29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (46): Który KEBAB w Racibórzu jest najlepszy??? Strony: 1 2Dodaj komentarz
~SMAKOSZ (2016-03-06 19:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedys na swinskim ryku - karaluch na scianie !!
Na odrzanskiej pior w kebabie :)

~klient (2016-03-01 15:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ponoc w kebabie na swinskim rynku sa karaluchy, tak mowila jedna z pracownic nie polecam !

~smakosz (2015-04-14 19:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja polecam kebabownię na Ocickiej. Kiedyś mieli swój punkt koło kina Bałtyk ale kilka lat temu przenieśli się na Ocicką. Najlepsze wg mnie kebaby.

~Tomored (2015-04-13 18:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kerbab na odrzańskiej smakuje jak papier toaletowy i w dodatku rozwolnienie dostałem.To jest dziś 13.04.2015.Naprawdę beznasdziejny.Pierwszy i ostatni raz tam jedliśmy

~Sciema (2015-03-10 11:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niektórzy z was potrafią tylko krytykować turków ale na kebaba jak idą to nic im nie przeszkadza .....jak komuś coś nie smakuje to niech nie kupuje kebaba w tym lokalu i niech idzie do innego! nawet nie wiecie ile trzeba włożyć pracy żeby był dobry kebab ! DLA MNIE NAJLEPSZY JEST NAZAR NA OPAWSKIEJ KOŁO TESCO.Bardzo miła obsługa pomimo zmęczenia pracownicy uśmiechają się miło do każdego - nawet do tych zmierzłych klientów.Zawsze mają świerze mięso i surówki.

ŁADNA Reklama ale szkoda że bez poparcia.

~prince polo (2015-01-14 23:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

koledze nie podali paragonu ???? więc dlaczego nie zapytał czy może dostać paragon ????

~prince polo (2015-01-14 23:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niektórzy z was potrafią tylko krytykować turków ale na kebaba jak idą to nic im nie przeszkadza .....jak komuś coś nie smakuje to niech nie kupuje kebaba w tym lokalu i niech idzie do innego! nawet nie wiecie ile trzeba włożyć pracy żeby był dobry kebab ! DLA MNIE NAJLEPSZY JEST NAZAR NA OPAWSKIEJ KOŁO TESCO.Bardzo miła obsługa pomimo zmęczenia pracownicy uśmiechają się miło do każdego - nawet do tych zmierzłych klientów.Zawsze mają świerze mięso i surówki.

~wścibski (2014-11-20 19:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A gdzie mozna dostać również paragon?

~Mikrus (2014-11-20 18:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapomniałem dodać że chodzi o Nazar Kebab:)

~mikrus (2014-11-20 18:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hej wszystkim głodnym, polecam kebaba na Opawskiej ta budka ma najlepsze kebaby w mieście byłem tam niedawno koleś daje takie porcje że nie mogłem zjeść, resztę zapakowali do domu i to za normalną cenę, super tak trzymać:)

~Gastro-Centrum (2014-09-10 13:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~Melania (2014-05-16 13:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam  Od jakiegoś czasu  zajadam kebaba na Opawskiej w tej budceNaza Kebab, zawsze mają ludzi a to dobry znak, że zawsze jest wszystko swieże. Wiem, że otworzyli też obok Rynku trochę mi nie po drodze ale jak  pójde na spacer to napewno tam  wstąpię. Obsługa bardzo miła i cenię sobie ich jakość . Nie ma lepszego kebaba w mieście jak  Nazar.

malwa_malwa (2014-04-24 10:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

odrzańska :)

~czarnyzmaja (2014-03-29 21:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Takiego dobrego jak na Długiej to ciężko w Polsce znaleść

~achim (2014-03-07 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Polecam kebaba na rogu Staszica i Opawskiej. Duże porcje, normalne ceny. Ostatnio jadłem i jest spoko. Podobno niedługo wprowadzą dowóz na telefon.

~patyk123 (2014-01-23 16:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mi tam oni nie przeszkadzają,jak chcecie to se otwórzcie polską reataurację zamiast krytykowac innych.  Ja lubie sobie czasem na kebsa wyskoczyc, jak dla mnie najlepsze mają na długiej. Pozdro

~Abraham Judasz (2013-09-03 12:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na prawdę?! Jedzie więcej u ciapasów, niech ich tu więcej przyjedzie,
z rodzinami i znajomymi... GL&HF! A ja tak się cieszę z mojego
miasta, że jeszcze nie wygląda jak Kraków czy Wrocław... I oby takie pozostało. O Holandii czy londynie nie wspominam

bolivvar (2013-08-26 13:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wspierajcie ich dalej, ba na pewno wszystko fakturują. Dajcie im zarobić to sprowadzą resztę rodziny. A nie można tak zjeść po polsku. "Mięso" jest świeże i pachnące - schroniska dla zwierząt zadowolone.

~kaska i marta (2013-06-30 14:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

witajcie,musze powiedziec Wam,ze bylam i w Nazar i na Dlugiej i Odrzanskiej,i na Dlugiej niezbyt mi smakowal. maly ogolnie kebab,salatek wiecej niz miesa. Na odrzannskiej jest ok. polecam big rolade!!!

~lukas (2013-06-25 09:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kebaba to pojesc yno u nos

~chlopaki z Glubczyc (2013-06-23 11:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hej laseczki i ziomki dzis po Dniach... wbijamy na odrzanska na kebab. zajebista muze dzis graja na stadionie, jak jestescie glodni to na zarcie na odrzanska wbijajcie.pozdro dla Wszystkich.

~radek (2013-06-21 20:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hej ziomki,jak przed baletami to najlepiej na odrzanska wbijajcie,zajebiste zarcie daja,po baletach tez daje im plusa bo tylko oni chyba maja otwarte do rana, a wiadomo chce sie jesc po bani. pozdro dla wszystkich smakoszy.

~lysy (2013-06-21 17:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mi smakuje kebab na odrzanskiej,ej jak czytam te opinie to...na odrzanskiej daja dobry kebab,miesa i wszystkiego jest duzo,sos zaje..sty,moim zdaniem super,polecam !!!MAJA duzo ludzi ,wiec chyba cosw tym jest,znajomi tez tam chodza jak chcadobrze i duzo zjesc .polecam Wam.

~Raciborski Ziom (2013-05-17 21:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

byłem u tego turka na długiej kebab jest spoko ;) polecam

~Poirytowany Basieńką... (2013-04-17 20:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Basieńka chyba jesteś z tego przysłowiowego Wenus, skąd pochodzą głupie zadufane w sobie, egocentryczne pipki takie jak Ty! idź się leczyć na fobię społeczną, depresję i urojenia..

Gdyby to był taki syf jak mówisz to wiekszość konsumentów tych produktów leżałaby już struta w szapitalach, a sanepidy zamykałby takie lokale... aach szkoda gadki na głupotę nie ma leku.

Taki Turek ma przynajmniej ciekawy pomysł na życie w przeciwieństwie do Ciebie marudna dewotko!!!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog