29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-09-26 00:00:00 Podstawówki

26 września w Szkole Podstawowej nr 11 obchodzono Europejski Dzień Języków Obcych. Jego celem było poszerzenie wiadomości uczniów o krajach, które wraz z Polską w maju 2004 roku przystąpiły do Unii Europejskiej.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (259): Europejski Dzień Języków Obcych w SP 11 Strony: 1 2 3 4 5 … 11Dodaj komentarz
~...wnik (2006-10-03 09:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do A-F Coś cieniutka ta próba wybrnięcia z zaistniałej sytuacji. Oj cieniutka. Postaraj się trochę...

~A-F do jo (2006-10-03 09:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To proszę sobie sprawdzić jak wygląda w sejmowych komisjach. A tak przy okazji to nie są moje statystyki lecz oficjalne informacje sejmowe codziennie aktualizowane na stronie internetowej sejmu. Tak się składa, że obaj panowie są w 2 komisjach. Nie podkopuję dołki Markowiakowi ale pokazuję jak wygląda jego "aktywność" w parlamencie - aż chce mi się zacytować tytuł filmu nakręconego przez Osuchowskiego NIECH PRZEMÓWIĄ FAKTY!!!!

~jo do A-F (2006-10-03 07:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proszę, nie manipuluj ludzmi. Sprawiasz wrażenie rozgarniętego faceta, który się zna na wielu sprawach, o wielu rzeczach wie, ale który tę swoją wiedzę wykorzystuje w dość nijaki sposób. Taki by ogłupić, omamić i oszołomić czytelnika. Tak by bardzo głęboko ukryć sedno sprawy, a zwracać uwagę na bzdety. Jednym słowem- uprawiasz czarny PR.

~jo do A-F (2006-10-03 07:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesteś chyba naprawdę naiwny, jeśli myślisz, że prawdziwa polityka rozgrywa się na sali sejmowej. Prawdę mówiąc, sama nie wierzę, w to że ty tak myślisz. Myślę, żę masz jakiś itneres w podkopywaniu ... i liczysz, że ludzie się dają nabrać na te twoje statystyki. Poza tym skąd wiesz jaki jest wkład naszych dwóch posłów  w prace komisji? Być może Siedlaczek tylko dużo mówi, natimiast MArkowiak być może ma wpływ na kształtowanie prawa. Nie wiem, nie bywam na tych komisjach, pewnie jak i ty.

~...wnik (2006-10-02 22:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do A-F. To co wyliczyłeś nadaje się na osobną dyskusje, sam jednak musisz przyznać, przy całej sojej miłości do AM, że płodność lub bezpłodność w zadawaniu pytań nie wiele znaczy. Nie świadczy też o polityku. Możesz przy odrobinie wysiłku sprawdzić ilość interpelacji posłów samoobrony, Wrzodaka lub innych oszołomów. Nie są to chtba wzory do naśladowania, czy budzące szacunek ? Ale za to jakie płodne...

~A-F (2006-10-02 22:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...gdyby ponownie został wybrany na prezydenta Raciborza. Czy potrzebny jest naszemu miastu człowiek o takich "kwalifikacjach"? - decyzję pozostawiam zdrowemu osądowi wyborców.

~A-F (2006-10-02 22:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Minął kolejny miesiąc więc zaglądamy na Wiejską by sprawdzić jak posłowie realizują kredyt zaufania przydzielony przez wyborców. Oczywiście podaję wyniki od początku kadencji Sejmu. Markowiak-wypowiedzi 23/ interpelacje 11/ zapytania 1/ pytania 0/ oświadczenia 1. Siedlaczek-wypowiedzi 103/ interpelacje 79/ zapytania 11/ pytania 2/ oświadczenia 25. Łatwo zauważyć, że jeden z panów, który ponownie chce być prezydentem SRC ma w d...e wyborców i zbija bąki. Prawdopodobnie to samo będzie chciał robić

~do ...wnik (2006-09-03 11:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ty chyba nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi...

~...wnik (2006-09-03 08:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To co się dzieje w komentowanej sprawie jak i same komentarze to jakiś surrealizm i totalna żenada. Wiele większych miast dużo by dało żeby mieć w Sejmie dwóch swoich reprezentantów.Oni powinni być hołubieni przez lokalne elity i społeczeństwo,a w zamian za to, niezależnie od swojej przynależności partyjnej,powinni lobbować na rzecz swego miasta.Tymczasem panowie posłowie z sobą walczą,a większość się z tego cieszy i próbuje dopiąć łatkę jednemu lub drugiemu. W ten właśnie sposób przegrywamy.

~A-F (2006-09-02 23:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Andrzeja miedzianowłosego chcecie lustrować??:)))Wtedy by się okazało czy jest to czysta miedź czy jakieś wredne domieszki:)))

~hm... (2006-09-02 21:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A propozycja zlustrowania Andrzeja M. przez IPN jest całkiem ciekawa.

~hm... (2006-09-02 21:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, zajaśniało. RM chyba znów w LO. Dyrektorka spękała. Swoją drogą może warto by wybrać na to stanowisko osobę inteligentną. 

~Benjamin (2006-09-02 12:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ojjj. Mogłoby to być zbyt niebezpieczne dla naszego osła

~Do posła AM (2006-09-02 12:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie pośle, a może by tak wzorem Zyty Gilowskiej jakaś autolustracja?

~A-F (2006-09-02 11:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chciałbym poinformować, że w sprawie, która tak rozemocjonowała dyskutantów w ostatnich 60 komentarzach zajaśniało słońce (jak to się mawia: z pomocą żyjących i nieżyjących).

~jo (2006-09-01 21:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co do liczenia baranów- nie, dziękuję, znam lepsze sposoby na bezsenność. Liczenie baranów może się skończyć tym, że przybiorą twarze znanych nam osób i zamiast snu, będę miała koszmary...

~jo (2006-09-01 21:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I wychodzi na to, że nasz radny jest seksistą! A nasze wojsko- już nie. Wczoraj słyszałam, jak oficerki się skarżyły, że w 6 miesiacy ciąży, nie są w stanie dopiąć mundura ;)

~A-F (2006-09-01 21:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko pułkownik? a generał już nie?. A jeśli pułkownikiem jest kobieta to co?. Pan jakiej jest rangi - podpułkownik?. Pańskie ordery za rotacje w Oficynie i Scribie wskazywałyby na rangę samego Marszałka.

~Ryszard Frączek (2006-09-01 21:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spocznij może mi dać tylko pułkownik, nie kobieta więc A-F się zastanów.

~A-F (2006-09-01 21:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale musisz "jo" dać radnemu komendę SPOCZNIJ! gdy chcesz by Ci odpisał bo cały czas biedny stoi na baczność:))

~do A-F (2006-09-01 21:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A stygmatyka google znają;) Nawet mi taką opcje zaproponowały ;), ale odrzuciłam... To słowo w końcu znam;)

~Ryszard Frączek (2006-09-01 21:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proszę liczyć barany, owce i osły. To pomaga. A nawet daje

~jo (2006-09-01 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem Panie Frączek. CZy to cos o czym może wiedzieć tylko mężczyzna? Zamieniam się w słuch...;) Nie zasnę do rana! Proszę mówić!

~Ryszard Frączek (2006-09-01 21:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do jo. Nie wiesz kto to stymatyk? Pewnie dlatego, że nie jesteś mężczyzną.

~A-F (2006-09-01 21:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A może chodziło o stygmatyków?:)))

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5 … 11
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog