawsze można zwalić jak coś nie idzie , że tak komórka jest niewłaściwie zarządzana, chociaż zawsze może być lepiej zarządzany, gdy na czele stoi nasz prezes  klubu. Natomiast to jest jakby koniecznooość, przecież nie oddamy jak janukowycz  swej władzy. Niezwykle ważne jest to aby się utrzymać To jest niezwykle istotne.

Plotkara: Czy zamierza Pan ponownie kandydować do rady leonidasa

Przydupas: Tak

~do student1963 (2014-03-23 13:30)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Nie rozumiem jednego:W Polsce zawsze było byle jak,a ty się tutaj wściekasz.W tym kraju nikt nigdy nie myślął do przodu.Tu się żyje chwilą.Mamy konsekwencje:uciekają stąd wszyscy i coraz więcej nie wraca.Jedynie Ślązacy wracają,bo trudno im zapomnieć o swojej małej ojczyźnie.

student1963 (2014-03-20 19:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

MARNYM JEST NASZ WLADCA LEONIDAS BO GOSPODARCZO LEZYMY I TAKIE WIELKIE NIC U NAS
ALE CO TAM MOZEMY SIE CIESZYC ZE NASZ CHOCIAZ PO PJANEM NIE JEDZI JAK INNI WLODARZE MIAST
CHWAŁ CI LEONIDASIE W KARTACH HISTORII MIASTA ZAPISZESZ SIE JAKO;
ZASTAŁ MUROWANA A ZOSTAWIŁ ZRUJNOWANĄ

student1963 (2014-03-17 13:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Polityczne Dnoooooooooo

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog