29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-04-24 12:16:11 Wiadomości

Wielu ludzi starszych, schorowanych, często nie jest w stanie dojść do kościoła na Mszę św. Nie mają też osób bliskich które  by ich dowiozły samochodem. Pozostało im jedynie wysłuchanie Mszy św. z radia czy telewizji.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Busem bezpłatnie do kościoła Strony: 1Dodaj komentarz
~aha (2013-05-16 10:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

weż sobie zobacz jaki pałac Rydzyk buduje sobie za pieniądze biednych ludzi, którzy dzieciom na buty nowe dać nie mają z czego, ale codziennie wrzucają do koszyczka 10 zl. To jest 300 zł miesięcznie. Można z tego wyżywić całą rodzinę,a  nie budować pałace.

~bankier (2013-05-16 09:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Matole! Wrzuc biednemu do kubka, a nie czarnym sotniom, którzy przekazuja do dyspozycjio PAPIEŻA NASZEGO               5 000 000 dolarów! Francik zrobi z tym porzadek , ch!yba!?

~do aha (2013-04-30 09:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zacznij wpierw chodzić do kościoła, najlepiej do Mikołaja, potem zacznij coś dawać do koszyczka - dopiero wtedy Twoje uwagi moga zostać przemyślane. Jeśli w kościele zbiera się na pojazd i paliwo by dowozić chorych parafian  na mszę, to co Ciebie tutaj irytuje? Jak zwykle nie chodzący do kościoła mają najwięcej do powiedzenia i pierwsi pchają się do "dysponowania" pieniędzmi z koszyczka, do których nie wrzucili ani grosza.

~aha (2013-04-30 08:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja nie podważam żadnych decyzji, ludzie! ja tylko wyrażam swoje zdanie i niechęć do wydawania moich pieniędzy na autobus wożący staruszków do kościoła.

~Do aha (2013-04-29 21:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty człowieku na wszystkich portalach podważasz decyzje Kościoła wręcz atakujesz Jego działalność.Mam wrażenie, że kiedyś jako ochrzczony katolik w życiu pobłądziłeś i teraz wypisujesz takie brednie. Lepiej siedź cicho i nie przeszkadzaj a swoje mądrości zostaw dla siebie.
Nie Ci Bóg błogosławi a Duch Swięty oświeci.

~Zuzanna (2013-04-29 18:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie dawaj wogóle pieniedzy i nie pisz idiotyzmów a na stare lata kiedy będziesz sam proś się żeby gdziekolwiek Cie zawieziono. Odpowiedzi nie oczekuję i nire zamierzam polemizować.

~aha (2013-04-29 13:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No przepraszam bardzo, ale mam nadzieję, że będę mógł sam zadecydować na co idą moje pieniądze. I na pewno ich nie przeznaczę na dupowożenie staruszków do koscioła. Na wycieczki, za granicę, do teatru - może. ale nie do kościoła!

~Do aha (2013-04-28 19:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla dobra tych nieszczęśliwych i chorych ludzi zapłacisz TY i ja, z prawdziwą radością.

~aha (2013-04-24 13:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A że tak bezcelnie zapytam: kto będzie płacił za te wycieczki do kościółka? Pan Bóczek?

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog