29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-10-10 00:00:00 Relacje

Całkowicie amatorskie, całkowicie spontaniczne, całkowicie improwizowane... a jednocześnie perfekcyjne - taki jest teatr Grażki.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (84): "Art Atak" to finał "Wakacji ze Sztuką" Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~XXL (2005-10-12 10:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cd.Wy wchodzicie " w życie z cesarskim blaskiem", macie "konstytutywny dla renomy miasta cel", zarzucacie nam miszkańcom,iż "zamknięci jesteśmy mentalnie na świat zewnętrzny", że trapi nas konformizm, że nastawieni jesteśmy "na archaiczne wzorce kulturowe"!!! Swoją drogą prosze łaskawie rozwinąć temat.To interesujące. Piszecie,że Racibórz importuje wykonawców podczas "Dni Raciborza" a sami to czynicie. Przykłady? Tylko z tego co Sami napisaliście o Sobie : Zuzanna Janin, "Czaban", "Adan"!!!   

~XXL (2005-10-12 09:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No cóż, nie sądziłem,że wywołam aż tak wielkie oburzenie u osób,które nastawione są na dialog, "zwiększenie horyzontów intelektualnych i kulturalnych"!!! Nie chcę uprawiać "idiotycznej krytyki".Chcę zabrać jedynie głos w konkretnej sprawie panie P.Dominiak. Nic więcej, chyba, że oczekujecie tylko pochwał? Chcę zwrócić uwagę na fakt,iż brakuje Wam wewnętrznej pokory, która cec*e np. Stowarzyszenie Rosynant. To, że są odkrywczy i dobrzy w pomysłach, nie pada z ich ust. To mówią odbiorcy.

~Piotr Dominiak (2005-10-11 15:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A z kolei idiotyczna krytyka w stylu "jak na razie nie odkryliscie Ameryki" (nie chcemy odbierac Kolumbowi jego dokonan) jest w Raciborzu zjawiskiem niemalze tradycyjnym. Ale jesli ktos nie ma zadnych pomyslow i od wielu lat drepcze ciagle ta sama, udeptana sciezka to z pewnoscia urozmaiceniem bedzie dla niego ta pusta krytyka. "Zeby nie powiedziec: krytykanctwo" :-) Jak mawia jeden z raciborskich VIPow.

~Piotr Dominiak (2005-10-11 15:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czesto slysze komentarze tego typu, ze nieczego nowego nie odkrylismy, nie odkrywamy i wykorzystujemy pomysly innych. I - co mnie dziwi - ciagle slysze te komentarze od osob z pewnego srodowiska, ktore nie potrafia zrozumiec, ze naszym celem nie jest odkrywanie nowosci.  Z drugiej jednak strony dzialalnosc niezaleznych, mlodziezowych grup takich jak ASK czy Rosynant jest w Raciborzu rzecza niezwykle nowa i odkrywcza.

~XXL? (2005-10-11 13:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

XXL to chyba jakaś gwiazda wielkiego formatu (nick mowi za siebie) o odkrywaniu Ameryki marzy, ale chyba się nie zorientował że Wiek Wielkich Odkryć mamy - niestety -za sobą... Wiele złego te odkrycia narobiły swoją drogą i trzeba wielu starań - współcześnie- aby coś naprawić. Również w dziedzinie    relacji między ludźmi. ASK podejmuje to wyzwanie. To co jeszcze pozostało do odkrycia,  to my sami.

~XXL (2005-10-11 07:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No swietnie.Ale jak na razie nie odkryliscie Ameryki. Drepczecie udeptana sciezka. Zrecznie wykorzystujecie pomysly innych. Wstep to intelektualny belkot. Ale zycze powodzenia.

~Ala:) (2005-10-10 16:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

WSPANIALE!! naprawde gratuluje sukcesow i zyce ich jeszcze wiecej...dzuo wiecej:) macie szanse i nie zmarnujcie jej:)

~anty-Frączek (2005-10-10 11:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wspaniale kochani!!! We własnym imieniu wam dziękuję za odwagę i pomysły( dość niekonwencjonalne - ale właśnie o to w tym wszystkim chodzi). Jeśli możecie to uzbierajcie więcej kolegów z PWSZ do tego dzieła. Proszę bardzo PWSZ już daje pierwsze dobre owoce i oby tak dalej!. Życzę wiele sukcesów w sztuce i na uczelni:)). Przynoście sławe Raciborzowi i jego PWSZ. To się nazywa młoda krew i nowe pomysły!!!

~Brutus (2005-10-10 11:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chłopcy i dziewczęta... POWODZENIA! Nie ma co prawda sensu popadać w kompleks stolicy, bo tam z kulturą też nie najweselej, ale do dzieła! Swoją drogą... największym problemem w konstruowaniu kultury w Racku jest coś co w TV nazywa się "oglądalnością" - jest ambitnie - nie ma publiki (przyzwyczajonej do popu) - nikt nie chce dać na to kasy - wszyscy zaczynają twierdzić że widocznie impreza była kiepska i najlepiej tego więcej nie robić. Ale trza być bojowym. Dont ASK what America can...

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog