29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-09-26 00:00:00 Podstawówki

26 września w Szkole Podstawowej nr 11 obchodzono Europejski Dzień Języków Obcych. Jego celem było poszerzenie wiadomości uczniów o krajach, które wraz z Polską w maju 2004 roku przystąpiły do Unii Europejskiej.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (259): Europejski Dzień Języków Obcych w SP 11 Strony: 1 2 3 4 … 11Dodaj komentarz
~111 (2007-05-04 10:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Takich A.M. jest wielu w naszym środowisku. Ten pan jest obrazem wyborców, tych, którzy go wybrali, a jest ich trochę. Jak długo trzeba czekać na zmiany w świadomości tych ludzi, jak kto woli wyborców A. M..Obecnie poseł M.odbiera z konta diety i tak sobie pyka, mówiąc:Co mi tam oni mogą? W następnych wyborach wygłosi parę obietnic i dalej to samo. Krótko mówiąc jedę na ryby wiedząc, że i tak nic nie złowię.

~Fotoplastikon (2007-05-04 10:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A jakie można mieć oczekiwania od Posła?Ma wybudowć fabrykę za własne pieniądze.Marowiak i Siedlaczek są w opzycji.Dlatego też niewiele załatwją w urzędach.Pan Siedlaczek dzielnie pracuje publicznie,a Markowiak systemowo szefuje dużej komisji,est też członkiem Komisji Zagranicznej.To co oni mają robić?Poręczać za przestępców?Fikać fikołki na rynku..Dodo a czego Ty oczekiwałeś?Czego nie dostałeś?

~dodo (2007-05-04 09:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Poseł Markowiak to dla mnie jest moja porażka, bo niestety oddałem na niego głos. Zmarnowany z kretesem głos. Zastanawiam się czy jest mu wstyd po tym, co elektorat na jego temat ma do powiedzenia.

~A-F (2007-05-03 21:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dwa dni temu mieliśmy 1 Maja czyli dawne święto pracy więc z tej okazji zaglądamy na Wiejską by zobaczyć jak pracowali nasi posłowie. <br>MARKOWIAK wypowiedzi 42, interpelacje 13, zapytania 1, pytania 0, oświadczenia 1. <br>SIEDLACZEK wypowiedzi 181, interpelacje 104, zapytania 22, pytania 3, oświadczenia 41. Oczywiście są to wyniki liczone narastająco od momentu wygranych wyborów. Poseł Markowiak widocznie zbyt wiele czasu spędza w TV opowiadając o budkach lęgowych dla ptaków i beskidzkiej świerczynie.

~A-F (2007-02-12 10:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...dane było tym zwierzakom doczekać dnia, w którym przemawiają ludzkim głosem. Może nieszczęsna łania oczekiwała swojego partnera jelenia a poseł Siedlaczek z czystej przyjemności ją owdowił - chyba, że wdowę łanię odwiedza duch jelenia i mówi jej na pocieszenie "pociesz się tym, że zastrzelił mnie sam poseł":)

~A-F (2007-02-12 10:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po dwóch miesiącach przerwy zaglądamy na Wiejską by sprawdzić jak wygląda na dzień dzisiejszy wykaz "aktywności" naszych posłów od początku kadencji w 2005 roku MARKOWIAK wypowiedzi 34/ interpelacje 12/ zapytania 1/ pytania o/ oświadczenia 1. SIEDLACZEK wypowiedzi 146/ interpelacje 92/ zapytania 18/ pytania 3/ oświadczenia 25. Czyli dalej na wolnych obrotach sobie jedzie poseł Markowiak a Siedlaczek jest tak aktywny, że aż musiał przed Wigilią zastrzelić dzika i jelenia - szkoda, że nie ...

~A-F (2006-12-08 17:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...interpelacje 85/ zapytania 14/ pytania 2/ oświadczenia 32. Jak widać jeden z posłów jest bardzo aktywny a drugi...?

~A-F (2006-12-08 17:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Minął już miesiąc więc pora odwiedzić naszych posłów i sprawdzić jak wyglądała ich aktywność w minionym miesiącu,który jak wiemy był bardzo inensywny gdyż panowie posłowie byli bezpośrednio zaangażowani w wybory lokalne (jeden jako kandydat na prezydenta a drugi w promowaniu partii i kandydatów do rady miasta i powiatu). Tak więc zerkamy jak wygląda sejmowa statystyka aktywności: MARKOWIAK wypowiedzi 30/ interpelacje 11/ zapytania 1/ pytania 0/ oświadczenia 1. SIEDLACZEK wypowiedzi 120/ ...

~ppp (2006-11-04 11:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Markowiaka trzeba ostatecznie " spuścić " by nigdy więcej w Raciborzu nie bruździł i wstydu nam nie przynosił ! Raciborzanie do boju a raczej do URN !!! Lepszy jeden Paciorek niźli Markowiaków worek !!!

~A-F (2006-11-03 20:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...fotelu prezydenta Raciborza i nie ma zamiaru z nikim się dzielić tym lenistwem. Jednak Racibórz już nie stać na wakacyjnego prezydenta lecz na kogoś na miarę prezydenta Dutkiewicza z Wrocławia lub Fudalego z Rybnika.

~A-F (2006-11-03 20:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak co miesiąc pora na podsumowanie prac posłów zwłaszcza jednego, który ma zamiar być prezydentem Raciborza. Oto jak wygląda aktywność posłów od początku kadencji łącznie z miesiącem październikiem. MARKOWIAK wypowiedzi 26/ interpelacje 11/ zapytania 1/ pytania 0/ oświadczenia 1. A teraz SIEDLACZEK wypowiedzi 112/ interpelacje 83/ zapytania 14/ pytania 2/ oświadczenia 28. Widać jak na dłoni, ze kandydat na prezydenta ma wakacje sejmowe od dłuższego czasu a teraz ma zamiar poleniuchować na ...

~Tomash (2006-10-05 13:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie twierdze, ze byl aktywny. Twierdze, ze aktywnosc bada sie inaczej niz Ty to wczesniej robiles. I jeszcze jedno: dla mnie prezydent Osuchowski nie jest autorytetem w tej sprawie, jak i w zadnej innej :]

~h (2006-10-05 08:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

AF- to jest jedyny pożytek z niego ze go tu nie ma :) A propo efektywności: napisz podsumowanie efektywności pOsła.

~adwocem (2006-10-04 15:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wart poseł posła.Za jednym stoi Wojnar i jego zaciąg z Lenkiem na czele za drugim Wiecha i operacyjniak minionego okresu Mika St.Jak się ludziska nie zoriętują w porę to mamy 4 lata zmarnowane.

~A-F (2006-10-04 15:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O kuluarowej "aktywności" Markowiaka wypowiedział się sam prezydent Osuchowski, który jako gospodarz tego miasta być pierwszym "beneficjentem" aktywności zabiegów posła. Jak się okazuje na aktywności miedzianowłosego posła w Warszawie korzystają restauratorzy i cukiernich Malcharczyk (o ile sam nie dokłada do tego interesu)a SRC ma jedynie taką korzyść z Markowiaka w Sejmie, że czasami go nie ma w Raciborzu.

~TS (2006-10-04 13:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Razem!!!!

~Tomash cd. (2006-10-04 13:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co najważniejsze skuteczność!!! I jeszcze tak na marginesie poslowie sa czesto typowani przez komisje sejmowe czy kluby do przdstawienia zdania na jakis temat. I tak nabijaja sobie liczbe wystapien.

~Tomash (2006-10-04 12:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydaje mi się, ze badanie aktywności na podstawie statystyk sejmowych nie jest miarodajne. Większosc rzeczy dzieje się w kuluarach i jezeli ktorys z poslow staral się o podjecie jakiejs decyzji czy wywarcie presji na kogos to robił to wlasnie w kuluarach czy np. w sejmoej restauracji a nie z mownicy sejmowej. ...wnik na stuprocentowa racje. Poslowie ktorzy maja najwiecej wystapien nie sa wcale najlepszymi poslami. Wazna jest jakosc tych wystapien i waga problemow w nich poruszanych oraz ...

~S.Stefania (2006-10-04 09:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Razem !!!!!!!

~Ecik (2006-10-04 00:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Stali na liście, dmuchali w kiście

~jo (2006-10-03 18:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hahahaha;D ważne, żeby rece na kompie spoczywały ;D

~A-F (2006-10-03 18:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bez obaw. Zapoznając się z sejmową statystyką zęby miałem w szklance więc nie ma obaw bym jej zjadł;)

~jo (2006-10-03 17:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Każda statystyka może mieć kilka interpetacji... Można na tym zęby zjeść ;) Dlatego statystyki nie mówią. Mówią ludzie, którzy wybierają to, co im pasuje w danym momencie.

~...wnik (2006-10-03 09:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nadal cieniutko !!!

~A-F (2006-10-03 09:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co ja jestem niby Markowiak bym miał wybrnąć z tej sytuacji?. Napisałem jak wygląda na dzień dzisiejszy praca naszych posłów a Ty ...wnik coś mi tu piszesz o jakimś wybrnięciu z sytuacji. To, że u jednego pana praca w sejmie wygląda bardzo kiepsko (za prezydentury inaczej nie było) ma swoje odbicie w statystykach sejmowych a nie w osobie, która z nich korzysta.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 … 11
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog