29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-02-01 14:09:26 Wiadomości

... ale również jego rozciąganie, tapicerstwo samochodowe i rymarstwo. Największy zakład szewski w Raciborzu znajduje się przy ul. Londzina 51 i istnieje od 1994 roku, stopniowo rozszerzając swą działalność o kolejne punkty.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (15): Szewc R. Palczewski: nie tylko naprawa obuwia... Strony: 1Dodaj komentarz
~Małgosia (2015-07-19 11:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dałam do renowacji komplet wypoczynkowy, który myślałam ze juz jest spisany na straty (mam dwa koty). Szef fachowo wytłumaczył mi na czym bedzie polegała renowacja. Zaproponował rownież zmianę koloru. Usługa została wykonana sprawnie i terminowo. W międzyczasie mogłam zobaczyć rezultaty. Jednak efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!!! Zobaczyłam nowy komplet wypoczynkowy!
POLECAM WSZYSTKIM!

~Alutka (2015-02-07 08:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadzam się z przedmówcami też oddałam buty bo wypały fleki ,po dwukrotnym spacerze z jednego buta ponownie wypadł fleczek,wróciłam do szewca,który stwierdził że chdniki nie równe żle chodze.Zrobił ponownie ,znów zapłaciłam a po spacerze znów wypadł ten sam fleczek.I ani mi się nie chce iść do niego bo będę musiała się pokłocić.

~Jerzy (2015-02-04 13:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po co Ci Panie Palczewski była ta reklama z możl;iwością umieszczenia anonimowych komentarzy. ?
Teraz wyszła z tego antyreklama.

~stała_klientka (2015-02-03 12:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przeczytałam poniższe komentarze i po prostu żal duszę ściska. Tym bardziej gdy krytykuje osoba która ledwo co potrafi pisać po polsku. Albo następnym razem podczas pisania niech używa słownika ortograficznego.
Jestem stałą klientką już od wielu lat i jeszcze NIGDY nie byłam niezadowolona z usługi zarówno jeśli chodzi o naprawę obuwia jak i innych rzeczy które oddawałam do naprawy czy przemalowania (torebka, kurtka).
Obsługa zawsze miła i uprzejma!!
Naprawdę fachowe doradztwo i wykonanie!!
Podczas rozciągania obuwia miałam zastrzeżenie, że jeszcze za mało i mnie uwierają, ale NIE BYŁO żadnego problemu i bez żadnej dopłaty buty zostały rozciągnięte jeszcze bardziej.

NAPRAWDĘ POLECAM !!

~ODRADZAM! (2014-06-25 11:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

!!!!ODRADZAM!!!! Zniszczone buty!! DROŻYZNA! Miał być wymieniony kawałek materiału, a ten pseudospecjalista naszył na stary materiał nowy! Podziórawił w ten sposób poprzedni materiał i teraz już nic nie da się odratować! W dodatku naszył  krzywo! Zmienił cały krój fason i wygląd buta!  Opinie o szewcu Rybnik ul. Powstańców i Racibórz powinni czytać wszyscy przed oddaniem obówia w te (!) napiszę kulturalmnie: ręce... bo o kulturze marzyć by wiele! Pan nie ma o kulturze bladego pojęcia. Arogancja chamstwo i wszystko czego ludzie szanowani powinni się wystrzegać znajdziecie w tym niby ekspresowym chaosie nazwanym ekspresowa naprawa obówia Rybnik Racibórz.! Pani -przesympatyczna- świeci oczami za dwutygodniowe spóźnialstwo! Żal kobitki. Jaki człowiek taka robota: wstrętna, zepsuta!!!! Drożyzna! Ale trzeba zapłacic bo z typem nie ma dyskusji. ODRADZAM!!!!

~anytreklama (2014-03-13 19:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo drogie usługi są u tego pana,to prawda. I arogancja też wysoko stoi- fleki zakładają tak,że nie raz po przejściu kilkudziesięciu metrów fleka nie ma w obcasie- składając reklamację,usłyszałam,że nie potrafię chodzić i do tego dziurawe chodniki są winne! Arogancja i ceny,ceny i kiepska robocizna i ...arogancja. Już nie wiem czego więcej tam..

~Straszny zakład, brr... (2014-03-13 17:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To ja dodam komentarz z dzisiaj. Nie dość że pan zniszcył moje buty to dodatkowo mnie obraził - wraz z małżonką, wmawiając mi że oddałam do naprawy buty z centralną pośrodku dziurą na śródstopiu. Jego zdaniem, co jest kompletną bzdurą, dziura istniała w momencie przyjęcia obuwia do zakładu a pan jak się dzisiaj wyraził nie miał obowiązku mnie o niej informować. W butach- szewca zdaniem chodziłam więc sobie z dziurą- pewnie dlatego że tak lubię. Idiotyzm. Buty były całe, pękł obcas więc oddałam do naprawy. Zaznaczam, że na kartce z przyjęciem obuwia spisanej przy mnie i w jego obecności figurowała tylko wada obcasów i ich zmiana. Pan oglądał buty z dobre pół godziny. (Gdzie dziura?) Dzisiaj okazało się że dopisano później konieczność założenia łatki na dziurze, która powstała moim zdaniem w trakcie zmiany obcasów. Totalny szok, wizerunek zakładu wymagałby przynajmniej przyznania się do winy i zadośćuczynienia już nie mówiąc o słowie przepraszam. Stało się dokłądnie odwrotnie. Państwo szewcowie byli bardzo niemili, zupełnie nie poczuwali się do winy, po awanturze rzucono mi w twarz zwrotem gotówki nie omieszkając wyrwania dopiero co wstawionych obcasów. Bardzo niekompetenty szewc, bardzo niemiły, straszny zakład brrr....,  nikomu nie polecam, omijajcie  szeerokim łukiem.

~crunch (2013-02-28 22:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wstawianie art. sponsorowanych i treści reklamowych powinno być wyraźnie oznaczone stosownie z zapisami odp. ustawy.

~reklama (2013-02-03 19:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Więc dlatego, że ma taką a nie inną opinię, i że ubywa mu klientów, dlatego tutaj się promuje.

~klient (2013-02-03 18:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Naprawiałem kiedyś u tego pana torbę skórzaną. Nie dość że wstawił mi ochydne zapięcie, a miało być tożsame z oryginalnym, to jeszcze zaśpiewał taką cenę, że powaliło mnie z nóg. Nigdy więcej.

~czy to ... (2013-02-03 18:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

,,artykuł sponsorowany,, ?

~niestety kolejna na -- (2013-02-03 18:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rowniez chcialam w ww zakladzie naprawic kozaczki. jak pan  wlasciciel mi powiedzial cene to zwatpilam, a on spokojnie powiedzial, ze moge isc do innych, ale to sa part.....poszlam mialam duzo taniej , a na razie nie narzekam. Wiec po co ta reklama teraz i zale skoro jest taki pewny swojego?????????

~byłyklijent (2013-02-03 09:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oddałem tam kiedyś buty żony do naprawy expresowej,ktoś tam z pracowników był chory więc buty dali do naprawy do Głubczyc, potem buty gdzieś zaginęły wsumie czekałem na naprawę ponad tydzień a jak przyszło do płacenia to nawet o złotówkę nie spuszczono mi z zapłaty za stratę czasu i nerwów przypominam ze buty expresowo pownni zrobić w trzy dni więcej tam więcej nie pujdę, polecam szewca na mysłowickiej obok wieżowców robi szybciej i taniej bo ma mniej klijentów

~obcas (2013-02-02 20:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja osobiście nie dawałem swoich butów temu panu. Jednak moja mama dała mu swoje buty do naprawy, a kiedyś babcia. Jedna i druga narzekała na jakość świadczonej usługi a także kosmiczne ceny.

~ja (2013-02-02 19:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedyś oddałem buty mojej żony do klejenia do p. Palczewskiego. Zniszczył buty mojej żony i twierdził że to ja próbując napawic te buty spartoliłem robote. Dlatego pytam po co  ja oddając buty do naprawy  do "fachowca" sam bawiłbym się w klejenie butów skoro oddałem buty w dobre ręce,  które niestety tylko chcą brać kasę. Nie polecam tego pana i jego punktów pseudo naprawy obuwia bo to dno jest i tyle.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog