29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-01-02 13:41 Pozostałe  Autor: tak nie moze być!

upload/small_40ScreenShot001.jpgZakres ich czteroletnich studiów nie obejmuje ekonomii, ani zadnych nauk scisłych! Dlaczego robia to co robia! Przyczyniaja sie do dezorganizacji ładu i miru społecznego! Panstwo łózy na nich krocie z budzetu! Kto dał im mandat ,,władzy,,?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (540): Dlaczego dezorganizuja Polskie Panstwo? Kim są? Strony: 1 … 20 21 22Dodaj komentarz
~Wierny (2013-01-04 12:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Za dużo tu faszyzmu ! ! ! 
"Przecież on jest Żydem"
"A jak to bywa u "chrześcijańskich uczonych" w protestantyzmie, ilu takich uczonych, tyle różnych niedorzeczności i niekonsekwencji logicznych."
A tu już niewiedza razi ! ! !
"...na przykład pana Adolfa Hitlera, który uważany był za dobrego katolika walczącego z ateizmem, jak i pana Józefa Stalina, który przecież kształcił się w prawosławnym seminarium."
"Historia Koscioła, od ,to historia ....zbrodni przeciwko ludzkości! I nikt nie jest w stanie wykreslic tego z jego stron"
Kościół popełniał grzechy, za które Papież Bł Jan Paweł II przeprosił ludzkośc za Średniowiecze. To co tu się objawia, na tym forum, to szatańskie werstety! ! !  Bóg ostrzega człowieka w Dekalogu "nie będziesz miał bogów cudzych przede mną", " nie zabijaj", "miłuj bliźniego swego jak siebie samego"
Bóg daje życie i sam powołuje do Siebie naturalną śmiercią . Owszem, Bóg daje też życie (Hitlera, Stalina i innych złych ludzi) by Ci swoim zyciem i wyborem wpływali na życie innych, min. poza Dekalogiem przykazań. Każdy człowiek otrzymał od Boga, wolną nie przymuszoną wolę wyboru ! ! !  Bóg boleje nad każdą utraconą duszą, dlatego swojego Syna Bożego poslał na Ziemię, by odkupił swoją śmiercią na Krzyzu te utracone dusze. 
Nie przyszło Wam do głowy, że Bóg wszechmogący może zgładzić całe zycie na Ziemi jednym słowem ! ! !  ???
Człowieku, nie wyręczaj Boga, boś nie jest do tego powołany, by zabijać - "Człowiek człowiekowi zgotował ten los" tak napisał człowiek po okropnościach wojny, na bloku śmierci w Auschwitz.
Nie zaczynajcie w taki sposób Nowego Roku ! ! !

~rodowód (2013-01-03 17:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dlaczego ten komediant zabiera głos w sprawie Kościoła? Przecież on jest Żydem, co można łatwo sprawdzić. Dlaczego nie wyraża opinii o tym co dzieje się w synagogach lub o tym jakie piekło urządzają Żydzi Palestyńczykom i cywilom.

~uczony (2013-01-03 13:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W internetowych przeglądarkach wszystko jest i każdy może urosnąć do rangi chrześcijańskiego uczonego, jaka szkoda, że tylko w bardzo wąskim gronie wyznawców.

~szperacz (2013-01-03 13:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_64ScreenShot002.jpg

~szperacz (2013-01-03 13:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Martin Dibelius
Martin Dibelius (1883–1947) was Professor of New Testament at the University of Heidelberg, Germany, and one of the most important biblical scholars of the twentieth century. Among his many publications in English are From Tradition to Gospel (1934), The Sermon on the Mount (1940), Paul (1953), and The Pastoral Epistles (Hermeneia; Fortress Press, 1972).
Chyba umiesz obsługiwac przedladarki internetowe?

~uczony (2013-01-03 11:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Martin Dibelius? Nie znam takowego. Coć musi to być kiepski uczony, bo nie znam jego wypowiedzi i przemyśleń. A jak to bywa u "chrześcijańskich uczonych" w protestantyzmie, ilu takich uczonych, tyle różnych niedorzeczności i niekonsekwencji logicznych.

~wystarczy sprawdzic żródł (2013-01-03 11:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli papieże i sędziowie inkwizycyjni, autorzy dzieł promujących zabijanie, wysyłanie na stos niewinnych ludzi, naćpali się jakiejś ówczesnej amfetaminy i pod jej wpływem wywracali świat do góry nogami, to chyba można także wytłumaczyć działania morderców dziesiątków milionów ludzi, na przykład pana Adolfa Hitlera, który uważany był za dobrego katolika walczącego z ateizmem, jak i pana Józefa Stalina, który przecież kształcił się w prawosławnym seminarium.
Przecież naziści walczyli pod hasłem „Gott mit Uns” (Bóg z nami), a ich Führer napisał w „Mein Kampf”: „I odtąd właśnie uwierzyłem, że działam zgodnie z wolą Wszechmocnego Stwórcy, że broniąc się przed Żydami, spełniam dzieło Boże”.
Tak więc holocaust był spełnieniem dzieła Bożego, jakby wykonaniem woli Wszechmocnego tak ściśle realizowanej przez Kościół.
Antysemityzm nie był przecież wymysłem Hitlera. Otrzymał go w spadku po doktrynalnej, chrześcijańskiej nienawiści do „morderców Chrystusa”. W konsekwencji tego powstały: Auschwitz-Birkenau, Dachau, Sachsenhausen, Gross-Rosen, Majdanek, Treblinka, Sobibór i inne obozy zagłady.

~wiking (2013-01-03 11:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prawda jest taka, że wszystkie udogodnienia socjalne czasów nowożytnych zostały stworzone nie przez Kościół, lecz przeciw niemu. Że ludzkość zawdzięcza prawie wszystkie bardziej humanistyczne formy i reguły współżycia świadomym swojej odpowiedzialności czynnikom pozakościelnym. Że Kościół, jak pisze nie wróg chrześcijaństwa, lecz wybitny teolog protestancki, Martin Dibelius, zawsze stanowił „straż przyboczną despotyzmu i kapitalizmu”. „Dlatego też wszyscy, którzy pragnęli poprawy warunków życia na tym świecie, musieli — jak wyznaje ten chrześcijański uczony — walczyć przeciw chrześcijaństwu”.
I tak dzieje się jeszcze dzisiaj !
Historia Koscioła, od ,to historia ....zbrodni przeciwko ludzkości! I nikt nie jest w stanie wykreslic tego z jego stron!

~ZuyKatol (2013-01-02 21:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wikingu, przed chrztem Polski w zasadzie nie można mówić o istnieniu państwa polskiego... więc tym bardziej o jego wykorzystywaniu "od chrztu Polski". A gdyby pójść odrębną drogą i nie przyjąć chrześcijaństwa? Tę alternatywę poznali na własnej skórze poznali np. Obodrzyci, po których obecności pomiędzy Łabą i Odrą możemy znaleźć tylko ślady w niektórych nazwach geograficznych. Pozostawiam sprawę do przemyślenia i jako Polak-katolik życzę wiele dobrego w Nowym Roku.

~KUL (2013-01-02 20:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli ktoś pisze lub mówi, że studia teologiczne księży trwają 4 lata, to niech się lepiej nie wypowiada. Studia teologiczne księzy to 6 lat, a bardzo często biskupi są po dodatkowych kilkuletnich studiach doktoranckich, a z nich sporo jeszcze dodatkowo po habilitacjach, które też zajmują czas.

~dlaczego? (2013-01-02 17:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Warto zastanowić się, co nam tu zaserwowano ! ! !
Człowiek bez Duszy i Boga nie istnieje, nawet by nie powstał, wogóle.
Państwo jako zbiorowość określonej Nacji, aby zaistnieć, musi spełniać określone wymagania: system władzy, ideologię w/g której ludzie się jednoczą i kulturę, która jest rezultatem dotychczasowych osiągnięć państwa.
Reszta jest wypadkową, którą akurat mamy - czyli rozkład państwa. Zastanawia, dlaczego akurat Kościół, ma być  winowajcą takiego stanu rzeczy???
Szczytem hipokryzji jest szukanie winnych, poza systemem władzy, gdzie nie ma, ani Boga,ani Wiary, ale za to jest ogromna nienawiść człowieka do człowieka, to nie Kościół sprawił taki stan rzeczy ale władza bez ideologii.Takim tworem jest właśnie UE, choć jeszcze państwem nie jest, ale takim ma być w zamyśle ! ! ! Wytykamy Kościołowi brak wiedzy ekonomicznej, ale ani mru, o zerowej wiedzy mianowanych ministrów a ewidentnej zdrady interesów Narodu.przez  przywódców państwa.
Paskudne hieny, dlaczego akurat z nastaniem Nowego Roku?

~dawk (2013-01-02 16:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@wiking Przykro to stwierdzić, ale wypisuje Pan rzewne bzdury, a wdodatku powołuje się Pan na "autorytet" moralny, jakim jest komediant Tym, ostatnio osobisty wróg Pana Boga.

~dawk (2013-01-02 16:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli ktoś nie ma bladego pojęcia o tym, czym jest Kościół katolicki, jeśli nie zdaje sobie sprawy, że bez Kościoła Europa byłaby już od 1500 lat jałowym stepem, jeśli nie wie, że polski naród, polska kultura wszystko zawdzięczają Kościołowi - to niech lepiej zamilkną.

~wiking (2013-01-02 14:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dezorganizuja Panstwo Polskie od.....chrztu Polski ! Zawsze starali sie rzadzic z...tylnego siedzenia! To nie kultura chrzescijanska, a bezwzgledna zadza władzy i podporzadkowania sobie i władców i społeczenstwa!upload/small_41ScreenShot001.jpgwiking

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 20 21 22
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog