29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-12-13 17:09:28 Relacje

Prezydent Lenk rozprawiający o relacjach damsko męskich, a starosta Hajduk o perypetiach bacy... Niemożliwe? 13 w piątek wszystko zdarzyć się może! Do tego jeszcze Los Isbos i M. Labus [zobacz WIDEO]. Koniecznie zobacz  ZDJĘCIA z części I>>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (24): Starosta i prezydent powalili publikę Gwiazdki Serc [WIDEO] Strony: 1Dodaj komentarz
student1963 (2014-01-27 15:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

NIECH ZYJE BAL…..
W tym naszym ukochanym mieście nigdy lepiej nie będzie. Przecież jak się słucha Pana K. i  Starostę Powiatu, to odnosi się wrażenie że to jest plan działań obu Panów. Zlikwidować szkoły zawodowe, nie pozwolić młodzieży chcącej zdobywać zawód, na kontynuacje nauki w Raciborzu. Tak właśnie likwiduje się przyszłe zawody, a dobrzy nauczyciele z doświadczeniem tracą pracę. Niepokornych nauczycieli się wycina ( pamiętam akcję pana Szypowskiego ,dużo obiecywał i zostawił nas na lodzie w nosie mam taką lewicę). Niech Panowie jadą do Cieszyna , gdzie szkoła gastronomiczna produkuje fachowców, na których czekają zakłady pracy. Niestety drogi rowerowe i boiska nie dadzą nam chleba. My młodzi pryskamy z tego miasta. W innych miastach dyrektorzy szkół maja obowiązek zamieszać w BIP informacje o wakatach i warunkach zatrudnienia w swoich szkołach- u nas to informacja zdobywana po znajomości. Ktoś mówi: „Przy tej ilości młodzieży, by ratować szkoły, musimy dokonać połączeń, co pozwoli stworzyć lepszą ofertę dla uczniów.” – to gdzie czyny?!
Nic tylko życzyć miłego balu w całym 2014 roku na ciepłych posadkach

~do oburzony (2013-12-18 07:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A kogo chciałbyś tam jeszcze zobaczyć? Napisz, może organizatorzy zaproszą te osoby w nastepnym roku.

~Oburzony (2013-12-17 17:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te same twarze co roku, te same głosy. Nie dopuszczacie nowych z zewnątrz Waszego klanu.

~waleń odrzańsk (2013-12-16 17:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy redakcja portalu mogłaby wyjaśnić, co należy rozumieć przez "powalenie publiki"? Z góry dziękuję.

~efka (2013-12-16 16:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lenk cieniutki ostatnio, co rok to słabiej. Hajduk trzyma poziom.

~Do tytu (2013-12-16 10:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zastanów się nad swoją wypowiedzią: "Co ma piernik do wiatraka". Jednak nie ulega wątpliwości , że był to termin niefortunny, wręcz zlekceważenie ofiar stanu wojennego. Hańba!

~hmm (2013-12-16 09:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hajuk rzeczywiście się postarał, ale Lenk dał ciała (jak zwykle z resztą).

~tytu (2013-12-16 06:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... tak na marginesie, ciekaw jestem ilu PATRIOTÓW krytykujących dobór terminu gwaiazdki, miało wywieszone flagi narodowe np 11 listopada. Pozdrawiam.

~bios (2013-12-15 22:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niestety to prawda to była duża niezręczność w taki dzień bawić się beztrosko .Skojarzyło mi się  jak w histori  sa momenty jedni się cieszyli podczas gdy inni tracili życie lub byli męczeni .

~Niezadowolony (2013-12-15 22:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rocznica Stanu Wojennego, Spotkanie z Krzysztofem Zanussim i Jego film
a do tego "Gwiazdka Serc". Brak koordynacji imprez w tym mieście.
Jak można było w taką bolesną dla Polaków rocznicę 13 grudnia zorganizować Wygłupianki i zabawę na scenie RCK i to jeszcze z udziałem Prezydenta i Starosty. Już zapomnieliście ofiary Stanu Wojennego. Ludzie bójcie się Boga. Gdzie wASZ PATRIOTYZM?

~ach te baby:P (2013-12-14 18:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wystep prezydenta... cala prawda:D

~gerat (2013-12-14 09:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłem pierwszy raz na gwiazdce. Ogolne wrazenia: super!! Zroznicowany program, wartka akcja, 0 nudy. Troche dlugie, ale o dziwo, nie przeszkadzalo mi to w ogole:) szacunek dla organizatorow i wykonawcow!!!

~basta (2013-12-14 09:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Towarzystwo wzajemnej adoracji, co roku te same osoby. Klan zamknięty dla nowych :) Przyznać trzeba, że prezydent i starosta stanęli na wysokości zadania i wyszło OK, żeby tak zawsze było w zarządzaniu, to byłoby super.

~kalwi (2013-12-14 07:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

myślę, że w taką rocznicę jak 13 grudnia koncert charytatywny nie jest jakimś wielkim naruszeniem norm obyczajowych... ;) robi się gorsze rzeczy (np. tvp emitująca jakieś kretyńskie komedie w rocznicę wybuchu powstania warszawskiego...)

~hajer (2013-12-14 07:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A gdzie hajery z Brzezia?

~bywalec (2013-12-13 22:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Grupa wykonawców niemal hermetyczna. Innym odmawiają. A przecież można by było z tego zrobić szopkę raciborską z satyrycznym pokazaniem niektórych wydarzeń w tym mieście i powiecie.
Ponadto na raciborskiej scenie humor i wesoło 13 grudnia a w Warszawie i innych miastach marsze i modlitwy za tych którzy zginęli podczas stanu wojennego/ok. 100 osób/ i za tych którzy przeżyli piekło internowania. To niefortunna data dla takiej imprezy w Raciborzu. Można by posądzić organizatorów o bojkot polityczny. Przecież gwiazdkę można było zorganizować w sobotę.

~@gwiazdkowicz @aspat (2013-12-13 22:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Poziom utrzymany /powiedzmy/, niestety coraz więcej mielizn. I duszenie się we własnym sosie. Witek Ostrowicz z ekipą jak zwykle bezbłędni. Dzięki nim 13-tka uratowana. Mam nadzieję, że Gwiazdka @2014 się odbędzie;)

~aspat (2013-12-13 21:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wróciłem z imprezy - nie powiem była na fajnym poziomie. Jednak nie trudno odnieść wrażenia, że przez 13 lat w imprezie niewiele się zmienia. Ledwie zauważalna zmiany w wykonwacach. To moim zdaniem taki poczatek schyłku imprezy. Obym się mylił lub/oraz oby oranizatorzy na czas znaleźli nowe pomysły... tego trzeba im zyczyc. Ale generalnie GRATULACJE.

~edi (2013-12-13 21:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak mówią: poznaje się go po tym jak konczy

~gwiazdkowicz (2013-12-13 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Łysy niestety położył całą imprezę. Nie pamiętam słabszego finału, a zaliczyłem siedem Gwiazdek.

~urzędnik (2013-12-13 21:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lenk od kilku lat coraz słabiej wypada. najlepszy byl jak zaspiewał: "Kto mnie tutaj pogoni...". Natomiast Hajduk - ok, trzyma poziom. Wprawdzie pomysl na wymieszeanie cytatów trochę już się "opatrzył" to jednak nadal smieszy.

~anna_g (2013-12-13 20:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ach te nasze raciborskie media:D nie trzeba wydawać 50 zł i zobaczy się więcej niż będąc na imprezie. Żeby nie było: nie czepiam si ę ;)

~Leto (2013-12-13 20:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lenk i Hajduk to powinni dla odmiany coś na poważnie zrobić, bo cały rok robią sobie z nas jaja:D fajna impreza, mi też występ starosty przypadł do gustu, coś musi być na rzeczy. A cytaty Lenka: smutna prawda:) pozdro600!

~fajne (2013-12-13 19:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

lenk jak lenk, przeczytal, fajne, ale nie jeego, ale pan hajduk - szacuneczek!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog