29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-09-23 00:00:00 Zdarzenia

Uprawę konopi indyjskich i maku wykryli policjanci na posesji 77-letniego mieszkańca Kuźni Raciborskiej. Mężczyzna twierdził, że rośliny przypadkowo wysiały się w jego ogrodzie...

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Konopie i mak niechcący wysiane w ogrodzie 77-latka Strony: 1Dodaj komentarz
~Pionek (2005-09-27 17:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To, że dla Brzezia w planach perspektywicznych Raciborza jest tylko wymóg budowy budynków z dachem spadzistym pasuje do dotychczasowej polityki miasta względem wszystkich dzielnic, które mają własną historię równą samemu miastu. A może by otworzyć dyskusję na temat, jaką sami chcielibyśmy mieć dzielnicę, z której jej mieszkańcy byli by dumni. Zamiast polemiki, lepsza była by forma prezentacji własnej wizji jakiegoś pomysłu. Czy otwieramy taką platformę i czy jest na to zgoda?

~darius (2005-09-26 14:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja się nie ciesze z upadku Widoku, bo mam osobiście do tego miejsce wielki sentyment.A znam sporo osób,zwłaszcza starszych,które się z tego powodu cieszyły..choć teraz jak widzą co tam się dzieje,to po cześci zmieniają zdanie...Wybacz,ale za upadek zakładów winy nie ponoszą poprzedni włodarze miasta.Miasto nie zarządzało tymi zakładami jak to sugerujesz w swojej wypowiedzi...ktoś Ci sporo namieszał.

~swój (2005-09-26 09:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Darius,otwórz tym razem i głowę. Kto w mieście odpowiada za bezrobocie i postępującą degradację tego co jest na terenie miasta. Jak widać masz dość koślawe myśli, skoro twierdzisz, że ktoś mogł się ucieszyć że Widok popadł w ruinę a zakłady upadły bo były źle prowadzone. Czuję się zobowiązany podkreślić, że brzeska szkoła jest najstarszym i najpiękniejszym budynkiem w mieście, co w niczym nie zmienia oceny szkoły w środowisku. Dla władzy szkoła jest OK, ale gdzie się podziały dzieci uzdolnione?

~darius (2005-09-25 21:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do "swój" w mojej wypowiedzi odniosze się tylko do powyższego artykuły.Z tą szkoła to chyba chybiony przykład:)no chyba,że chodzi o ilość dzieci,ale to Twoja wina mogłeś się bardziej postarać w sypialni;)Widok-z tego co wiem,to sporo osób sie ucieszyło,że to zbankrutowało.A co do EMY i Garbarnii-no cóż,to raczej wina włascicieli i ich krótkowzroczności,a nie władz miasta,to nie byly zaklady nalezace do miasta.

~swój (2005-09-25 20:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dariusz, otwórz oczy, co stało się z Brzeziem za czasów Markowiaka i jego ludzi. Widok, Garbarnia, Ema, martwa szkoła w Brzeziu to ich wizytówka w Brzeziu. Czy droga Rybnicka, linie wysokiego napiecia, ich interesuje z punktu widzenia mieszkanców. Bydlaki myślą o tym co by w Brzeziu "sprywatyzowac" albo wykonać za pieniądza miasta aby przynosiło zysk dla kolesiów. Walory rekreacyjne Brzezia ich nie interesują, ale przy okazji zauważają, że  w Brzeziu są dobre warunki na indywidualne budownictwa

~darius (2005-09-23 11:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Musze przyznac,że mam wielki problem ze zrozumieniem o co tak naprawde chodzi w powyższym artykule...Tego się nie da czytac...A tak poza tym pomysł z ujednoliceniem kolorów dachówek wcale nie jest taki głupi-patrzcie:czerwone dachówki w  Bawarii w Niemczech,czy bliżej-Krzyki we Wrocławiu.Wg mnie wygląda to bardzo ładnie.

~xxx (2005-09-23 11:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Piękny artykuł.. piękny.. Oblicza- to brzmi jak tytuł gazetki sektowej :)

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog